2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Ilk defa okuyorum işte benim Kızımın yaşadığı şey:KK43:(( lekeler döktü isilik gibi tüh tüh tüh :KK43:(( ne yapmak gerekiyor? Ben ateşine müdahele etmedim yıkanmış Kıyafetler giydirdim isiliktir diyr sık sık yıkadım vs

Ateş dusurmekten baska yapilacak birsey yok 6. hastalikta. Zatezn 1 kez olan bir hastalik. Bagisiklik kazaniyrlar daha sonrasinda. Uzulmeyin.

Nego Nego ve Duha22 Duha22 ....

Yusuf'um iyi cok sukur kizlar. 2 dis birden geliyr. Bir yandan yuruyr bir yandan da konusma derdinde. Her derdini anlatiyr cok sukur. Boyu uzun oldu baya, kilosu da çubuk krakerden biraz iyi :KK66: ben de cok ilgilenemiyrm topikle ve kk ile. Arada haber verin kendinizden merak ediyrm sizi.
Maşaallah yusufa boyun uzun olması daha iyi canım emirin boyu kısa duruyor bende ona dertleniyorum:) neler konuşuyor Yusuf bey:) haber veririm canım sağol ilgin için

Merhaba hanimlar. Bisey soracaktim, su yapi marketler varya birinden banyo seti almistim 2 ay kadar once. El yapimi şık bisey. Sonra baktim altı pul pul dokulmeye baslamis. Aldigim yere sordum fisiyle getirin degiselim, 2 yıl garantisi var dediler ama fişini bulamıyorum. Eşim kredi kartıyla ödedi taksit yaptirarak, bu ödemeleri kullanarak değiştirebilir miyim? Yok mu bir çıkar yol acaba?
canım yaparlar değişim
Canım ne mi oluyor çok açık. Güzel bir şey yapsam bile eflal laf sokacak sonu kavga olacak diyor.
Ben olsam kocam bana öyle mesaj atınca yuppii Aşkım sabırsızlıkla bekliyorum derim orada koluna girer susar yürürüm bir öpücük kondururum sonra da yürüyüş sonunda seninle Olmayı çok özlemişim bu yürüyüşü iyi ki akıl ettin çok iyi geldi derim gülücükler saçarım. Eşim se yumuşar rahatlar oh laf sokmayacak diye düşünüp e her zaman gelelim o zaman der...

Bu bir örnek tabi :)
He biz de çok iyiyiz sayılmayız arkadaşlar Eflali örnek vermek için böyle anlatıyorum..

Allah hepimizin yuvasına huzur mutluluk versin.

Ve benim eşim de maşallah terbiyeli kontrollü biridir ama ist trafiğinde küfür ettiği oluyor hiç duymuyorum bile yüz göz olmuyorum adam da haklı. Yorgun argın trafik çekiyor saatlerce.. Küfürünü üstüme alınmıyorum. Onları baştan aşağı değiştiremeyiz heleki sinirli yorgun kızgın anlarındaki tepkileri..

Bir de diyet yapıp kilolardan kurtulsak biraz daha sıkıntıları takmıcaz sanki...
hiç öyle değil canımm sen çok iyimsersin belki senin eşine yarıyor bu taktik ama dediklerinin aynısını yapıyorum soğuk duruyor oğlumuzla ilgileniyor sadece, söylediklerini aynen söylüyorum yapıyorum yani, diyorum ya mesajlaşırken telefonda konuşurken canım balım yan yana gelince hiç konuşmuyor yüzüme bakmıyor, bende sürekli laf sokma pozisyonunda dolaşmıyorum ya, çoğu zaman hiç konuşmuyorum bile artık bazen hiç konuşmadan günü kapattığımız oluyor

