2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Arkadaslar bende 7 aydır tedavideyim. 9 yaşında tüp bebek bir oğlum var.şimdi ikinci için 3. Denemedeyim. Yaşım 40.geçen ay fulya da 9 yumurta toplandı sadece 1 tanesi iyi kaliteydi. Onu dondurduk. Bu ay yine opu olup embriyo oluşursa dondurulacak.eylül ilk haftası kaç embriyo olursa transfer olacak.bahçeci fulya da.sorunumuz sperm azlığı ve morfoloji

Bende kasık agrısı ve cok az mide bulantisi yapıyor. Gerci yapıdan yapıya fark edebilir. Denize girebilir misin tam bisey diyemem ama riske atma bence. Kolaylıklar simdiden :))

Bende kasık agrısı ve cok az mide bulantisi yapıyor. Gerci yapıdan yapıya fark edebilir. Denize girebilir misin tam bisey diyemem ama riske atma bence. Kolaylıklar simdiden :))
Aynen canm bende grmiym dyorum doktora hc sormadm cu.artesi sorarim olmadi ama bakalm ne dicek

Merhaba etıketledıklerınız için gıdıp baska yerde muhabbet edıyorlar demişsiniz??
Ben zaten genel bır mesajla bu ay ki tedavımın iptal oldugunu yazdım. Tek tek yazamayacagıma göre boyle bırsey yazmadan iyi takıp etmelisiniz. Tedavı olacak bırı olarak zaten hassas ve her ayrıntıyı paylasma taraftayım ne yazıkkı paylasacak hıcbırseyım yok susn için ..
Ne olursa olsun bu tavrınız hoş degıl !! İnsanları hassas donemınde eleştırmekten baska yapacak bırseyler vardır emınım

Hubannn hgnm canım sizde durumlar nedir ?? aynı zamanlarda başlamışız. yumurtalar ne durumda ??
Merhaba canım
İlk muayenemde 14 mm folikül gozlemledi dr. Dengesızlıkler olacagı içinde yumurtalar arası bu ay bu rıskı almayalım dedı. Cok hazrlanmıştım kısmet dıyorum. Dualarım sızlerle benım gelecek aya kaldı allahın izniyle.

İnsallah bu ay hepimize ugurlu gelir :) sende melegini saglikla kucagina alirsin. Bu ay bebek kokuyor

Ben herkesi etiketledim ve mesajımda bilgi verenler üstüne alınmasın dedim. Ve sadece burda yazın başka yerde yazmayın demiyorum. Buraya isim yazdırıp gidip başka topiclerde aynı konuyla ilgili muhabbetler ediliyor ama buradaki arkadaşlara paylaşım yapılmıyor benden bunu eleştirdim. Başka yerde konuşacaksa bu arkadaşlar buraya niye isim yazdırıyorlar. Ayrıca tavrımın hoş olup olmadığına karar vermeden önce yazdığımı iyi okumanız gerekirdi. Herkes hassas burda. Ben de kimseye kötü birşey söylemedim burada birşeyler paylaşmayacak olan varsa adını yazdırmasın beni uğraştırmasın. Burda herkes destek olmak için bilgi paylaşımı için var.

U umudum8 canım kasık ağrılarım son hız devam ediyor ama uyku hali bulantı falan hiçbişey yok. He bi de gazım var fazlasıyla Cumartesi gelsede keseyi görsek hayırlısıyla. Sen nasılsın?
Güzel haberler bekliyorum senden. Benim aşırı olmasada bulantilarim var, akıntı başladı, ağrılarım oluyor ve eşim burnuma çok kötü kokuyor. Ben hamile olunca hemen edim burnuma kötü kokar. Yine öyle gerçi kalabiga giremiyorum herkes kokuyor

Kizlar aranizda donmus transferi olan oldu mu bi sorum olucak estorfem hap kullanip hemde climara fortte die bantida ayni anda kullanan var mi

Kasık ağrım olmasa valla hamile değilmişim gibiyim. Eltim de senin gibiydi kaynımı sürekli banyoya sokuyodu ama yine de kokuyodu adam ona :)) bu ara sıcaktan herkes kokuyo zaten sinir oluyorum :)

Kızlarr kontrolden geliyorum 3 tanecik yumişim var çok şükür onlar sağlıklı ilerliyor sanırım benm toplama işlemi cumartesi ya da pazar olacak. Yarın tekrar kontrol var yarın netleşecek tarih.. İçinizde aynı tarihlerde opu su olacak olan var mı?? Yumurta boyutları ne alemde merak edyrm..

Kizlar aranizda donmus transferi olan oldu mu bi sorum olucak estorfem hap kullanip hemde climara fortte die bantida ayni anda kullanan var mi
Ben varm cnm. Estrofem kullanıyorum sadece günde 3 adet dediğin bantı ben hiç kullanmadım geçen de dondurulmuş tedaviydi o zamanda vermediler. Bilmiyorum maalesefki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…