2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Kızlar sünnet işini ne yaptınız ? ben artık yaptırmak istiyorum. Ama özelde mi yaptırsam devlette mi bilemedim. 6 ay kontrolünde birde çocuk cerrahına da görünelim dedik . Bir problemi yok müsait zamanda gelin yapalım dedi. Bir ara sekretere sordum operasyon ücretini 600tl dedi biraz çok geldi. Devlet hastanelerini de hiç bilmiyorum. Siz ne yaptınız veya ne önerirsiniz?

kızlar tavsiye edilen psikiyatriste randevu ayın 10 na var epey var yani, ne yapsam ki bir tane daha var ona hiç randevu yok, ilki ilaçsız tedaviye öncelik veriyormuş bekliyim mi onu, öylesine bir doktorada gidemem zaten zor zar gidicem

Kac zamandir nerde bu kiz, beni habersiz birakti diyrdum. Biraz okudum. Işler çığrından çikmis cnm. Herseyi okuyamadim, ama uzun suredir olan olaylar baya patlak vermis. Sen bu dr.a git cnm. Emziriyrsun, ilacsiz tedavi en guzeli.

Nego Nego dr derdine derman olsun ins.cok yiprandin....
Eşini de anlamak zormus cidden hem yapıyor ediyir sonra yiktigini yapmaya calisiyor.dedigin gibi yüzüne karsi yine ayni var bi anormallik.okutmani yine tavsiye ederim.
hadi ins yürüyüş guzel gecer.ilk adimi atmis olursun
Abdullahimi öp cnm...

Kac zamandir nerde bu kiz, beni habersiz birakti diyrdum. Biraz okudum. Işler çığrından çikmis cnm. Herseyi okuyamadim, ama uzun suredir olan olaylar baya patlak vermis. Sen bu dr.a git cnm. Emziriyrsun, ilacsiz tedavi en guzeli.
Canım aklımdasın inan telefonum hala yapılmadı yeniside alınmadı o yüzden yazamıyorum pek, rahatsızda etmek istemiyorum sende kuzunla uğraşıyorsun, sağol canım gidicem inşallah geç bir tarih ama olsun 10 gün sonra, sen nasılsın rüzgar nasıl öpüyorum çokça kuzuyu

O

Onuna kadar bekle canım antidepresanla uydurmalarındansa çözüm bulan biri daha iyi
tamam canım sağol en iyisi öyle yapmak
Nego Nego dr derdine derman olsun ins.cok yiprandin....
Eşini de anlamak zormus cidden hem yapıyor ediyir sonra yiktigini yapmaya calisiyor.dedigin gibi yüzüne karsi yine ayni var bi anormallik.okutmani yine tavsiye ederim.
hadi ins yürüyüş guzel gecer.ilk adimi atmis olursun
sağol canım evde okutayım ben en iyisi
canım çok sık giremiyorum ama epey problemlerin oldu herhalde Allah kolaylık versin. Sen önceden çalışmıyor muydun şimdi bıraktın mı ya da ben mi yanlış hatırlıyorum?
yok canım evlenmeden önce çalışıyordum evlendikten sonra çalışmadım
Kızlar sünnet işini ne yaptınız ? ben artık yaptırmak istiyorum. Ama özelde mi yaptırsam devlette mi bilemedim. 6 ay kontrolünde birde çocuk cerrahına da görünelim dedik . Bir problemi yok müsait zamanda gelin yapalım dedi. Bir ara sekretere sordum operasyon ücretini 600tl dedi biraz çok geldi. Devlet hastanelerini de hiç bilmiyorum. Siz ne yaptınız veya ne önerirsiniz?

biz cerraha götürücez testisi için, inmeye başladı hamdolsun bakalım o ne diyecek eğer ameliyat derse sünnetinide yaptırıcam yok ameliyat demezse abisini yaptıramadım bunuda bekletip 6 yaşından sonra yaptırıcam inşallah, devlette ücret almazlar sanırım

Merhaba hanimlar. Bisey soracaktim, su yapi marketler varya birinden banyo seti almistim 2 ay kadar once. El yapimi şık bisey. Sonra baktim altı pul pul dokulmeye baslamis. Aldigim yere sordum fisiyle getirin degiselim, 2 yıl garantisi var dediler ama fişini bulamıyorum. Eşim kredi kartıyla ödedi taksit yaptirarak, bu ödemeleri kullanarak değiştirebilir miyim? Yok mu bir çıkar yol acaba?

