2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
2 gün sonra doluyor günüm. Ama cumartesi cagirdi. Bebeğin suyu falan iyi mi diye bakicakmis ona göre beklicez bakalım.. Dua edin nolur..

Bu güne kadar çok cesaretliydim ama su an cesaretim acaip kırılmış durumda. Cumartesi konusucam bakalım. Tabi o güne kadar doğum başlamazsa

AngelHeart doktora gittin mi canim ne dedi merak ettim
emnens sen naptin canim dogum yaptin mi yoksa benim gibi bekliyor musun hala
dogum yapmayan baska kimler kaldı kızlar? Sona kalmak cok sıkıcıymış
gittim canım doktora. çarşambaya gün verdi. sancım yok. bebek te çatıya tam olarak yerleşmemiş.
vajinal tabletle doğumu başlatıcak doktor. tablet verildikten 4 saat sonra sancı başlıyormuş. hayırlısı bakalım. heyecanlandım valla.

Deneyimli bir anne olarak Meraklii arkadaşım bebeğini sık sık emzirmen lazım kan şekerinin düşmemesi için.oyüzden uyuyorsa bile uyandırıp emzir canım.

Ağustos annesi olarak Doğum yapacak anne adaylarına kolay doğumlar dilerim hayırlısıyla sağ salim inşaallah bebeklerinize kavuşursunuz.doğum yapmış annelerede bebişleriyle birlikte sağlıklı sıhhatli uzun ömürler dilerim.rabbim hiç birimizi evlatlarımızla sınamasın.

Kizlar az önce nişanım geldi cok heyecanlandim doktoru aradim sancinin baslamasini bekle öyle gelirsin hastaneye dedi dinleniyorum simdi kac saat sonra baslar acaba sancilarim
Gozunaydin canim
Heyecan yapma ablamin nsani geldikten 36 saat sonra doğumu oldu.

Tesekkur ederim yanit icin canim. Ne guZel dimi daha kac hafta once karnimizdaki hareketleri konusuoduk simdi kucagimizdalar hamdolsun

Cnm doktorunun söylediklerinin birebir aynısını benim drum da söylemişti, ayni sehirde miyiz dedim icimden hatta..

Kizlar az önce nişanım geldi cok heyecanlandim doktoru aradim sancinin baslamasini bekle öyle gelirsin hastaneye dedi dinleniyorum simdi kac saat sonra baslar acaba sancilarim
Ben nisan geldikten 6 gun sonra dogum yaptim cnm sezeryandi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…