2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Gunaydin hepinize kizlar hegun saat 7de kaka yapmaya kalkilir mi ya sonra o kaar gayretle kurtuldugun gazlari ustuste emerek tekrar topla ve hala meme ara biz saat 10a ladar boyleyiz gun icindede akilliyiz ama aksam 11le 1arasi yine geliyor kriz anam kendi gunduz uyuyor olan benim uykuya simdi bu uyur ablsi kalkar uyuma nne der uyu uyuyabilirsen annesin anne e uyku senin neyine :)

I imspecial canım leslie çok güzeldir ben çok yapmıştım emzirirken spor yapmayı hızlı kilo vermeyi bir araştır canım bebeğe zararı vardı

ne güzel misafir ağırlamak maşaallah sana

ben uzun süre istemiyorum kimseyi yemek yemeye vakit bulamıyorum büyükte küçükte çok zorluyor beni

büyük oğlum bebekken nazlıydı bu miniğim mum tutturuyor

Kızlar hastaneye yattım. Sancımı bekliyorum şimdi. Vajinal tablet koydular. Dualarınızı eksik etmeyin.
Kolay doğu.kar olsun insallah
Canim ben sarisinim
Benim.kizda tip olarak benim aynim ama su an koyu tenli, siyah sacli, yeşil gözlü
Ten rengi acilir diye ümit ediyorum. Bugün 10 günlük :)
Göz rengi ise babam ve kayinbabam sadece yeşil gözlü. Bakalim değişecek mi.

AngelHeart Allah yardimcin olsun beimde oyle baslamisti doum 3cm aciklikla vajinal tablet kendi sancini getiriyr korkma ins saglkla kavusacaksn ogluna

Leslie yi bende yapmistim canim.
Evde yapabildiğim tek spor oydu.
Biraz toparlandiktam sonra baslamayi düşünüyordum. Zararlimiymis ?
Acil.sikilasmam gerek. Baharda yürüyüşe cikacam hergun ama ondan önce 2-3 ayimi evde bos geçirmek istemedim.

Teni acilir da ins gizleri degismez bizim yenidogan mavisinin ortasindan kahve gorunuyordu ortasina bak masallah sirineye /izim baba ve babanin ailesi full mavi yesil goz ama benim iki bebede benim hozlere sahip neyse reenkli gozler hassas oluyor die eselli ediyrm kendimi:)

Canim eşinin nöbette olduğunu yazmistin bir defa
Esin ne is yapıyor ?
Evde olduğunda yardimci oluyor mu sana ?

Canim 15dklik olani yapiyorum agir spor laktikasit sagliyormus bebise geiyor sanrm ayda 2kilo vermek tavsiye ediliyor fazlasi zarar dedigin gibi zaten ben bazen tutuyorm kendimi baxen kaciyor malwsef spor anneyide hafif olunca mutlu ediyor 1mile 15dk zarari olmaz dimi

Canim eşinin nöbette olduğunu yazmistin bir defa
Esin ne is yapıyor ?
Evde olduğunda yardimci oluyor mu sana ?
Canim esim subay kizimda cok yardimci olurdu ayakta sallardik aksamlari hep uyuturdu bunu sallamaya alistirmiyorum omzumda uyuyor yaa memede babamiz bu ara ders calisiyor aksam gelince yardimci olmuyor malsef ama onun yaninda calistigi icin kucagina falan alip sakinlestryr ev islerine hic katkisi yok ben herseye yetisince adama is kalmiyor hfta sonu cok ilgilenir kahvalti hairlar yemek yapmam hic onun ozwl yemeklerinden yeriz :) hfta icide ben ona iste tatliya kaar yaparim bizimki biraz fa zla asker benni egitti geriye cekildi:)

Kızlar emzik kullanan var mi? Kullanmayı düşünüyor musunuz ne zaman başlamak lazım ?
bebeğimden hirilti geliyor burnu tıkalı gibi pompalı aspiratörlerden almıştım kullanan var mı ? İse yariyor mu ? Nasıl kullanmak lazım ?

günaydınlar

I imspecial benimki gece üçten sonra uyumuyor hatta gündüzde sürekli ıhlıyordu

zinco dün işe yaramaya başladı şimdi uyuyorda büyük altıda kalkıyor nasıl uyuycam

kızlar emzirme işi çok üzüyor beni dün denemekten bile vazgeçtim sütüm dün resmen azaldı üzüntüden

Amin amin evet öyle olacak, zor valla bu ikinci ama ilkinde bile böyle korkmadım :-/
Allah yardimcin olsun

canim ben emzik kullaniyrm geceleri veriyrm gunduz sıkısmaynca vermyrm hatta vermyrm aliskanlik olayina donmesin diye ne kadar erken verirsen o kaar iyi sonra tutmuyor bizimki ilk zamanlar midesini bulandryr gibi yapip atti ..burun aspiratoru jergun kullanyrm sabah cekiyrm bebe vak vak otri bebw ile ay.i cok aydasi oldu grip olmustu oglum benden gecmsti cabuk gecti

Nego buyuk cok erkenciymis ya ben kizi uyandirmamak icin xocuk odasina geeciyrm sabah e oda bizimle yatiyorda suan :) uulme canim sutunud3 etkilemesin bazen ne kaar zorlasanda almayabiliyr cocuklar ons alacaktr ..bizim gece uyumamaizlik ilk gunler olmustu zamanla oturacak biz kac gunluk olduk ya bu araa tarihi unuttum kahvalti yapip geliyrm optum

goguslerim tas kesildi bebegim emip bosaltamiyor uyuyamiyorum canim cok yaniyor , pompa kullanmak istemiyorum uclarini genisletince ilerde süt durmazmis esim elleriyle skmaya calsiyo cok zorlanyruz ayni durumu yasayan var mi . cok aciyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…