2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Allah yardımcın olsun canım.

Benin de günüm çarşamba kısmet ise. Uykum bölük pörçük. Kafamda birsürü hengâme var. İyi şeyler düşünmeye gayret ediyorum ki iyi olsun.

Asla bekleme canım ben nisanda sonra 4 gün bekledim diye başıma gelmeyen kalmadı allah korusun
Canim dr sancin baslarsa gel dedi bende sanci yok ama kasik agrisi var adet oluyormusum gibi yogun bir agri var sanci farkli bisey heralde ne biliyim ya cok kötü bi durum

Gunaydin kizlar bugun kendime kahvaltida izin verdim dun herkes kilon az kalmis deyincw gaza geldim :)
minione canim bencede biberona alisinca vaba sarfetmek istemiyor bebekler kasikla ver eger vermk zorundaysan
Dafiduck hadi bakalim hayirlisi senin kuzun da ne tatli gelir sana digsunda bi

Canim dr sancin baslarsa gel dedi bende sanci yok ama kasik agrisi var adet oluyormusum gibi yogun bir agri var sanci farkli bisey heralde ne biliyim ya cok kötü bi durum
Benim sancım öyleydi canım, bence nst ye gir için rahat etsin, sancı çok göreceli bir şeymiş bunu anladım benimkiler çok düzensizdi ama gittiğimde 5cm açıklık vardı...

Dafiduck canım pıhtı var diyorsun dr una sor canım hatta git nst ye gir derim için rahat etsin

doğum başlamamışsa hastanede durma

günaydın

biberon konusunda bir şey diyicem kızlar

ilk oğlumda biberonla mama verdik ilk gün sonra üç gün yoğun bakımda sağdığım sütü verdik biberonla

sonra slikon uçla emzirdim sonra memeyi uçsuz tutmayı başardı

hem mememi emdi hem biberonla sağdığım fazla sütü verdim

bu bebeğimde ilk iki gün şırıngayla mama verdim üçüncü kendi sağdığım sütü vermeye başladım

bu sürede mememi ne uçla ne uçsuz aslat tutmadı

4. gün anne memesi şeklinde chicconun biberonunu aldırdım

böylece slikon ucu tutar diye tuttuda

ama yinede direniyor biliyorsunuz

mememdende biberondaki gibi akıyor görüyorum

demem o ki tutmayınca biberon vs bahane olabiliyor bazı bebeklere

iparkatre sağol ayça kayanın tarifi değil mi eksik malzemeleri alıyım deniycem hem sütü artırıyormuş hem gazı gideriyormuş daha ne olsun

I imspecial canım birde misafir mi ağırladın maşaallah sana

oğlunda güle güle giysin cicilerini

kızınada almış olsalardı kıskanmıştır

emnens canım hakkında hayırlısı olsun

hangi doğum şekli olursa olsun inşaallah çok kolay ve sağlıklı olur

ozlmsd canım gözünaydın rahat geçmiş ameliyat

bundan sonra inşaallah hiç sıkıntı olmaz bebeğinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…