2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
@Efalalim ben bu sefer sallamiyorum kizim da cok cektim en azindan simdilik bakiciya gidi.ce zaten sallanacak 10 aylikken falan ..gaz sancisi gecince yuuken alan omzumda uyuyakaliyor

kızlar slikon uç kullanan varsa wee almıştı eşim hastanedeyken

kayıp duruyor avent övülüyor kelebek uç olan kullanan var mı alıcamda

birde benim sağ meme ucum oğlum emerken yanıyor bütün mememe yayılıyor o ateş yara da değil

sağarkende o meme ucum çok acıyor neden olur ki bu

sağ tarafta sütüm daha çok oluyor solda az

I imspecial canım omzumda kucağım da da uyuyor ama çok hafif uykusu

beşiğinde sallıyorum ayağa alıştırmadım bu sefer

kucağımı istiyor aslında hoşumada gidiyor ama büyük kıskanacak diye alamıyorum kucağımı istiyor aslında hoşumada gidiyor ama büyük kıskanacak diye alamıyorum kucağımı istiyor asl

Dün bebeğimin göbeği kanadı göbeği 5.gün düşmüştü bugün 11.günümüz doktora götürdük Olabilir dedi ama düzenli olarak her altını açtığında kanama olursa mutlaka getir k vitamini iğnesi yapalım dedi.

ozlmsd ozlmsd canım bebeğinin operasyonu bugün ya da yarındı habersiz bırakma canım inşaallah çok güzel geçer
Saol desteğin için canım. Doktorla görüşüldü sabah birazdan alacaklar. Ben de gideceğim ısrarlarıma ve gözyaşlarıma rağmen beni götürmediler ameliyatlıyım orada bekleyemem diye. Doktor çok rahat konuşuyor basit bir operasyon olduğunu söylüyor ama ne olursa olsun 4 günlük bir bebeğin narkoz alacak olması basit bile olsa bıçak altına yatması beni kahrediyor. Hastaneye gitsem çok daha kötü olurdum sütüm zaten az geliyor bu sefer onu da kaybederim diye korktum. Yani yine bebeğim için gitmemiş oldum. Allah'ım bı haftayı hayırlısıyla bitirip sağlıkla evimize getirmemizi nasip etsin.

[QUOTEgeçmiş olsd, post: 39077439, member: 630971"]Saol desteğin için canım. Doktorla görüşüldü sabah birazdan alacaklar. Ben de gideceğim ısrarlarıma ve gözyaşlarıma rağmen beni götürmediler ameliyatlıyım orada bekleyemem diye. Doktor çok rahat konuşuyor basit bir operasyon olduğunu söylüyor ama ne olursa olsun 4 günlük bir bebeğin narkoz alacak olması basit bile olsa bıçak altına yatması beni kahrediyor. Hastaneye gitsem çok daha kötü olurdum sütüm zaten az geliyor bu sefer onu da kaybederim diye korktum. Yani yine bebeğim için gitmemiş oldum. Allah'ım bı haftayı hayırlısıyla bitirip sağlıkla evimize getirmemizi nasip etsin.[/QUOTE]
Canim gecmis olsun Allah yardım etsin süt için human still çayı al çok faydalı

Saol desteğin için canım. Doktorla görüşüldü sabah birazdan alacaklar. Ben de gideceğim ısrarlarıma ve gözyaşlarıma rağmen beni götürmediler ameliyatlıyım orada bekleyemem diye. Doktor çok rahat konuşuyor basit bir operasyon olduğunu söylüyor ama ne olursa olsun 4 günlük bir bebeğin narkoz alacak olması basit bile olsa bıçak altına yatması beni kahrediyor. Hastaneye gitsem çok daha kötü olurdum sütüm zaten az geliyor bu sefer onu da kaybederim diye korktum. Yani yine bebeğim için gitmemiş oldum. Allah'ım bı haftayı hayırlısıyla bitirip sağlıkla evimize getirmemizi nasip etsin.
Gecmis olsun kolay degil cabuk iyilesir inşallah

Dün bebeğimin göbeği kanadı göbeği 5.gün düşmüştü bugün 11.günümüz doktora götürdük Olabilir dedi ama düzenli olarak her altını açtığında kanama olursa mutlaka getir k vitamini iğnesi yapalım dedi.
canım benim bebeğimin göbeği de kanamıştı doktor 15. Gun pansuman yaptı şuan çok şükür kanamıyor aynı şekilde benimkide beşinci gün düşmüştü.

Bellatrix Lestrange Bellatrix Lestrange canım benimki kesintisiz uyumuyor uyusada oğlum var uyuyamıyoru ki

sen benim yerimede uyu:)

bebişin nasıl alıştınız mı birbirinizi
Eflalim çok özledim sizi yaaa alıştık sayılır heryerimiz süt ıslak ıslak geziyoruz :) bende bugün gündüz krsin uyucam diyorum ana uyuyamıyorum gece de sızıp kalıyorum

Biz çıktık hastaneden :) ama çok alışmışız biberona memeden istemiyor sütü bende kilo kaybetmesin diye verdim biberonla cok cok içti şimdide uyuyor ne yapıcam hep sağıp mi vericem böyle :KK43:

ozlmsd ozlmsd canım gitmemekle iyi yapmışsın daha çok üzülürdün

İnşaallah çok rahat geçmiştir operasyon

eve ne zaman gelecek peki

sütün için hiç üzülme bebeğini kucağına alıp kokusunu içine çekince artar

sağarken onu düşün tahin helvası incir bulgur humana still tea kullan bollaşır inşaallsağarken onu düşün tahin helvası incir bulgur humana still tea kullan bollaşır inşaallsağarken onu düşün tahin helvası incir bulgur humana still tea kullan bollaşır inşaallsağarken onu düşün tahin helvası incir bulgur humana still tea kullan bollaşır inşaallah

prenses1805 prenses1805 canım 11. Gün düşmüştü hala çok ağlayınca hafif kan oluyor

göbek bakım setlerindeki alkolle siliyorum

F fatvolege canım ayva çekirdeğiyle jel, tahinin yağı, kemiğin iliğinden macunu deneyebilirsin

Bellatrix Lestrange Bellatrix Lestrange canım zamanla eski haline döner burası herkes adapte olsund@rappunzel canım zamanla eski haline döner burası herkes adapte olsund@rappunzel canım zamanla eski haline döner burası herkes adapte olsund@rappunzel canım zamanla eski haline döner burası herkes adapte olsunda

aslianne aslianne canım gözünaydın

inşaallah tutar 20 gündür uğraşıyorum

Geçmiş olsun canım inşallah bir an önce sağlıkla iyileşir bebişin

Merhaba kızlar sona kaldım forumda kimseler kalmadı derken bebişimi kucağıma alınca size hak verdim. Bir beslenme neredeyse 2 saat vaktimizi alıyor. Sütüm yoktu şimdiye kadar hep mamayla beslemek zorunda kaldım . Bugün çok şükür gelmeye başladı, acayip mutluyum şu an. Annelik insana mutlulukla mutsuzluğu 1 sn aralıkla yaşayabilmen birşeymiş. Rabbim hepimizin evladına sağlık sıhhat güzel hayırlı ömürler verdin inşallah. Bu arada süt için de kemik suyu içiyorum, yarım kahve fincanı pekmeze 1 çay bardağı maya yı katıp yarım saat bekleyip içiyorum, çok faydasını gördüm.

X