2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

evet canım senı hatırladım sımdı kafamı kalıyor ınsanda yaaa...ınsallah başka kısılerde cvp yazar..senın ıcınde hayırlısı olsun canım herseyde vardır bır hayır..

Hayırlı olsun canım. Darısı bize inşallah sorunsuz bir şekilde transfer gününe kadar gideriz de oluruz :) tadını çıkar bu zamanların. Pozitif ol hep günler su gibi akıp geçsin senin ve sonuç bekleyen herkes için

Sağol tatlım inşaallah hepinize dua ediyorum hepimiz hamile kalırız inşallah

Hayırlı uğurlu olsun canım. İnşallah bize çok güzel haberler vereceksin. Allah şu tarifsiz mutluluğunu daim etsin.

Amin inşallah canım. Sen den de güzel haber ler bekliyoruz. Ne zamn transfer. Canım ben normalde çok sık idrara çıkıyorum ve Tutamıyorum. Benim idrar torbam küçükmus o yüzden sık çıkıyorum. Üç gün önce de yumurtalar toplandığı için agrilarim var hiç tutamiyorum o yüzden saat 9 da evde VC ye gittim transfer 10 30 dendi
sonra bir küçük şişe bi de küçük yarım içtim önce gelmdi yürüdüm biraz sonra birden sıkıştı m doktorun gelmesi 11 i buldu dayanamadım 3 4 kez arattirdik sıkıştı hasta diye. Hatta hemşire biraz bosaltayim çok kötüyüm dedim izin vermediler. İşte neyse 11 05 de girdim 11 15 de çıktım. Çıktıktan sonra 20 dk ka zor dayandim kalktım VC ye gittim. Doktorum 5 10dk ka sonra kalkabilirsin dedi. Yani sen de bi yirmi Dakika dayanabilirsem dur yoksa 10 dk sonra kalksan da bişey olmaz bence. Ben ilk transferimde iki saat yattım eşim ördek koydu altına ama yine de tutmadı

Okadar guzel anlatmissinki gozlerim doldu o ani seninle birlikte yasadim sanki rabbim insallah dogumunuda boyle anlatmayi nasip eder

Canim insallah bu kez kucagimiza aliriz minnoslari senin transferin ne zaman benim 6 7 gun var adetime tedaviye baslicaz sonra embriyolarimi alicam usumuslerdir simdi sogukta onlar
Ben estrofeme başladım canım yarın 9.gün ve kontrolüm var. Muhtemelen 10 güne olur transferim inşallah

ben sımdı adetı bekliyorum 1 hafta var daha yurt dışından gelıcem ..anlaşılan ben suyu abartmışım ya..bu sefer daha az ıcıcem..gecen sefer bır kre wc gıttım yattım 2dk sonra gene geldı..teşekkürler canım cevap yazdığın ıcın

kızlar ben doktora sormadım ama belki cevabı bilen vardır aranızda malum doktor gibi olduk önce histeroskopi sonra donmuş embriyo transferi olacak. aynı ay olabiliyor mu ikisi yani nasıl bir zaman aralığı oluyor bilen var mı?

Kizlar bende bsi sorcam ya tedavinin kacinci gunu toplama oluyo sonra kacinci gn transfer oluyo merKtan

Canim benim ilk dondurulmus tedavimde once histereskopi oldum 10 12 gun sonra adetle bir tedaviye baslamistik ama belki fikir olur senin icin

canım benım 2.denememden once doktor bana hıstereskopı yaptı..normalde adetten sonrakı günlerde yapılıyor galıba..ama ben yurt dusından geldıgım ıcın adet gününden 1 hafta once gel dedı hısteroskopı oldum 1 hafta ıcınde adet oldum ..adetle bırlıkte ıgnelere başladık ve o donemde trasfer yaptı benımkıler dondurulmuş degıl taze emrıyo ıle yaptı..yanı aynı ay yapılabılıyor..ama senden nıcın hıstereskopı ıstedı oda onemlı..benımkı sadece kontrol amaçlıydı hıstereskopı sırasında rahımde bır oprasyon yapmadı..eger polıp falan varsa ve alınırsa sonrakı aylardada trasfer yapabılırler..senden nıcın ıstedı hısteroskopı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…