2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
benimki normal dogum ama banada dort unite derum verdilerdi demekki elim ayagım ondan o kadar şişti bnde hamileligin şişligi saniyodum sen diynce anldm.

günaydın bugün doğum yapacaklara Allah kolaylık versin

@Girlboymom canım sağol sorduğun için ateşi düştü bugün kültürç çıkacak inşaallah temizdir

minikte hala emmiyor bende kendimi tutamıyorum ağlıyorum sağdıkça

senin kuzular nasıl

Kızlar günaydın ... Bitkin bi haldeyim....
Enerjı sıfır morel sıır... Uyku sıfırın altında :)))
Sabrediyorum inş bu zamanlarda geçicek
Oglan bu gece bn deli etti.... Kız onun sesime uyamıyo bi ona bi ona:))))
Esnemekten agzım yırtılcak...
Allahım geçicek bu gunlerde

Uyku mu ?????? Oda ne nasıl birsey????
Yeniliyomu???

Allahım anam aglıyo anam...

Mervem sabret cennet ayaklarinin altında insallah

Allah yardimcin olsun canim

@safransari canın cok saol evet sabır herseyın ilacı birde zaman.......(((
Sabretmekten baska catem yokki???
Dua etmekten baska....????

Nego canım cok geçmiş olsun.. İnan okuyorum ama ne yazmaya ne çizmeye fırsatım oluyo

Günaydın herkese bugün dogum yapacaklara allah kolaylik versin saglikla dogururlar insallah....doktora gidecekler guzel haberlerle dönersiniz inşallah...2 cocuklu anneler allah yardimciniz olsun ne kadar zor isiniz ev yemek bulasik camasir bide cocuklar offff allah guc ve sabir versin

sevgili kocacığım ben anneyim evet çok şükür

ama önce insanım kadınım!

Bebeğimi emzirme savaşı verirken üstünü ört üşür belini destekle incinir derken

benim vakitsizlikten ayağıma çorap giyemediği mi de görüyor mu o şahin gözlerin ya da emsin diye eğilmekten kopan belimi sırtımı!

Peki tuttuğum için idrarımı enfeksiyon olma yolunda hızla ilerlediğimi hatta olduğumu!

Hatta abisi zarar verir korkusuyla tuvaletimi tutup kabız olduğumu yapmak için senin gelmeni beklediğimi!

Sırf sana süt kokmuyum diye akşama kadar kaç posta üst değiştiğimi bu yüzden sürekli çamaşır astığımı

Son düzenleme:
Büyük oğluma sanki yemediğini bilmiyormuş gibi aç bu çocuk derken benim vakitsizlikten açlıktan bayılmak üzere olduğumu su bile içemediğimi!

Yine de yemek yaptığımı ev süpürdüğümü çocukları temiz temiz giydirdiğimi görüyor mu?

ozlmsd canım bebeğinin operasyonu bugün ya da yarındı habersiz bırakma canım inşaallah çok güzel geçer

bu arada oğlumu sallıyorum maalesef yine

çok gazlı çünkü başka türlü sakinleşmiyor

Ahhhh eflalimm sallanmadan uyuyan cocuk varmı???
Gaz sancısı yok su agrusı bu agrısı ssallanöadan geçmiyoki....
Ben kızımıda salladım ayagımda ... Biyere gittimmidd alıyodum ayagıma ohhh...
Bınuda sallıyorum ayagımda degil henüz ama az büyüsün alıcam ayagoma nasıl işime gelirse kolay olursa
Kızım şimdi kendi uyuyo şükür.... Oglands uyur zamnı gelşnce

merve oğlumda dilim çok yanmıştı sallamıycam bu sefer dedim ama şimdi de abisini uyandırmasın diye sallıyorum

Ben de serumlsrdan sonra çok şiştim daga yeni atıyorum günde 4 lt du içmeme rağmen bi de bebek ne zaman uyuyo siz devuyuyun yoksa altından kalkışamıtor

Bellatrix Lestrange canım benimki kesintisiz uyumuyor uyusada oğlum var uyuyamıyoru ki

sen benim yerimede uyu:)

bebişin nasıl alıştınız mı birbirinizi

Safransari canım gazım var diyordun çözüm buldun mu bende fenayım kaç gündür

rezene içmedim hiç onu deniycem sen bir formül bulduysan onu deniyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…