2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar hafif bir şekilde açık kahve akıntım var daha yarın 8.günüm bu kadar erken hasta olunur mu moralim çok bozuldu

Kızlar hafif bir şekilde açık kahve akıntım var daha yarın 8.günüm bu kadar erken hasta olunur mu moralim çok bozuldu
Ahanda tutunma kanaması.. Bende olmadı ama olanlar hep aynını söylüyor .. Açık kahve akıntı.. Hiç yorma kendini yat uzan bebişin tutunsun rahat rahat annesi..

Ahanda tutunma kanaması.. Bende olmadı ama olanlar hep aynını söylüyor .. Açık kahve akıntı.. Hiç yorma kendini yat uzan bebişin tutunsun rahat rahat annesi..
Cnm ama 5.gün embriyoların da tutunma 4 ve 5. Gun oluyur diye yazıyor zaten çok azdı ve çok açıktı rengı

Can'ım 3.gün embriyosun da 10.gün oluyormus.ben onu araştırdım bende leke olmadı die tutunmadı sanıyordum.ama 10.ve 11. Günlerde bi organ oluşuyormuş o yüzden o günlerde normalmiş.ama herkeste olmazmış.tüp bebek te görülüyor sanırım genellikle malum kansulandırıcılar kullanıyoruz. Ona bağlıyorum ben..

İnş cnm ya ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…