2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Selam kızlarım

cumadan misafirim vardı çocukluk arkadaşlarım geldi ilçeden çok güzel iki gün geçirdik pazar döndüler

sonra tabiki temizliğe giriştim :) bugün akşamda çaya misafirm var

oğluşuma gelince artık emekliyoruz ama dişte Bi gelişme yok henüz ek gıda iyi gidiyor şimdilik

dun ebebek te 200₺ye anında 50₺indirim vardı
hemen Bi mama sandalyesi kaptım oğluşuma joie bin inşallah güzeldir

@miss_curious canm seviyorum diosyn sakin olmaya çalış anne baba olarak hala alışma sürecindeyiz hepimiz sıkıntısız atlatırsın inş

bitoss bitoss çok geçmiş olsun canm şimdi iyidir inşallah

5gundur ayrı kaldık Nego Nego I imspecial @bestemeste @asliayet Duha22 Duha22 Pinking Tree Pinking Tree @hihami @praline hepinize selam olsun :KK66:
cnm ne marka mama sandalyesi kaç tl ye aldın acaba?

I imspecial yazmamisim, eşim ben bağırdıgim için benden soğumus, geçen kv ile konuştuk o biliyor her sorumuzu, kv ne anlatmasaydin diyebilirsin mecbur kaldım 4 senedir boyleyiz bu normal değil, açıkçası büyüden şüphelendigim için kv me söylemek zorunda kaldım, eşim bağırdıgi için tiksiniyorum demiş yıkıldım, eşime bana tiksinerek bakıyorsun dediğimde inkâr ediyordu, kv de sen ne yapiyorsunda bağırıyor beni bu hale getiren o diyor eflal demiş, eşim de onların aile öyle bağırarak konuşuyorlar demiş, ben şok yaşadım benim şahidim Allah kime neyi ispatliyim dedim, buraya her şeyi yazamıyorum çoğunuz belkide beni fevri buluyorsunuz, bana şiddet uygulayan küfür efen bir adama katlaniyorum ben...
Biz eşimle tartışmayız, hemen kavgaya dönüşür onun beni suclamalariyla bana hakaretleriyle kufurleriyle son bulur, kendi oğullarını duzeltmeden benden birsey beklemeye hakları yok
Babamda eski kafali olduğu için susup otursaydin ceneni tutamadın mı der bana... o yuzden çaresizim kimsesizim, iki ablam sen yeter ki iste biz varız babama ihtiyacın yok diyorlar ama iki çocukla ben nasıl sığarim

Kızlar uzun süredir giremiyordum. Herkes ek gıdaya geçti mi? Biz de geçicez bugün. Bu ay bebiş az kilo almış anne sütüne takviye şart artık. Doktor liste verdi. Sebze çorbası da var kahvaltılık ta var içinde. Biraz aklım karıştı ama alışçam inşallah. Siz neler veriyorsunuz?
karışır canım. biz hiç emmediğimiz ve mamayla büyüdüğümüz için 4 ayda ek gıdaya başladık ve ek gida uzmanı olacağız yakında kafan karıştıkça sor tarifler verelim :)

I imspecial yazmamisim, eşim ben bağırdıgim için benden soğumus, geçen kv ile konuştuk o biliyor her sorumuzu, kv ne anlatmasaydin diyebilirsin mecbur kaldım 4 senedir boyleyiz bu normal değil, açıkçası büyüden şüphelendigim için kv me söylemek zorunda kaldım, eşim bağırdıgi için tiksiniyorum demiş yıkıldım, eşime bana tiksinerek bakıyorsun dediğimde inkâr ediyordu, kv de sen ne yapiyorsunda bağırıyor beni bu hale getiren o diyor eflal demiş, eşim de onların aile öyle bağırarak konuşuyorlar demiş, ben şok yaşadım benim şahidim Allah kime neyi ispatliyim dedim, buraya her şeyi yazamıyorum çoğunuz belkide beni fevri buluyorsunuz, bana şiddet uygulayan küfür efen bir adama katlaniyorum ben...
Biz eşimle tartışmayız, hemen kavgaya dönüşür onun beni suclamalariyla bana hakaretleriyle kufurleriyle son bulur, kendi oğullarını duzeltmeden benden birsey beklemeye hakları yok
Babamda eski kafali olduğu için susup otursaydin ceneni tutamadın mı der bana... o yuzden çaresizim kimsesizim, iki ablam sen yeter ki iste biz varız babama ihtiyacın yok diyorlar ama iki çocukla ben nasıl sığarim
Bu yu yu kim yapabilir

@bestemeste yazmamisim, bimin günlük sütü vardı evde birde tav yoğurdu denrme amaçlı yapayım dedim ama ben sütü bir iki dk kaynattim bence kaynattim, sofra örtüsünü dört kat edip tezgaha serdim bir litrelik kavanoza sütü koydum parmağı mı yakmayacak ısıya gelince bir çorba kaşığı yoğurdu biraz sütle seyrelttim mayaladim, kapağı ortmefen önce kağıt havlu orttum b6hardan yoğurt sulanmasın diye, 5 saat hiç kıpırdatmiyorum sonra hic kavanozu sallamadan açmadan buzdolabına koyuyorum taş gini oluyor maşallah:) şimdi ikinciyi ilk mayamdan yaptım kutu sütle

Bu yu yu kim yapabilir
Öldü gitti tövbe, benim doğumdan üç gün önce öldü babannesi, kv me ve gorumceme yapmış bulmuşlar zamaninda evlerinde kp hocaya götürmüş dogrulamis tabi anasıtoz kondurmaz adam, bizede supheleniyorum, bu evin temelinede yapmış özellikle bizim oturdugumuz eve inşaat halindeyken çok girermis, eşim askete giderkende dua okudum oğlum seni korusun diye dugumlu bir ip vermişti, eşim cüzdanından çıkarmıyordu, bir kere aldım da deliye dönmüştü sonra bir şekilde alıp Kuran in arasına koymuştum taşınırken kayboldu

Yap canım cok kolay becerirsin sende kolay gelsin:)
bugün sut aldığım yerden fasulye de istemistim onlari buzluga atayim recel de deniycem ins.