Rabsite edilenr git on gün çabuk geçer canım..

Pahalı canım ablam i bi yerde 200 eOldu

Merhaba hanimlar. Bisey soracaktim, su yapi marketler varya birinden banyo seti almistim 2 ay kadar once. El yapimi şık bisey. Sonra baktim altı pul pul dokulmeye baslamis. Aldigim yere sordum fisiyle getirin degiselim, 2 yıl garantisi var dediler ama fişini bulamıyorum. Eşim kredi kartıyla ödedi taksit yaptirarak, bu ödemeleri kullanarak değiştirebilir miyim? Yok mu bir çıkar yol acaba?

Bilgim yok ama kurumsal bir yer old için değiştirirlwr belki, müşteri hizmetlerine danış istersen

Çok sağolun hepinizden Allah razı olsun ailemden daha çok desteksiniz bana iyi ki tanımışım sizi, hemen randevu alıyorum psikiyatriden maalesef psikolag yok, bunu kendim içim yapıyorum alınca yazıcam randevuyu, öfke kontrolü için bu şart çünkü artık kendimi kontrol edemiyorum çok yıprandım

Eşim sabah ki tribimden sonra mesaj attı dün bir piknik alanına yürüyüşe gitmiştik hazır ol akşam yine gidelim yazmış bende istemiyorum yazmıştım, bu bir emirdir hazırlan çok eğleneceğiz çok yazmış, bende sen oğlunla eğlenirsin ben varken surat asıp trafikte küfür edersin yüzüme bile bakmazsın yazdım, dün aynen böyle yaptı yüzüme bakmadı zorla konuştu sanki ben dedim gidelim diye oğlumla güldü eğlendi bana surat astı, eski mevzuları yine açtım biliyorum açma diyorsunuz ama çözüme ulaşmayan sorunların birikmesi sonuç bu haldeyiz biz

Bİrde düğünden sonra ablanlarla plan yapalım gezelim piknik yerlerini dedi, o da çabalıyor farkındayım ama yanyana gelince ne oluyor da yüzüme bakmıyor konuşmuyor anlamıyorum anlamıyorum

Şimdi mesaj atıcam tamam gidelim diyicem sizin dediğiniz gibi susucam bakalım ne olacak

Canım ne mi oluyor çok açık. Güzel bir şey yapsam bile eflal laf sokacak sonu kavga olacak diyor.
Ben olsam kocam bana öyle mesaj atınca yuppii Aşkım sabırsızlıkla bekliyorum derim orada koluna girer susar yürürüm bir öpücük kondururum sonra da yürüyüş sonunda seninle Olmayı çok özlemişim bu yürüyüşü iyi ki akıl ettin çok iyi geldi derim gülücükler saçarım. Eşim se yumuşar rahatlar oh laf sokmayacak diye düşünüp e her zaman gelelim o zaman der...

Bu bir örnek tabi :)
He biz de çok iyiyiz sayılmayız arkadaşlar Eflali örnek vermek için böyle anlatıyorum..

Allah hepimizin yuvasına huzur mutluluk versin.

Ve benim eşim de maşallah terbiyeli kontrollü biridir ama ist trafiğinde küfür ettiği oluyor hiç duymuyorum bile yüz göz olmuyorum adam da haklı. Yorgun argın trafik çekiyor saatlerce.. Küfürünü üstüme alınmıyorum. Onları baştan aşağı değiştiremeyiz heleki sinirli yorgun kızgın anlarındaki tepkileri..

Bir de diyet yapıp kilolardan kurtulsak biraz daha sıkıntıları takmıcaz sanki...

Canım ne mi oluyor çok açık. Güzel bir şey yapsam bile eflal laf sokacak sonu kavga olacak diyor.
Ben olsam kocam bana öyle mesaj atınca yuppii Aşkım sabırsızlıkla bekliyorum derim orada koluna girer susar yürürüm bir öpücük kondururum sonra da yürüyüş sonunda seninle Olmayı çok özlemişim bu yürüyüşü iyi ki akıl ettin çok iyi geldi derim gülücükler saçarım. Eşim se yumuşar rahatlar oh laf sokmayacak diye düşünüp e her zaman gelelim o zaman der...

