2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar inşallah dediğiniz gibidir kendimi yemeğe verdim şuan. Az vakit geçsin diye. Döktürüyorum akşam yemeğe bekliyorum hepinizi..
Ayyy keşke yaaa keşke gorusebilsek
Kizlar burdan devamli gorustugum bi arkadasm var onun su anda 1 yasinda dunyalar guzeli kizi var oncelerde burda yazisirdim sonra o hamis kalinca isten ayrldi bzde telefondan gorusmeye basladk gerci o bursada ben kirklarelinde ama bsey olsa hemen onu ararim o beni ck rahatlatr ayni seklde bende onu cnku bizi birbirimzden baskasi anlamiyo bliyosnz o yzden ins guzel dostluklar kurarz mesala benim kendi ailemden baskasi bde kayinpedermden baskasi blmiyo bu tupbebek isini kmseye anlatamiyrz hep yalan dolan

Bizimde oyle sadece ailelerimiz biliyo okadar

Bizimde oyle sadece ailelerimiz biliyo okadar
Ben sadece ablama ve en yakın dostuma soyledim eşimin ailesinden hiç kimse bilmiyor.annem bile bilmiyor bi ara agzını yoklamıştımda 5 sene bekle demişti
Tüp bebek yaptıran bi arkadasım vardı o soylediğine pişman olmustu cok farkli laflar duymuş üzülmüştü haliyle

Aynı bizde öyle kaynanam lâ aynı binadayım her gün farklı bi bahane bulup hastaneye gidiyordum

Pregnant35 hamile olsaydim simdiye dogurmustum heyecandan.. Hepimiz seni bekliyoruz bende tüp bebek merkezinde bayanla tanistim tlf numaralarimi verdik.. Görüsüyoruz.. Ayri sehirlerdeyiz. Belki onun verdigi rahatlik belkide yürüdügümüz yolun ayni olmasi nedeniyle herseyimizi anlatiyoruz..insannn rahatliyor.. Bende ikinci tedavimi kimseye söylemicem.. Ilk tedavimi ve hamileligimi sagir sultan bile duymustu.. Simdi herkese kürtajdan sonra en az 6 ay beklemem gerekiyormus drum öyle söyledi diyorum..

kizlar benim Annemde bilmeyerekten kuzenimin dugununde butun akrabara butun detay ile anlatmis.ertesi gune herkes beni aradi
tabi bende anneme çok K irildim.birde sorularıyla muhatap olmak zorunda kaldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…