2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Arkadaşlar transferim oldu :) çok değişik bir his, inşallah sonuçlarımızı alınca seviniriz. Herbirinize allahtan kolaylıklar dilerim.

Ohhhh çok şükürr rabbim sizi birdaha birbirinizden ayırmasınn inş. Nasılsın bir ağrın sızın yoktur inş tek embriyomu transfer edildi bu arada

amin inş canım, çok teşekkürler :)

canım şu yazdığını okuyunca burnum yandı yaaaa ağlamamk için zor tutuom kendimi. allahım nasip etsin hepimize nasıl biz özlem nasıl bi mutluluk. birbirimizden başkası anlamz bunun nasıl bi duygu olduğunu

bende transfer esnasında bebeklerini yolluyorum annesi dediginde anlamamak için zor tuttum kendimi. tam 12 senedir bekliyorum ozlemim çok büyük ins mevlam nasıl edicek bu sefer inanıyorum.

Tskr ederim cnm ekleyin tabiki

Yarın kaç gibi memorialdasın canım ben bugün aşırı halsizim belden aşağısı ayaklarımda karnımda ağrıı Hep o cetrotide ın suçuu oysaki ben onunla konuşmuştumm iyi geçinebiliriz ben seni vurcam sonra bebişim bana gelcek inş diye ama dinlemedi vicdansız yaktı beni valla

sadece simdi yaksin sonunda mutlu etsin diyelim beni sadece o anda etkiledi ama suan bi etkisi yok. Buarada ekstra bisiler yiyor musunuz nar suyunu ve kabak cekirdegini okudum baska bisiler varmi ki

sadece simdi yaksin sonunda mutlu etsin diyelim beni sadece o anda etkiledi ama suan bi etkisi yok. Buarada ekstra bisiler yiyor musunuz nar suyunu ve kabak cekirdegini okudum baska bisiler varmi ki

Sabahları sütt peynir yiyorum öğle yemekleri ve genel şeylere dikkat ediyorum. Bir ablamız var saolsun çalıştığımız yerde o ne istesem yapıyor Birde ananasa başladım bende senden önce arkadaşlara onu sordum tranfer zamanında nar suyu sonrasında da kabak çekirdeğinin gizli kahramanlar olduğu bilgisini aldım canımm Burada herşeyi abartmadan yiyorum ki vitamin alım derken 10 kilo birden almıyom diye hakkımızda hayırlısı yaa

Tmm cnm tskr ederim bende baslayayim ananasa ozaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…