2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Kızlar hastanedeyim. Epidural normal doğum yaptım. Sancı vajinal tabletle geldi. Çok şükür güzel geçti. Epiduralle rahat oldu gercekten. Sağolun dualarınız için. Rabbim meleklerimizi korusun inşallah.
Cok şükür kurtulmussun canim allah anali babali buyutmeyi nasip etsin

Kızlar hastanedeyim. Epidural normal doğum yaptım. Sancı vajinal tabletle geldi. Çok şükür güzel geçti. Epiduralle rahat oldu gercekten. Sağolun dualarınız için. Rabbim meleklerimizi korusun inşallah.
Tebrik ederim. Ne güzel bir haber. Allah analı babalı büyütsün sağlıkla inşallah.

Ooh Tebrikederim Allah anali babali büyütsün darisi basimiza insallah

Sirf ayaga kalkip wc ye gitmeyim diye hic su icmiyorum cok agriyor dikis yerim ayaga kalkinca

Sagol eflalim canim kasikla mama veriyoruz sutum hic gelmiyor bikac gune gelir diyorlar oylemi siz daha tecrubelisiniz
Cnm bol su icmelisin, wcye gitmek epey zor olmustu benim de ama onemli..
sütün gelir hic merak etme benim 4. Gun geldi ama su an senden kolostrum geliyodur o da onemli sen bol bol emzir hatta ben mamayi kasikla vermedim bebek emsin diye gogsumden siringa ile sıktık bebek emerken..bu da etkili aklinda olsun..

Sagol canim şıŕınga ile sıkmak daha iyiymis deneyeyim bakalim

Çok geçmiş olsun canım... Doktoruna danış emzirmende sıkıntı yoksa mutlak süt olur.
Göpüslerine sık sık sağ Tomris in emzirme notları diyr yaz nete oku bebek varsa süt de var..bebek emdikçe süt gelir memede hazır sür olmaz zaten bol bol emzir ya da sağ olacak inş

Özlem seni merak ediyorum bebegin Nasil oldu belki karşılıklı yazismadik ama bebisin için dua ediyorum durumundan haberim var Rabbim şifa versin. Ben de 26sinda doğum yaptım çok takip edemedim umarim iyisinizdir.doktorlar bebeğine ilgili ne zaman açıklama yapacaklarmis? Allah yar ve yardımcın olsun..

ayy canm normal dogummu yaptın çok sevndim masallah sana gozun aydın.

@Girlboymom bugun sutum geldi sukur ama ilk gunlere bakarak yinede az . Ben soyle sutun goguslerimden akmasını istiyorum galiba o yuzden az geliyor bna ama bebek emerken sutu yutuyor ve doyuyor. Sut gelsin diye dun yapmadgm sey kalmadı . Meyvesuyunu bol içtim boza , rezene , papatya çayı birde yemk ogunlerini geçirmemek onemli bnm bir ogun geçsin sut olmuyor . Ha birde soganı denicm ama kozleyip yesem olmazmı çig çig nası yerim bilmyrm . Sen ne durumdasın sutun çogaldımı

Kızlar bide benim oglanın gobegi erken duştu 4. gun doktra soyledimde gazlı bezle uç gun pansumn yap dedi yaptım ama geçmedi hala yas kurumadı ve arada kanıyor atletine çıkıyor ne yapmam lazım doktora goturuyummu yoksa beklesem kururmuki

bizede çarşambaya kadar dedi
ama ben beklemek istemiyorum çarşambaya kadar,korkuyorum
korkcak bişey yok canım bebegin durumu iyiyse neden beklemeyesin. Ben 40+3 te dogum yptm kendiliginden geldi bebek . Gelmeseydi biraz daha bekleyecktik. Zaten doktorun bebekte bi sıkıntı gordumu bekletmez seni.

Doktora gidince silver denen kibrit çöpü gibi bir şey sürecek Orayı kapatacak doktora götürebilirsin. Ya da beklesen de geçer. Aşırı kanama sürekli akıntıdan bahsetmiyorsunuz sanırım o zaman k vit vuruyorlar tekrar. Benim bebişte de oldu normal bir şey..
Geçmiş olsun Bebeğin de hayırlı olsun inş

korkcak bişey yok canım bebegin durumu iyiyse neden beklemeyesin. Ben 40+3 te dogum yptm kendiliginden geldi bebek . Gelmeseydi biraz daha bekleyecktik. Zaten doktorun bebekte bi sıkıntı gordumu bekletmez seni.
Işte bende onu bekliyorum bi süpriz yapsında birden sancım gelsin :) doktoruma bağlıyım birazda. Bugün kontrol var bakalım ne anlaşma yapıcaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…