Nego Nego ne ilginç insanlar var ya inş yoktur öyle birşey valla nasıl düzeltilir bilmiyorum Allah kolaylık versin:KK17: esin şiddet çok uyguluyor mu

bende bilmiyorum okuyorum iste elimden geldigince, siddet mi uyguladi tartismada susmazsam yine yapar, ne gurursuzum degilmi...

bende bilmiyorum okuyorum iste elimden geldigince, siddet mi uyguladi tartismada susmazsam yine yapar, ne gurursuzum degilmi...
Yok canım ya gurursuzluk la alakasi yok biçok insan saklar bunu sanki esi değil de kendi suçlu gibi Allah ıslah etsin eflalim gurur degilde çıkış yolu bulamamaktan canım

Nego Nego canim benim allah sabir versin.bu yonden benzetemedim.cok üzüldüm.esim allah var kufur filan olmaz dik dik konusur aciksozludur siddet de sinirlenir tabi her erkek gibi doverim der ama yapmaz. ilk yillarda ben cok atatlanirdim bagirirdim cahillik işte.esim hep alttan alirdi.simdi de tartisiriz ama hep o haklidir tabi vesselâm.buyu kesinlikle olabilir lutfen arastir ve bi tane olgun bir hocaya gidin ya da sen git okut derim.

Nego Nego canim benim allah sabir versin.bu yonden benzetemedim.cok üzüldüm.esim allah var kufur filan olmaz dik dik konusur aciksozludur siddet de sinirlenir tabi her erkek gibi doverim der ama yapmaz. ilk yillarda ben cok atatlanirdim bagirirdim cahillik işte.esim hep alttan alirdi.simdi de tartisiriz ama hep o haklidir tabi vesselâm.buyu kesinlikle olabilir lutfen arastir ve bi tane olgun bir hocaya gidin ya da sen git okut derim.

Cnm benimkinin heat isigi yanmiyo, bikac dakika sonra keep warm.ayarina geciyo.
Yogurt yapiyo ama civik oluyo hal boyle olunca .

cnm biz de 7 aylik.olduk sayilir ve dis yok..
hic takma kuzeniminki 15 aylikken cikarmis simdi 3. Sinifa gidiyor disleri daha yeni dökülüyor akranlari 1.sinifta dokmustu..
Canim zaten heat kisminda az duruyo sonra keep isigi yanacak zaten isiyi sabitliyor,bozuk olduguna eminmisin..benimde bikac dk heat yaniyo sonra keep te sabitliyor..3 saat sonra tas gibi yogurdum oluyor ben 7 saatte bekletmiyorum ozaman eksi oluyor,3 saatte zaten yogurt oluyor bekletmenin anlami yok aliyorum..

bitoss bitoss çok geçmiş olsun canm şimdi iyidir inşallah
sağol canım iyi şükürler olsun

Selam kızlar..
Hepineze trşekkür ederim cevaplarınız için hakkınızı helal edin alıntılayamadım kusuruma bakmayın..
Kızlar çok üzhünüm dedemden bahsetmiştim dün hakkın rahmetine kavuştu:KK42: aklımdan çıkmıyor bana bukadar zor geleceğini tahmin etmemiştim ..
Yeni eve girdim hekes memlekete gitti ben çok gitmek istiyordum ama abdullahı götüremedim bizim oralar kaynıyormuş eşim aradı iyiki gelmemişsiniz dedi ama benim aklım hala babamda babaannem halalarım :KK42:

@t_ugba canım teşekkür ederim sorduğun için.. Bende sixi özlüyorum dedeme dua edin lütfen hakkınızı helal edin:KK42:
Allah rahmet eylesin canım mekanı cennet olsun..

çok geçmiş olsun canım Rabbim korumuş, suçlama kendini olacağı varmış olmuş
çok sağol canım geçti gitti şükür hatırlamamaya çalışıyorum

gurursuzluk degil canim.su var ki hickinse dört dörtlük degil cok mutlu görünüp de ne dertleri huzurszluklari olan aileler gördüm.
bir de inan ogul babaya çekiyor sen demistin ya kp kv ye cok cektirmis şiddet de uyguluyor diye bunlari esin gördüğü icin cok normal geliyor canim.babasi kendine baksin cekiduzen versin

Maşallah canım var fotolarımız takibe alayım şimdi
beklıorum :KK76:
cnm neden israr ederler ki anlamıyorum,aslında annem vefat ettigi icin onun ismini koyarım diye bekliyorlardı akrabalar ama ben her gun kızıma annemin ismi ile seslensem daha cok uzulurum,acim tazelenir...
allah rahmet etsın annecıgıne ben ona karsıyım ıyı yapmıssın:110:cok ısrar ettı hatta gecen bebek gormeye gelen bırı adı x mı dedı kp ısmını soyledı kv de de bozuldu baya

X