dün gidelim diye ısrar eden adam mesaja tamam yazdıktan sonra bir şey yazmadı hava bozmuştu gideceğimiz yer esen bir yerdi gitmesek mi hasta olurlar dedim dünden razıymış tamam dedi, oğlum gidelim diye ısrar edince çıktık başka bir yeri söyledim gittik, surat beş karış hiç bir laf sokmadım surat asmadım sakin sakin çocuklarla ilgilendim, ben daha napıyım sadece benim çabalamamla olmuyor, suçlu benmişim gibi sadece benim çabalamam hiç adil değil
ay bende cenemı tutamam benım herıf gezmeyı cok sever gıdelım soyle yapalım boyle yapalım sunu yıyelım dıye konusur bende canım mali durum nasıl olmaz falan derım aboww bu lafım adamı delı eder butun moralım alt ust oldu der yuzu duser demem o kı erkeklere guler yuz lazım dır dır yaramıyor dedım ya bana x bacı der dır dırcıymısım herseye karıstıgım ıcın
benimki gibi odunlara işve cilve güler yüz yaramıyor canım yaşamayan anlamaz eşimin nasıl bir tür olduğunu
Sekerler gezdik geldik sinir etti Ahmet uyumadı hep kendini taşıttı :KK43: 7.ay fotosu yükledim
sıcaklardan bunalıyorlar canım
Kizimin 3 gundur atesi var, 39.7 lere kadar cikti, fitille dusuruyoruz :KK43: bugun cok huysuz, emmiyor, uyumuyor agliyor :KK43: karni ac emmiyor ama.. Dis gibide ddgil cunku damaginda hicbir belirti yok..
geçmiş olsun canım 3 günün sonunda düşmezse götür doktora
Kızlar gece yatarken bebişlerin üzerini örtüyor musunuz oda bugün 31 derece :confused:
canım tülbent bile örttürmüyor dün gündüzde gecede örtmeden yatınca daha rahat uyudu, ben bile örtmüyorum askılılar şortlarla yatıyorum yine yanıyorum kuzumda çok bunalıyor
Ilk defa okuyorum işte benim Kızımın yaşadığı şey:KK43:(( lekeler döktü isilik gibi tüh tüh tüh :KK43:(( ne yapmak gerekiyor? Ben ateşine müdahele etmedim yıkanmış Kıyafetler giydirdim isiliktir diyr sık sık yıkadım vs
canım o geçmiş artık tekrar etmez bir şey yapılmıyor o hastalığa
Bizim ates surekli yukseldi ill gun 38.5 civarindaydi islak bez vs dusurmeye calistim, gce yatarken dusuk dozajli paracetamol verdim, ikinci gun aksam dus vs yaptirdigim haldr 39.6 filan gorunce ben panik oldum, kizim cok agliyordu havale gecircek diye korktum, birde gece uykusuna gecmisi hic elletmiyordu uyumak istiyodu, atesini bile olcemiyodum rahat, verdim yuksek dozajli olandan, gece rahat uyudu ama etkisi gecince 8 saat sonra yine 39.5 oluyor. Sizin en yuksek kac oldu derece?
canım büyük oğlum 37 yi bile görse çok fena oluyor normalde vücut ısısı çok düşük çünkü benimde öyle yani biz 39 u görmeden hastanelik oluyoruz
Günaydın kızlar puff çok sıcak :KK23::KK23:

günaydın aynen aynen çoook sıcak

Maşaallah yusufa boyun uzun olması daha iyi canım emirin boyu kısa duruyor bende ona dertleniyorum:) neler konuşuyor Yusuf bey:) haber veririm canım sağol ilgin için
Hosgeldin panik eflal... herseyi dert ede ede patlattin bak kendini. Boyu sorun olsa dr.lar uyarirdi zaten seni cnm. Uzulme. Eymeni de öp yerime. Akilli bidigim zaten ilk göz agrim.

Bizim eleman "anne, baba, bu, bunlar ne, meme benim, babanne, innenne (annanne), dede, deyde (teyze)" diyr. Geri kalani da kimsenin anlamadigi ama benim dekoderlik yaptigim lisanla anlatiyr.

Hosgeldin panik eflal... herseyi dert ede ede patlattin bak kendini. Boyu sorun olsa dr.lar uyarirdi zaten seni cnm. Uzulme. Eymeni de öp yerime. Akilli bidigim zaten ilk göz agrim.

Bizim eleman "anne, baba, bu, bunlar ne, meme benim, babanne, innenne (annanne), dede, deyde (teyze)" diyr. Geri kalani da kimsenin anlamadigi ama benim dekoderlik yaptigim lisanla anlatiyr.
:) canım biraz kısa dedi dr ama belli olmaz birden uzar diyorlar. öperim canım sende yusufu öp

ooo maşallah epey dillenmiş, ee en büyük tercüman anneler oluyor:)

:) canım biraz kısa dedi dr ama belli olmaz birden uzar diyorlar. öperim canım sende yusufu öp

ooo maşallah epey dillenmiş, ee en büyük tercüman anneler oluyor:)
O zaman minicik uzul cok uzulme :KK66: eymene de lazimsin. Boyu daha hop diye atar cnm. Dert etme sen.

Duha22 Duha22 benim evde çatı katı, senin minikte sıcaktan uyumuyordur bodyle üstünü örtmeden uyutmayi dene

X