2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar bugün iğnelerin 3. Günü grip oldum çok ağır geçiyor. Bu durum yumurta kalitesini etkiler mi acaba. Tevavi sürecini aksatır mı Cuma kontrolüm var Dr a da soramadım.
Geçmiş olsun bu süreçte kesinlikle ilaç alma ağrı kesici bile etkiliyormus doktorum bana öyle söylemişti. Bol bol muz ve kivi ye çok iyi geliyor gribe ben hep yerim ilaç kullanmam

Mrb arkadaşlar bende bu ay tüp bebek tedavisi görüyorum problem esimde sayı ve,morfoliji kötü emodex kullanıyor. Gonal f başladım bende bugün 6. İgnemi olucam yarın kontrolüm var ama ilk denemem bu olmayacak diye çok korkuyorum 2 defa aşılama oldum olumsuz artık hep olumsuz olacakmış gibi geliyor.

Geçmiş olsun bu süreçte kesinlikle ilaç alma ağrı kesici bile etkiliyormus doktorum bana öyle söylemişti. Bol bol muz ve kivi ye çok iyi geliyor gribe ben hep yerim ilaç kullanmam
Teşekkür ederim. Ama dayanamadım parol ve gripin kullandım. Bundan sonra doğal yollarla geçirmeye çalışayım meyve ağırlıklı beslenerek. İnşallah uzun sürmez. Transferden sonra hapşırmak öksürmek istemiyorum. Gerçi bakalım Dr ne diyecek o aşamaya gelebilirsek eğer.

Merhaba canım. Benim dondurulmuş transferimde, adetimin 3. Günü günde 2 kez estrofem kullanmaya başladım. 7. Günde histeroskopi yapıldı. Sonrasında rahim kalınlığı kontrolü yapıldı 2 kez. 13. Günde Protestan fitili günde 3 kez kullanmaya başladım ve 16. Gün de transfer yapıldı. İğne kullananmadım hiç. Süreç böyleydi ancak sonuç maalesef olumsuz oldu

oldu canim çok şükür iyiyim evimdeyim. 5 günü 2 tane blast kondu. allah için verirse tutunacak lar ins bekliyorum
Hayırlı uğurlu olsun canım inşallah B benim bebisim Ayrıca simarik83 hamile kalmana rağmen burdan ayrılmayıp bizi yakından takip edip desteklediğin ve için çok teşekkür ederim. Allah sana çok sağlıklı bir hamilelik nasip etsin ve bizim için ettiğin duaları da kabul etsin.

Bende pazartesinden itibaren 2 gun 225ml gonalf vurdum bugunle beraber 3gun 150 vurulcam cumartesi kontrolm var canm halsizlk ve uyku yapti bu bana bide atesm fazla sanirim yada hasta olucam anlamadm

Herkese Merhabalar !
Bu kadar güzel ve heyecanlı yazısmaları görünce yazmadan edemezdim .
Insan, kendisi gibi aynı seyleri yasayan diger kadınların halini cok iyi anlıyor.

Kısaca özetlemek gerekirse, eşimle 3,5 yıllık evliliğimizde hiç korunmamamıza ragmen maalesef bebek sahibi olamadık (Kesin bir tanı da konulmadı, cunku hersey normaldi). Iki defa Klomen ve catlatma ignesi kullandim ancak olumlu bir sonuc elde etmedik. Bu yılın basından beri Prof. Bülent Beyi takip ediyordum, bircok yazısını okudum, buradaki yorumlarını takip ettim ve derken biz de umudu kendisinde arayalım dedik. Hayırlısıyla gectigimiz Pazartesi günü ilk kontrolumu oldum... Gercekten cok tatlı, samimi biri ve ekibi de oldukca profesyonel. Ilk muayanemde 13 tane yumurtam göründü ve direk igneye basladık ( Gonal F / 187,5mm). Bugun ücüncü iğnemi olacagim ve yarın sabah kontrolüm var.

Umarım bu bekleyis ve emeklerin sonunda bizler de Allahin izniyle yavrularımıza kavusuruz

Bu sürece adım atmiş ve atacak olan herkese simdiden bol şans diliyorum, yeterki umudumuzu ve gücümüzü kaybetmeyelim.

Sagolasin canimcimmm İsmim sultan canım benim
Sultancım dualarımı okudum. Yasin fetih rahman amme okuyabildiklerim. Senin için hakkında en hayırlısı olsun. Kucağına almak nasip olsun. Senle birlikte yarın 2 arkadaşımız daha var galiba transferi olacak olan onlar içinde dua ettim. Biz elimzden gelenleri yapalım gerisi rabbime kalmış. Hayırlı sonuçlar al inşallah canım..

Çok sevindim sorunsuz geçmesine. Artık onlar senle birlikte. Dilerim Allahım onlara rahminde can verir. Senide kalbimden geçirdim dua ederken. Bu sefer olsun inşallah

Merhaba, bende varım bu listede buraya ekletince ismimizi sadece bu topikte takılmak gerektiğini bilmiyordum
Öyle saçma birşey olabilirmi? Buraya isim yazdırıp burdaki arkadaşlarla paylaşım yapılmamasına kızdım başka topiclerde gayet aktif olup bu topicte yazmayan arkadaşlar nefen ismini yazdırdı onu da anlamış değilim. O yüzden ben belirtmek istedim. Bende bir sürü topicte geziyorum ve şu anda benim bu topicte tabloydu şuydu buydu uğraşmamam bile lazım. Ama ben destek olmak istiyorum dualarımla yanınızda olmak istiyorum. Sana yazdım bunları ama üstüne alınma ya da sende başka topiclerde aktifsen burada arkadaşlarla paylaşım yapmıyorsan alınabilirsin ne diyim.

U umudum8 canım kasık ağrılarım son hız devam ediyor ama uyku hali bulantı falan hiçbişey yok. He bi de gazım var fazlasıyla Cumartesi gelsede keseyi görsek hayırlısıyla. Sen nasılsın?

Kizlar ya bugn ignelern 3.gnu halsizlk varbyle olan varmi bu ignelern yan etkismi acaba bde bsi sorucam igneleri kllanirken denize gireblrmiym acaba mikrop kaparm dye korkuyrm bde iliski kesinlikle yasak dediler tedavi boyunca sizindemi oylemi ne ck soru sordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…