2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Ben de çay çok içiyorum. Gerçişimdi azaltmaya çalışıyorum ama zor.

simarik83 inanki benim boğazımdan daha önemli bebeğimin kokusunu içime çekmek çikolata tatlı olmadan çay olmadan duramayan ben şuan canım tatlı yemek bile istemiyor piskolojik galiba ben elimden geleni yapayımda sonra rabbim alnımıza ne yazdıysa onu yaşayacaz zaten diyorum bıraktım canım ondan sende dikkat et canım başka şeyler bul kendine erik var bak şuan eğer imkanın varsa hoşafını yap harika oluyor süt iç ne bilimm

yatiyom canim korkudn onlar tutunsunda ben hep yatarim nspayim.

Bende okumuştum. Çok yatmak kan dolaşımını yavaşlatıyormuş o yüzzden koşmayın ama azda olsa yürüyün eve geri dönün yazıyordu. Hiçbir doktor çok yatmayı önermiyor sadece daha küçük hareketlerle devam etmek gerekirr rabbbim yardımcın olsunn canım benimm

Doğru diyosun canım. Ben sigara da kullanıyordum hamileliği öğrendiğim dakika bıraktım. Çayı da azaltarak bırakıcam. ben gün içinde iş yerinde çok fazla çay kahve tüketen biriyim. Zor oluyor. Türk kahvesini günde 1 bazen hiç içmiyorum. Çayı da baya azalttım.

aynen çok yatmayı kesinlikle tavsiye etmiyorlar ama daha dün transferim oldu oyuzden içine sinmuyi biraz uzanıp biraz evin içinde geziyorum. ilk bir kac gün dikkat edeyim de sonra normale dönerim.

Merhaba,
Rahme çizik atılma işlemini bilmiyordum, neden çizik atıyorlar, benim yumurtalar donduruldu transfer zamanını bekliyorum,

Selam benim de 29 temmuzda 5. Gün dondurulmuş embriyo transferim oldu. Cumartesi günü kan testi yapmam söylendi. İlk tüp bebek denemem inşallah 2. Ye gerek kalmazHerkesin bebeleri tutunur inşallah
İnşallah tutunurlar canim. Rabbim emeklerinizin karşılığını versin. Test sonucunu da paylaş hep birlikte sevinelim

Merhaba,
Rahme çizik atılma işlemini bilmiyordum, neden çizik atıyorlar, benim yumurtalar donduruldu transfer zamanını bekliyorum,
Canim çizik embriyonun tutunmasini ve rahmin kanlanmasini sağlıyor böylece embriyo daha iyi besleniyor. Bir de ben de kan pihtilasmasi var ilk aylarda bebek kan yoluyla beslendiği için dr önermişti

Merhaba,
Transfer süreci nasıl geçti, ne kadar sürüyor, çok merak ediyorum
canim transfer 10 dk gibi kısa süren bir işlem. agri olmuyo arada ufak acı tarzı bisey oldu. oda spekulumu takarken ve rahimi temizlerken oda saniyelik durum yani. çabuk geciyo merak etme. dokyorun şimdi bebeklerini yolluyorum diyip ordan onları gördüğünde herşey bitiyo mutluluktan ucuyorsun. rabbim ins pozitif sonuçları almayı nasip etsin hepimiz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…