2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Valla herkes bi bayram havasinda ama sanirim kalp atisini duyana kadar stresim devam edicek..
Hadi gözünaydın canım hamilesin aynı stres bende de var çok şükür hamile olduğumuzu öğrendik ama kalp atışını duyana kadar tedirginliğimiz devam edecek.
Valla herkes bi bayram havasinda ama sanirim kalp atisini duyana kadar stresim devam edicek..
Hadi gözünaydın canım hamilesin :)) aynı stres bende de var çok şükür hamile olduğumuzu öğrendik ama kalp atışını duyana kadar bu tedirginlik devam edecek

Saol Can'ım...

1 günle cok fark etmez bencede. Ya kalpten gitcem hee. Hadi anlat neler yaptin belirtin neydi
Can'ım aslında adet sancısı dışında bi belirtim olmadı çok. Sadece kaşığımda kısa süreli batmalar oluyordu.. Bide bugün doğranmış domatesi çiğ et parçası gibi geldi midem bulandı çatalı bıraktım.. Yani belirti falan olmadı arada Ateş bastı ama Buara çok sıcaktı buralar belki ondan.var mı merak ettiğiniz sorun...

Cnm göğüslerin adet olur gibi şiş olmuş muydu ben bugün fark ettim de bende var biraz

Kızlar Buarada transfer olduğum günden beri doğru düzgün yatmadım. Hiç dikkat etmedim. Ama ilk 7 gün hergün 1 ananas yedim ağzım yara oldu düşünün.bol kabak çekirdeği yedim. Ve hergün 1 öğünümde mutlaka balık yedim. Yediklerim dışında hiç birşeye dikkat etmedim..

Cnm göğüslerin adet olur gibi şiş olmuş muydu ben bugün fark ettim de bende var biraz
Can'ım hafif acılarım oldu uçlarında ama öyle çok değildi.ilk tedavimde berbattı ama onu en çok transfer öncesi hormonlar yapıyomuş. Bu tedavide de hafif sızlamazlar oldu ama ilki berbattı..

Bende ilk 3 gun ananas yedim havuç ile portakal suyu içtim ama her gün düzgün yemek yiyemedim rabbim ins bize de sevinmeyi nasip eder senin de devamını getirir cnm

Masallh cnm ins daha da güzel haberler alırsın bende yarın gece gidip kan verecem bayram sabahı kan vermek zor olur
Bende sırf o yüzden yaptım. Ogün negatif alırsam çok kötü olurdu o kalabalıkta. Bizim Bayram'ın ilk günleri çok kalabalık geçiyor. Ondan önceden öğrendim ama böyle bi değer hiç beklemiyordum..

Pregnant35 cnm senin icin girdim cok sukur almissin guzel haberi Rabbim kat kat arttirsin darisi keseye kalp atisina inşallah..
Rabbim saglikli evlatlr nasip etsn.
Isteyeen herkese nasip etsin. .
Bizde görucez insallah pozitifleri

Pregnant35 cnm senin icin girdim cok sukur almissin guzel haberi Rabbim kat kat arttirsin darisi keseye kalp atisina inşallah..
Rabbim saglikli evlatlr nasip etsn.
Isteyeen herkese nasip etsin. .
Bizde görucez insallah pozitifleri
Hepiniz görüceksiniz emin olun.rabbimin yazdığı Zaman'ı bekliyoruz hepimiz.eşim hep rabbim ruhlarını yarattıysa elinde sonunda kucağımıza gelecekler diyordu. Hep ruhları yaratılmış olsun diye dua ettik. Çünkü şuan ruhlar aleminde değirlerse ne yapsak boş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…