Bu bir örnek tabi :)
He biz de çok iyiyiz sayılmayız arkadaşlar Eflali örnek vermek için böyle anlatıyorum..

Allah hepimizin yuvasına huzur mutluluk versin.

Ve benim eşim de maşallah terbiyeli kontrollü biridir ama ist trafiğinde küfür ettiği oluyor hiç duymuyorum bile yüz göz olmuyorum adam da haklı. Yorgun argın trafik çekiyor saatlerce.. Küfürünü üstüme alınmıyorum. Onları baştan aşağı değiştiremeyiz heleki sinirli yorgun kızgın anlarındaki tepkileri..

Bir de diyet yapıp kilolardan kurtulsak biraz daha sıkıntıları takmıcaz sanki...
ay bende cenemı tutamam benım herıf gezmeyı cok sever gıdelım soyle yapalım boyle yapalım sunu yıyelım dıye konusur bende canım mali durum nasıl olmaz falan derım aboww bu lafım adamı delı eder butun moralım alt ust oldu der yuzu duser demem o kı erkeklere guler yuz lazım dır dır yaramıyor dedım ya bana x bacı der dır dırcıymısım herseye karıstıgım ıcın

Kizimin 3 gundur atesi var, 39.7 lere kadar cikti, fitille dusuruyoruz :KK43: bugun cok huysuz, emmiyor, uyumuyor agliyor :KK43: karni ac emmiyor ama.. Dis gibide ddgil cunku damaginda hicbir belirti yok..
Gecmis olsun. Eger yarin yada ertesi gun kirmizi lekeler dökerse korkmayin. 6.cı hastalik olabilir..ilac vs gerektirmeyen bir hastalik. Yine de dr.a danisin derim.

Nego Nego ve Duha22 Duha22 ....

Yusuf'um iyi cok sukur kizlar. 2 dis birden geliyr. Bir yandan yuruyr bir yandan da konusma derdinde. Her derdini anlatiyr cok sukur. Boyu uzun oldu baya, kilosu da çubuk krakerden biraz iyi :KK66: ben de cok ilgilenemiyrm topikle ve kk ile. Arada haber verin kendinizden merak ediyrm sizi.

Kizimin 3 gundur atesi var, 39.7 lere kadar cikti, fitille dusuruyoruz :KK43: bugun cok huysuz, emmiyor, uyumuyor agliyor :KK43: karni ac emmiyor ama.. Dis gibide ddgil cunku damaginda hicbir belirti yok..
çok geçmiş olsun canım ya :KK43:

Kızlar gece yatarken bebişlerin üzerini örtüyor musunuz oda bugün 31 derece :confused:
sıcaktsn mı ılı gecedir üst dısten mı uyuyamıyor askılı cıtcıtlı öle yatırıyorum ama üstüne çarşaf atıyorum uyurkende duramıyor ve açıyor:KK51:

Canım aynısı bana sa oldu dişini patlattı hemen ardından ama. Biz fitille müdahale etmedik. KIsaca soğuk suya soktuk sadece.

Gecmis olsun. Eger yarin yada ertesi gun kirmizi lekeler dökerse korkmayin. 6.cı hastalik olabilir..ilac vs gerektirmeyen bir hastalik. Yine de dr.a danisin derim.

Ilk defa okuyorum işte benim Kızımın yaşadığı şey:KK43:(( lekeler döktü isilik gibi tüh tüh tüh :KK43:(( ne yapmak gerekiyor? Ben ateşine müdahele etmedim yıkanmış Kıyafetler giydirdim isiliktir diyr sık sık yıkadım vs

Canım aynısı bana sa oldu dişini patlattı hemen ardından ama. Biz fitille müdahale etmedik. KIsaca soğuk suya soktuk sadece.
Bizim ates surekli yukseldi ill gun 38.5 civarindaydi islak bez vs dusurmeye calistim, gce yatarken dusuk dozajli paracetamol verdim, ikinci gun aksam dus vs yaptirdigim haldr 39.6 filan gorunce ben panik oldum, kizim cok agliyordu havale gecircek diye korktum, birde gece uykusuna gecmisi hic elletmiyordu uyumak istiyodu, atesini bile olcemiyodum rahat, verdim yuksek dozajli olandan, gece rahat uyudu ama etkisi gecince 8 saat sonra yine 39.5 oluyor. Sizin en yuksek kac oldu derece?

X