2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Kızlar 4 saati geçti bir türlü uymuyor oğlum :KK43: 25 günlük bu kadar zaman uykusuz kaldı hala da uyuyacağı yok her yolu denedim olmuyor eşimde şehir dışında endişeleneyim başladım ne yapsam kızlar fikri olan var mı? yardimci olun.
Bugun bnmkide oyleydi sanirim uyuyo diye anlattikca nazar mi oluyolar anlamiyolar

Kızlar 4 saati geçti bir türlü uymuyor oğlum :KK43: 25 günlük bu kadar zaman uykusuz kaldı hala da uyuyacağı yok her yolu denedim olmuyor eşimde şehir dışında endişeleneyim başladım ne yapsam kızlar fikri olan var mı? yardimci olun.
Sabahtan benimki de öyleydi canım, öğleden sonra banyo yaptırınca uyanmak bilmedi, banyo çok iyi geliyor.

[QUOTE="tusp: 39359266, member: 612bebeğinrhaba arkadaşlar.bebişlerimize kavuştuk şükür.rabbim saģlıkla büyütmeyi nasip etsin.bizde 25 günlük olduk.:))))
ama bebegim hasta oldu oģlum hastaydı bebege bulaştı doktor bronşit başlangıcı dedi ve 5 tane iğne yazdı malesef.:KK43:(inşallah kısa sürede atar hastalığı.[/QUOTE]

Çok geçmiş olsun inş kısa zamanda iyileşir bebrğin

@bestemeste @ebrubirol.ya aynen banada gelıolar cok sıcak cok sıcak.yok sıcaga alıstırma.ya bebekler usuyo.altını acıorum ayagı hemen soguyo.bıde ınsanlarla ugrasyorumya zaten bebegmın zoru var
Benim bebekte altuni acinca bile hapsuruyor
Bugün hatta atletini değiştirirken çenesi titredi

Kızlar bebeklerinizin şapkasını çıkarıyor musunuz gün içinde? Bıngıldak gelişimi için çıkar dediler bana ama ne kadar doğru bilmiyorum...
Ara ara cikartiyorum eldiveni şapkaya
Günde 4*5 saat
Banyo yaptir canim

Benimkide aksam ustu uyandi memede iyyor sueekl cikariyoe yataga koyunca uyaniyor gece 2 ye kadar boyle devam ediyor derdomiz ne anlamadim 22 oolduk bizde
Cnm bugun itibari ile 40 gunluk olduk ve kizim dogdugundan beri uyumuyor..
gunduz nadiren 2-3 saat gece de bikac saat o kadar. .gece de surekli sallarsan oyle..biz cozemedik derdi ne..

Cnm 4 saat ne ki benimki o kadar uyusa opup basima koyucam biz hep boyleyiz.

Cevap yazan herkese tek tek teşekkür ederim. Esim olmadığı için banyo yaptiramiyorum.Anason da yok. Ama şükürler olsun yarım saat önce uyudu. Bu seferde ben uyuyamiyorum çok fena disim ağrıyor. Of of of karanfil koydum disime bekliyorum inşallah geçer yarın bir yolunu bulup doktora gitmeliyim.

Hepinizi çok özledim ve merak ediyorum.. Inş iyisinizdir

Bebeğim Gazlı bir bebek kucağımdan inmiyor boynum belim kollarım artık hissetmiyorum uyuduğu bir an yok... Hep kucağımda olmak istiyor ya da mememde.::alıştırmışsan diyenlere çok kızıyorum çünkü ben alıştırmadan bebek huyu ile doğmuş maşallah:KK43:(

Çarşamba yarın kırkımız çıkacak inş.

Allah'ım hepimize kolaylık bebeklerimize de daydalı süt ve bol uyku versin inş aminn..
Canim nasil gidiyo amerika'da annelik? Normalde calisiyor muydun?hani ise donusun ne zaman diye sordum. Allah kolaylik versin hepinize, gazsiz sagliklik cocuklar nasip etsin insallah. Darisi bize artik:)

[QUOTE="tusp: 39359266, member: 612bebeğinrhaba arkadaşlar.bebişlerimize kavuştuk şükür.rabbim saģlıkla büyütmeyi nasip etsin.bizde 25 günlük olduk.:))))
ama bebegim hasta oldu oģlum hastaydı bebege bulaştı doktor bronşit başlangıcı dedi ve 5 tane iğne yazdı malesef.:KK43:(inşallah kısa sürede atar hastalığı.

Çok geçmiş olsun inş kısa zamanda iyileşir bebrğin[/QUOTE]

Çok teşekkur ederim.amin.

Cnm 4 saat ne ki benimki o kadar uyusa opup basima koyucam biz hep boyleyiz.
Canim benim ya Allah sabr versin biz cok oyle olmadk bi kac gun ama uyanik ise full kucakta neyse bazi cocuklar kirkinda bazilari kirki cikinca akilli olurmus canim ins kirk cikinca akillanr prenses

Anam, yanlis kisiye mi yazdim? Sen amerika'da degil miydin?
Dogru bizim prensesin annesi amerikada kirki cikinca ailesinin yanina gelecek o yzuzden bilgi veriyor sanrm kizinin gazi azalsn kendi anlatr :-)

Gunaydin kizlar masallah dun uyuduk gunduz bende gwce uyumaz mi diyordum cok guzel uyudu sabah 7.30da yine emip rahat gax cikardi kendinxe sanirim kaka da yapti ama yuz ustu kucagimda uyuyakladi kiyamadm yatagima biraktm insanin ona bakinca uyuyasi geliyor :-) kizimda yaninda yatiyor yastiklarla koruma yaptim oglusa ..bende kahvaltimi yaptim soyle magazin keyfi yapiyorum ne bilim uzun zamandr tv izledigim yok disarda kar hayat bugun masallah masallah bama guzel darisi size su torbasina kilif oren Larkin Larkin in annesimiydi ne kadar gerkli bisymis yeni anladm :-)

Canim nasil gidiyo amerika'da annelik? Normalde calisiyor muydun?hani ise donusun ne zaman diye sordum. Allah kolaylik versin hepinize, gazsiz sagliklik cocuklar nasip etsin insallah. Darisi bize artik:)

Fırtınalar ve Yalnızlık dışında her şey güzel, darısı Başına inş. Iş için burdayoz zaten karı koca ama kendi işimiz işe dönüş tarihim gibi bir şey yok,bu konuda sana nasıl yardımcı olurum bilmiyorım.

X