2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
O bir saat zonklama bendede oluyor sizim sizim sizliyor..gogus kalkanida denedim lansinoh garmastan hicbiri fayda etmiyor :KK43: cok yordu artik:cry:

Nego Nego gecmis olsun bende yok galiba senin bi deligin tikandi cildiye bakar benim kahve bolgede bi kac sivilce givi bisey oldu annem. Emdikce gecer dedi

Kizim uyudu oglumda sabahtan beri sacma sapan emince gaz yumagi odu uyuyamiyir konus benimle diye ugrasiyor gozume bakip gulmeler seslemelere bende uyusada keyif yapsam diye bakiyorum emzigi verdm bakisiyoruz:KK66:

canim ben uyanikken masajyapiyorum yuz ustu kucagimda omzumda uyuyakalnca hep kontrol ederek yuzustu yatryrm banyodan sonra zeytinyag ile masaj yaparken yuz ustu cok yavas el parmaklarini ayak parmaklarina zit sag el parmagi sol ayaga degdiriyorum :KK66:

gecmis olsun cnm darisi biz olmayanlara ben nisan gibi dusunuyirdum 4ayluk gec mi olur o aydaki cocuklar cok mu agliyordu
Doktor sünnet için 7 hafta , 7 aylık ya da 7 yaşında yapılmalı dedi biz 7 aylık olmayı bekliyecegiz sünnet için.

Kızlar bir arkadaşım bebeğinin gaz problemini çözdüğünü çok rahat ettiğini misil misil uyduğunu söyledi kimyon çayı yapıp iciriyormus doktoru söylemiş. Ben de rezene yapıyorum pek fazla ise yaramıyor . Pazartesi doktora sorucam zaten ona göre kimyonu da denicem. Sizlerle de paylaşmak istedim. Denersem sonucu da yazarım

B bir_melek canım bilmiyorum ki

benimki çatlak değil

sen gittin mi dr a

süt kanalı tıkanıyor sanırım

I imspecial canım sağol

cildiye bakar inşaallah

yarın oğlumun kalça ultrasonu var

kendimede randevu alayım en iyisi

I imspecial canım birde sen bebişini tartıyormusun

senle beraber tartıda yani

ilk ay senin bebişde güzel kilo almıştı

bu ay gidişatı nasıl aynı mı azalma var mı

benimki azaldı moralim çok bozuk

bir haftadır memem böyle

oğluşun kilo böyle

nazar değdi:KK43:

Cok gecmis olsun canim cabucak iyilesir insallah siz kac gunluksunuz canim bende cok kararsizim 40 ı cikinca mi yaptirsak ya da hemen mi ya da buyuyunce mi of cok zor ya cok minikler daha...ates falan oldu mu canim sürekli aglama nobetleri falan kac gunde tamamen iyilesir dedi doktor
22 günlükken yaptırdık ateş falan olmadı ağlama daha öncede yazdığım gibi bi yarım saat kadar sonra uyudu arada uykudayken inler gibi oldu ama uyandığında hiçbir huzursuzluk yoktu gecede rahat uyudu fitilin sayesinde doktor 3 güne iyileşir dedi şuan tampon var yarın pansuman yapılıp açılcak o zaman ne olur bilemem yazarım gelişmeleri

20 dk önce emzirdim hala sızlıyor zonklu20 dk önce emzirdim hala sızlıyor zonklu20 dk önce emzirdim hala sızlıyor zonklu20 dk önce emzirdim hala sızlıyor zonkluyor:KK43:

bir haftadır memem böyle

oğluşun kilo böyle

Canim gecen aya gore sanrm daha az tartiyorum ama iyi gidiyo

Selamm kızlar bende seyrek girebilenlerdenim 2 çocukla fırsat bulamıyorum.nasılsınız annelik nasıl gidiyo .bende çok geçiyo bu gün tam 20 günlük olduk.3 gündür sebebini çözemediğim akşama kadar ağlamalarımız var.sanırım gaz dr sorun olmadığını söyledi.ama brnde sol göğsüm mantar olmuş emzirdikten sonra göğsümde sızı ardından yanma oluyo benim gibi olan var mı ?? Ve bu göğüs ucu ağrısı ne zaman geçecek bunalımdayım.wc bile gidemiyorum.2.5 yaşında kızım bebeğim ben yapa yanlızız :mad::mad:

bir haftadır memem böyle

oğluşun kilo böyle

geçmiş olsun cnm . Cildiye bakar sanırım. Nazar dun bnm oglumda degdi. Gorumcemler resmini isteyp duruyrlardı. Hep geçiştrydm . Dun aramiş resim at yegenim olur gormeye hakkım var diyor bi hadsiz. Neyse dedim attım. Resmden snra oglumun yuzunde yara gbi şeyler oluştu . Okudum ufledmde bugun geçti gbi.

Bebegim buyudukce huysuzlaniyor sanki, gaz damlasina basladim insallah ise yarar, duzenlimi kullanmak gerekiyor bunu yoksa cok agladigindami?

Selamm kızlar bende seyrek girebilenlerdenim 2 çocukla fırsat bulamıyorum.nasılsınız annelik nasıl gidiyo .bende çok geçiyo bu gün tam 20 günlük olduk.3 gündür sebebini çözemediğim akşama kadar ağlamalarımız var.sanırım gaz dr sorun olmadığını söyledi.ama brnde sol göğsüm mantar olmuş emzirdikten sonra göğsümde sızı ardından yanma oluyo benim gibi olan var mı ?? Ve bu göğüs ucu ağrısı ne zaman geçecek bunalımdayım.wc bile gidemiyorum.2.5 yaşında kızım bebeğim ben yapa yanlızız :mad::mad:
2 cocuklu olanlarin karsisinda saygiyla egiliyorum ben tek bebeyle tuvalete kosarak gidiyorum.

Nego Nego evet oglum şimdilik iyi uyuyor. Masallah diyeyim gaz sancılarıda olmuyor . Bilmiyorum sutum yettigi için galiba aç kalmıyor huzursz olmuyor uyuyor. Buyuk oglumda çizgi film bakıyr şimdide anneannesi tablet almiş gondermiş onunla oyalanıyr pek zararı yok . Tabi ikisinin arasındaki yaş farkınında yararı var. Buyuk oglum 3,5 yaşina grmesine bir ay var. Bi zamandan sonra çocuklar akıllanıyor. Oglum kuçuk olsaydı çok zor olurdu . Çunku bnde çok zor buyuttum . Senin oglan kaç yaşinda.

X