2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

hay allah iyiliğini versin yaa Valla iyi benzetme durmak yok yola devamm finishe koşalım bizzz

selam arkadaslar;
bende adetımı beklıyorum ılk tedavıde negatıfı aldıktan sonra ıkınıc deneme ıcın bır takım ılaçlar verıldı aban cyclo dye adet duzenleyıcısıymıs nedense bır bende etkılı olmadı 3. kutudayım duznelı olan adetımde duyzensız oldu. anlayamadımkı nerde hata yapıyorum saatı saatınede alıyorum ılacı bu sekılde olan oldu mu yaa allah rızası ıcın , 10uncı gunumden sonra kahvemsı lekelenmeler oluyor sonra arkasından kanamaya donuyor.adet gıbı desem oyle degıl bu aykı adetımle gıdecegım bugun aradım hemsıre hanımla gorusutm kanamam artarsa randevu verecekler artmazsa ılac bıtene kadar devam et dedı hıc ıcım ısınmadı bu ılaca ıns basıma bır sıkıntı acmaz

Merhaba canlarim yrn üçümüzün transferi varnasıl durumlar ben bütün gece uyuyamadim rüyalar görüp durdumbu gün hiç uyuyamam artık
Slm canimcimmm Ayy ben de çok heyecanlıyım. Ben sabah öğrendim bi de yarın olacağını. Sanırım bu gece bana da uyku yok :) ben sabah 10 30 da girmem transfere senin saat belli mi

Sagolasin canimcimmm İsmim sultan canım benim

Merhaba, bende varım bu listede buraya ekletince ismimizi sadece bu topikte takılmak gerektiğini bilmiyordum

Arkadaslar ben dün tedaviye başladım ama bana doktor hic tahlil vermedi 2.deneme ilkinde 6 sene önceydi neden vermemiş olabilir normal değil mi sormaya cekiniyorum tahlilleri yaptırmak da kolay gelmiyor

Canim benim de haziran ayında dondurulmus transferi öncesi rahime çizik atıldı sonra adetin 9. Gunu ve 15. Gunu kontrol 21. Gunu transfer oldu. Hiç ilac kullanmadım. Benimki tutmadı ama inşallah sizlerinki tutacak. Ayrica ben rahime çizik atıldığında daha önce de hamile kalmış ve kızımı dogurmustum . Şimdi de hamileyim. İnşallah senin minikler tutacak inanıyorum

B benim bebisim canım naptın. Oldu mu transferin. Sayfaları okudum ama ben mi göremedim acaba. Aldınmı teyzesinin buzlu ballarını
arkadasim yeni geldim eve çok kalabalıktı hastane alamadılar bir türlü beni. saat 14.00 de içeri girdim birazda orda bekledim sonra oldu transferim herşey yolunda çok şükür. 5 gün 2 tane blast yerleştirildi. o an tarifsiz anlatilmaz bir duygu. ins tutunurlar testin pozitif olduğu günü de görebilir.

Hayırlı olsun cnm sımsıkı tutunsunlar insallah

Merhaba, bende varım bu listede buraya ekletince ismimizi sadece bu topikte takılmak gerektiğini bilmiyordum
Canim sanırım sen yanlış anladın. Arkadaşımız bu topige aktif katilalim birbirimize destek olalım listeye eklendikten sonra sessiz kalmayalım demek istiyor. tabiki başka topiklere de yazabilirsin

Hepimiz senden güzel bir haber bekliyorduk çok şükür her şey yolunda. Bir ikiz annesinin mesajini okumuş gibi hissettim. Güzel haberler bekliyorum canim senden

Kızlar bugün iğnelerin 3. Günü grip oldum çok ağır geçiyor. Bu durum yumurta kalitesini etkiler mi acaba. Tevavi sürecini aksatır mı Cuma kontrolüm var Dr a da soramadım.

Ayy hadi gözün aydın canım inşallah bebeklerin sana sımsıkı tutunur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…