2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Hadi hayırlısı olsun hepimiz icin... ben bugun ikinci kontrole gittim, yumurtalar olgunlasmaya baslamis. 4 gün daha gonal f igneye devam :))) Pazartesi tekrar cagirdilar. Maratona devam yani
Ikimizde ayni gunmu basladk kuzumben pazartesi basladm cumartesi cagrdi kontrole

Ikimizde ayni gunmu basladk kuzumben pazartesi basladm cumartesi cagrdi kontrole
Sanirim oyle oldu tatlim :)) Ben 1 Agustos'ta ilk kontrole gittim ve bugun ikincisi oldu. Sonraki Pazartesi günü kısmetse.
Süper ya !!! Bu güzel heyecanları ; halden anlayan, aynı kaderi yasayan birileriyle paylastigini bilmek..

Kizlaaaaaaarrr transferim yapıldı kuzularimi aldım geldim eve. Çok heyecanlı girdim 10 10 15 dk anca surduyse . Çok kolay geçti ağrı hissetmedim. Sadece çok sıkışık tim. Ama o muhteşem ani gördükten sonra koptum resmen gozyaslarima hakim olamadım. Hemşire elimi tuttu. Doktor da senin gibi güzel bir kızın olsun inşallah dedi :) Kamerada gördüm bir Yıldız gibi kaydilar ve yerlestiler içime doğru. .. o an tarifsiz arkadaşlar. Rabbim herkese yasatsin pozitif sonuçlarla beraber. Sonraaaaa 20 dk ka durabilir ce kalkıp VC ye gittim. Zaten doktor 5 10 dk ka sonra kalkabilirsin yatmaya gerek yok dedi. Merkezdeki diğer doktorlar transfer odasından yurutup cikariyorlarmis hastaları. Ama bebim doktir sedyede gnderiyirmus .Hatta birine şahit oldum beklerken. Hasta Doktorla beraber çıktı ameliyathane den VC ye gidiym mi dedi doktor git tabi dedi. Gitti geldi ayak Üstü sohbet ettiler. Yatmak yok dedi yatmak bebeğin tutulmasına katkı saglanaz dedi. Rahime kan akımı yavaşlar ve bebek tutulamaz dedi. Kadın odasına gitti üstünü giyinip çıktı gitti. Ben bi saat yattım ama yinede. Ve evimize geldik yeneyimizi meyvesini yedik uzaniyirz hepinizi de opuyoruz kızlar :*)

Şimdi migrosa gittim bizim burda baya büyük bir migros var kapıdan girer girmez taze sıkılan portakalları gördüm ama henüz nar sıkmaya başlamamışlar yaa Ancak 1 Ay sonra başlarız dediler hepsinde durum böylemidir acaba bende bari gittiğime deysin diye portakal suyumu aldım geldim

Canim Hayırlı olsun Rabbim kucağını doldursun boncuk gözlü yumuk yumuk elli bebeklerin olsun.

Ben bugün opu oldum dört gözle teansfer gününü bekliyoruz. Bu arada kızlar eşimde morfoloji ve hız 0 dı. Hazirandan beri her akşam bi bardak keçiboynuzu pekmezi verdim ceviz ve fındıkta yedi. Bugün morfoloji 3 olmuş hızdada artış var kesinlikle tavsiye ederim kullanmayı düşünenlere :)

Ne güzel bir haber, hadi bakalim hayırlısı Ortalama kac gün sonra test icin cagiriyorlar, bilgi verdiler mi ?

ne güzel anlatmıştım canim tebrik ederim. ins güzel haberlerinizi vericez

Hayırlısı olsun canım. İnşallah kucağına almakta nasip olurr

Sanirim oyle oldu tatlim :)) Ben 1 Agustos'ta ilk kontrole gittim ve bugun ikincisi oldu. Sonraki Pazartesi günü kısmetse.
Süper ya !!! Bu güzel heyecanları ; halden anlayan, aynı kaderi yasayan birileriyle paylastigini bilmek..
Aynen o zamansa ayni gdiyrz kuzum bakalm bana cumartesi ne dicek ne zaman cagrcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…