2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canlarim.. dert ortaklarim.kusura bakmayin size sonucu yarim saat gecikmeli bildiriyorum.malum sok anlari.. 10.gun degerim allahin izniyle 99 cikti. Inanamiyorum.insallah boyle guzel devam eder...
Oy oy oyy tebrik ederim taze anniş
Saglıcakla kucagına alırsın inşallah bebişini
Allah tamamına erdirsin.kendine yorma dikkat et canım

kizlar benim Annemde bilmeyerekten kuzenimin dugununde butun akrabara butun detay ile anlatmis.ertesi gune herkes beni aradi
tabi bende anneme çok K irildim.birde sorularıyla muhatap olmak zorunda kaldim
Klasik anne işte
Ben anneme sakın kimseye soyleme dediğim herseyi yaymıştır o yuzden bu sureci annem bilmiyor
Ben inşallah sır küpü bi anne olcam

Canlarim.. dert ortaklarim.kusura bakmayin size sonucu yarim saat gecikmeli bildiriyorum.malum sok anlari.. 10.gun degerim allahin izniyle 99 cikti. Inanamiyorum.insallah boyle guzel devam eder...
Gozlerim dolduuu. İşte buuu. Cok şükür rabbime. 1 degerle 100 olmamış l. Ben demistim sana bosuna stres yapiyosun diye :)) canimm kuzumm balimmmm darisi basimiza cok dua et olur mu

Klasik anne işte
Ben anneme sakın kimseye soyleme dediğim herseyi yaymıştır o yuzden bu sureci annem bilmiyor
Klasik anne işte
yaa ne bileyim bende annemin duasını alayım dedim.inan bin pişman oldum zaten bahadır konuşmuyorum annemle neyse bayramda ariyacaģim nede olsa anne ışte sanki anlatsa millet açılacak herşey iyiye gidecek.birde benim tedavi iptal olunca milletin daha çok dikkatini çekti kizlar nekadar üzülürken uzulmedim ama başkalarıyla paylasmayalim.zaten milletin cani sıkılıyor bu cektiklerimizde onlara iyi malzeme ur can sıkıntılarını giderir sanki derdim bana yetmiyor gel de bu cahiller laf anlat:KK43:

Canim pek giremiyorum duyunca cok sevindim.. sen nasil sevinmissindir esin ailen nasil sevinmistir Allah bilir :) Rabbim burdaki herkese tez zamanda bu sevinci nasip eder insallahhh....

Canim pek giremiyorum duyunca cok sevindim.. sen nasil sevinmissindir esin ailen nasil sevinmistir Allah bilir :) Rabbim burdaki herkese tez zamanda bu sevinci nasip eder insallahhh....
Valla herkes bi bayram havasinda ama sanirim kalp atisini duyana kadar stresim devam edicek..

X