2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
AngelHeart gözün aydın cok sevındımmm epıdural olmasına da nıye bana yapmamıslardı resmen 3.cocuktan soguttular beni Allah seni oglusunla mutlu etsın
Tiramisu35 gözünaydın cnm kızına da saglıklı ömürrler nasip olsun
PINAR45 canım benm zaten sütüm vardı Nego in azalmıstı duzeldı sanırım soganı salataya kat benm kızımda hep bosa akardı sütüm coktu bunda kızımdaki kadar yok sanıyordum ama kılo alımı masallah guzel olunca sutu tam bosalttıgını anladım zaten cok uyuyup emem saati gecince akıyor elbıseye gecelerı mesela bence takma kafana kilo alımı ıyıyse yetıyıor nzaten bezını ıslatsın yeter kıyafetlere akmasın cok kokuyor sarı leke kalıyr
@Mrv5534 evlilik yıldonumuz ktlu olsun lohusa olmayaydın kutlardınızama sen yınede soyle mutlu mutlu bı yemek hazırla gıyın cocuklarınla guzel bı aksam gecirin tabi gaz rahat bırakırsa
@sarfansari inşallah atanırsn güüzel bi yere kız cocuk berekettr emınım atanırsın benim bakıcım hazırdı aslında komsum ama onunda esı gunduz evde uyuyor benm eve gelmiyordu kızıma orda baktı kızım gecen kıs cok hasta oldu sırf bu yuzden kızmla kalmak ıcın ahmetı dogurdum desem yalan olmaz esi sigara iciyor kızımın yanında ıcmıyor aam cok etkılendı kzıım o yuzden eve gelmeyı kabul etmezse bakcı arıcam

korkcak bişey yok canım bebegin durumu iyiyse neden beklemeyesin. Ben 40+3 te dogum yptm kendiliginden geldi bebek . Gelmeseydi biraz daha bekleyecktik. Zaten doktorun bebekte bi sıkıntı gordumu bekletmez seni.
Batıcon sür gazlı beze bnmkinin göbegıde öle olddu.. Dr batıconla dedı... Altını her actıgında batıconla gazlı bez koyarsan gecer..

Oglum bugun zorladı kendını böle baktım köpük köpük dıskı yapıyo...
Neden olabılır ya
Sabahtan berı cıgıra cıgıra aglıyo..
Kuranı kerım dınletıyorum sakinleştî...
Rabbim sen şifa ver

Gelelim bana hepinize iyi gunler cunku ben 7de uyaninca cocuklardan sonra uyuyamiyrm biri uyuyo biri uyaniyor malum ...esim kizimi bugun alerji testi icin hacettepeye goturdu sukur birseye alerjii cikmamis tek etken cok sık hastalanmasinda bakicinin evinde icilen sigraydi demek ki kuzum benim ya nyse tecube oldu bizede simdi kizimi amcasina birakip esim gelecek bende kas biyik aldirmaya gidicem ..bu araa biz 36gunluk olduk benim lohusaligim biteli 6gun oldu ...Ahmet bey dun aksam hic memyi birakmayim uzun uzun emeyim dyince gece 11den 1e kdar suren gaz krizi sonucu uyudu sukur 5e kadar simdide uyuyor...guuu aguuu demee bilincli gulme basladi kuzum msallah ya ne tatlilar..bu araa tulumlar alan arkadaslar hemen giydirin cok cabuk buyuyorlar bacaklari gerdirmesin

Batıcon sür gazlı beze bnmkinin göbegıde öle olddu.. Dr batıconla dedı... Altını her actıgında batıconla gazlı bez koyarsan gecer..
batikonla uç gundur temizliyorum merve zaten ama kurumadı kanı çıkıyr atlete en iyisi goturuyum bn yakıyorlarmış galiba

Canim benim kopuk kopuk gazli yapinca oluyor korkma kucaginda tutup salal duzelcek ins

sagol cnm senin bebeginde hayırlı olsun saglıkla gule gule buyut inşllh. Bebegmz 12 gunluk oldu ama geçmedi gobegi tam kapanmadı batikon surdugum halde kanayıncada korktum biraz en iyisi goturmek sanirim.

Canim benim kopuk kopuk gazli yapinca oluyor korkma kucaginda tutup salal duzelcek ins
Öle yapıyorum suan zaten.. Gamze baktım netten gazdan oluyo demişler.. Allhım su gaz olayı bi çözülse...

Bu arada eşim unutcak kesın evlilik yıl dönümümüzü... İşinden dolayı yani okadar cok hesap kıtap işleri varki... Hersene bn hatırlatıyodum bu sene hatrltmıcam... Zaten yıldönümü kutlucak halim yok.. Subatta 17 sinde dogum gunu onun o zamn da hedıyemı alırım.
Şimdi hödüge bişilrr alırım o unutur bn sinir olurum :))))
En azından dogum gununde onun dogum gunu ... Zoruma gıtmez..
Bn yemk hazırlarım guzelce yeter.....!!!
Kız bide dun arkadasım geldi ogluma gömlek almış böle cok şirin ewe geldi bnmki dedım kı yatak odamıza bksana ne var dedım.. Gömlegı actım yatagın üstune bnm hödük gıttı bi husrana ugradı bnde bana bişi aldın sandım dıyo tam hödükk

sagol cnm senin bebeginde hayırlı olsun saglıkla gule gule buyut inşllh. Bebegmz 12 gunluk oldu ama geçmedi gobegi tam kapanmadı batikon surdugum halde kanayıncada korktum biraz en iyisi goturmek sanirim.
Saol Allh razı olsun.. Gecer inş erken düştüğü için olmus öle.. Rabbim başka sıkıntı vermesin...

Kizlar dun gece oglum hic uyumadı hep agladi hiç idrar yapmamisti bugun pipisinin ucuyla oynadım beyaz kücük kücuk kirintilar cikiyor pipisinin ucu da kıpkırmızı sakinlessin simdi diye önereceginiz bisey var mi neler yapabilirim bide bu neden olmustur sizin bebeklerinizin pipisinden de cikiyor mu beyaz kırıntı gibi seyler

I imspecial canım oğlum konusunda söylediklerinin hepsini yapıyorum fayda etmiyor

çığrından çıktı iyice

S schoolway çok büyük sıkıntı atlatmışsın geçmiş olsun

sütün tabi tekrar gelir sen pes etmeden düzenli sağ

@sarfansari canım sağol bu damlayı sen daha önce yazmıştın not etmiştim

dün kendimi besledim bolca arttı çok şükür

Canm beyazliklari bilemicem de,benim oğlumun pipisi de kizariyordu sık sık doktora goturduk doktor sünnet önermişti 9 aylıkken sünnet ettirmistik düzeldi..bazı bebeklerde öyle oluyormuş ama beyazlıklar nedir bilmiyorum

Canim derisi dokuluyor olabilir ada iltihap olmustur her altini aciginda pipinin derisini geri cektir ben oyle yapiyorum idrar yapmadi ise acliktan agliyordr emzir araasa da sekerli su ver azcik cay kasigi ile

Dafiduck canım pişik kremi sürüyormusun eğer sürüyorsan onun kalıntısı oluyor beyazlıklar

allah yar ve yardımcın olsun,inan dün ebruki aklımdaydın dedim bu kız ne yapıyor ben bir taneyle zombiye döndüm,günlerdir aranızda yokum seni düşünemıyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…