2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
I imspecial canım sıcak su torbasını ayaklarına mı koyuyorsun
canim once sicak su torbasini yataginin icine koyuyorum yatak hep sicak oluyir yatacahgi zamanda ayak ucuna koyuyorum emzirince alt degisince bakiyorum epey zaman geciyor ya eger sogudu ise tazeliyorum kizmda kullanmstm unutmusum dun arkadas tavsiye edince tekrar denedm iyi oldu

Kızlar bebeklerinizin şapkasını çıkarıyor musunuz gün içinde? Bıngıldak gelişimi için çıkar dediler bana ama ne kadar doğru bilmiyorum...

Arkadaşlar merhaba bende 2015 ocak annesiyim 26 gün önce normal doğum yaptım dikislerim hala iyileşmedi erimedide doktorum kremde vermedi napmam.lazim birde vajinanın içinde girişyerinde bbirşey vartop gibi bbakınca görünüyor bu normale dönecek mi yoksa hep söylemi kalacak psikolojim bozuldu boyle olan varmiydi

raindrop26 raindrop26 bingildak gelisimini bilmem de ben arada cikaryrm bi de gecelri sapkasz yatryrm cunku sapkasi su gibi ter oluyor kokuyo bide :-) sabah kalkinca uykuya gunduz yatnca takiyrm eldivenini iki uc gun cikarttm el gelisimi icin ama zamani gelince belli ediyor cocuk zaten erken oldugunu anladm geri taktm bosa usumesn kuzumun eli zaten her gun ara ara cikaryrm ben cikarmasamda o ikinip sıkınrken cikariyor:-)

Arkadaşlar merhaba bende 2015 ocak annesiyim 26 gün önce normal doğum yaptım dikislerim hala iyileşmedi erimedide doktorum kremde vermedi napmam.lazim birde vajinanın içinde girişyerinde bbirşey vartop gibi bbakınca görünüyor bu normale dönecek mi yoksa hep söylemi kalacak psikolojim bozuldu boyle olan varmiydi
canim gozun aydn olsun iltihap kaptigi icin uzun suruyor bazen batikon sur pamuga dikisleine bi gun uygula ilik suyun uzerine buharina yaa banyo sonrasi sac kuutma makinasi ile kurut nemli olunca gec iyilesiyor ama gececek emin ol

[Eflalim, post: 39352256, member: 214143"] pellinnn pellinnn canım bem 25 gün sağdım

o sürede hiç emmedi

sütümde azalmadı

o zaman çok araştırdım

iki sene sadece sağıp veren olmuş

yaraların tam düzelsin emzirirsin[/QUOTE]
İnşallah canım sağol bunu duymak iyi geldi :)

canim gozun aydn olsun iltihap kaptigi icin uzun suruyor bazen batikon sur pamuga dikisleine bi gun uygula ilik suyun uzerine buharina yaa banyo sonrasi sac kuutma makinasi ile kurut nemli olunca gec iyilesiyor ama gececek emin ol

Teşekkür ederim arkadaşım dediğini hemen yapicam inş iyileşir bide vajina içindeo top gibi sşey normalmi ki normal.doğum yaptımbbirşeyler sarkmış olabilir mi gerçi ilk Doğumum yada rahimmi görünen psikolojik.bozuldu

Teşekkür ederim arkadaşım dediğini hemen yapicam inş iyileşir bide vajina içindeo top gibi sşey normalmi ki normal.doğum yaptımbbirşeyler sarkmış olabilir mi gerçi ilk Doğumum yada rahimmi görünen psikolojik.bozuldu
Onemli degil cnm herkes burda birbirine destek oluyor ..rahim degil gorunen merak etme toplaniyor eger kirk gun gecince yada bu dediklerimi uygulaynca hafif duzelme olmazsa doktora git ihmal etme bide aile hekimindeki ebeyle bi gorus

[irlboymom, post: 39357512, member: 613381"]Onemli degil cnm herkes burda birbirine destek oluyor ..rahim degil gorunen merak etme toplaniyor eger kirk gun gecince yada bu dediklerimi uygulaynca hafif duzelme olmazsa doktora git ihmal etme bide aile hekimindeki ebeyle bi gorus[/QUOTE]
Destwgin

Şapka nin inme konusu benide korkutuyor bazen gunduz uyku arasinda gozne iniyor sapka nasil kiziyo nasil inliyo anlatamam Dediğin gibi hele gece hic takamam Allah korusun.NNormalde bende sadece banyo sonrası yada ev isisi biraz sogukken takiyorum.Eldiveni ise giydigi kiyafete gore eger uzunsa kollari takmiyorum eldiven kisaysa takiyorum.Bizm kiza hala tam olmuyo kiyafetleride bazilari hala büyük oluyo :-)

Merhaba arkadaşlar.bebişlerimize kavuştuk şükür.rabbim saģlıkla büyütmeyi nasip etsin.bizde 25 günlük olduk.:))))
ama bebegim hasta oldu oģlum hastaydı bebege bulaştı doktor bronşit başlangıcı dedi ve 5 tane iğne yazdı malesef.:KK43:(inşallah kısa sürede atar hastalığı.

X