2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Kızlar dogumdan sonra gobeginiz hemen gittimi eski haline dondumu. Beni gorenler gobegin kalmiş gitmemiş dogumdan sonra hmn gitmesi lazımdı diyorlar. Korse filanda taktım bagladım kanamada hala devam ediyr .
Benim de göbeğim küçüldü ama hala var, daha çok erken tamamen kaybolması için, bir şey de bağlamıyorum göbeğime inşallah gider tamamen...

Canım çok geçmiş olsun sonunda aldın ya kucağına onada şükür benimki hala küvezde yarın çıkacak inşallah her doğum zor Allah sanada kolaylık versin bundan sonra çok daha güzel Şeyler konuşup paylaşıcaz hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah

Canım çok geçmiş olsun benim bebeğimde hastanede kaldı çok Ağladım eve boş dönmek çok kötü ama herşey onların sağlığı için orda ağlayınca kucaklarına Alıp seviyorlar ilgileniyorlar bizim gibi olmaz ama öyle ağlatmıyorlar sabretmemiz Lazım benimkinde yarın çıkacak inşallah

Benim de göbeğim küçüldü ama hala var, daha çok erken tamamen kaybolması için, bir şey de bağlamıyorum göbeğime inşallah gider tamamen...
ccnm ben kalın korselerden bagladım normal bildigimiz korse gobegimde durmuyor katlanıyr . Bide bagladım ama hala tam gtmedi . Millette moralimi bozdu yok bu gobek gtmez diye . Yeni dogum yapandan manken gbi olmasını bekliyolar heralde . Birde gobek kanama gittikçe rahim temizlendikçe inermiş. Hamileligin şişligide var bnde daha.

sagol canim ya içim rahatladı inşllh gider hepsi. Yeni dogum yapan kadından ne bekliyolarsa sanki

Merhaba kızlar..uzun süredir giremiyorum malum artık fakit buldukça dinleniyorum bebekten..dogum yapmış arkadaşlara geçmiş olsun bekleyenlere hayırlı dogumlar.Benim göğüs yaraları ile problemim oldu hala devam ediyor kremler falan hikaya yaa.Kızımı emzirirken kendimi sıkmaktan kaskatı kesildi kaslarım belim ağrıyor yürürken sol bacagım ile bel arası agrıyor.Normale bir dönseydik 40 mızın çıkmasını yarıladık bakalım hayırlısı.

Çok sıkıntılı olmuş çok geçmiş olsun bebeğin sağlıklı bir şekilde kucağında önemli olan bu. Sağlıkla büyüsün bebişin bol bol sütün olsun

Gözünüz aydın cnm kavuştun miniğine sağlıklı bi şekilde ya sıkıntılar unutulur inşallah yarın bende gitcem erken bakalım ne olcak dualarınızı eksik etmeyin sezaryan olabilir inşallah dönmüştür miniğim çok heyecanlıyız :)

Canim serumlar aldiriyor kilo

Safransari evet canim genel sezaryen

Ben de dogum hikayemi anlatim :) daha dgrusu genel anestezi olcaklara belki faydasi olur:) persembe sabah saat sbh 6 da hastaneye gittik cok heycanliydik tabi. Yatisimizi yaptik. Once damar yolu acildi nst'te baglandim. Lavman vs yapilmadi. Sonra 7.5 da aldilar amelyathaneye genel oldugu icin coook tatli bi uykuya daldim. Amelyathanenin soguk ortami bile mutlu ediodu beni oglumu kucagima alacagim icin. Neyse uzun surmemis zaten hemen bebek cikmis yukari akabinde ben cabukcsk ayilmisim ayilma odasinda. Agri vs hissetmiodum hic. Odaya alindim. Hemen bebegimi kucagima verdiler ve hemen emzirmeye basladim. Sutum azdi tabi ama normal :) o ani yasayan bilir henuz dogumu gerceklesmeyen kizlar harika bisey yasicaksiniz :) hastanede kaldigim surece oyle aman aman bi agrim olmadi. Serum agri kesici vs bi suru sey veriolar tabi. 6 saat snra yuruttuler. Bi bas donmesi oluyo ama bayilcak kdr dgl. Oglum gece gunduz ayirt edemedgi icin aksam bebek odasina aldilar gece ben uyyim diye emzirme saatlerinde getirdiler ama hic 2-3 saat kalamadi surekli aranmis oglum Ertesi gun ayaktaydim ben. Serum cikti. Arada fitil yapiolardi. Antibiyotik verioladi. gazimi vs ilk gunden yapabildim ben. 3. Gun sabahi eve geldik. Bende 1 enerji evin icinde 4 donuyorum topluyorum vs.:) sonra aksama dgru tabi biraz agrim oldu cunku aslinda uyumam dinlenmem gerekiodu esim ve annem kiziodu yat dinlen ama tuhaf bi enerji vardi ne bilim. Smdi minoset dsinda agri kesici almiyorum.

Oglum hala geceyi gunduzu ayiramadgi icin uykusuzluk var sabah 5 e kdr surdu evdeki uykusuz ilk gecemiz ama olsun alisicak. Smdi gunduz sesli konusup altini vs acarken yuksek sesliyiz. Gece sessiziz :) bakalim... Yarin ilk dr kontrolumuz var. Hep giremiorum buraya ama aklim sizlerde. Rabbim bebislerimize saglik huzur versin insallah

F fatvolege canım kötü olmuş çok çok iyi anlıyorum ilk doğumum aynı sebepten sezaryan olmuştu oğlum taşıkardikti o kadar suni sancıys tuşeye rağmen sezaryan olmak travmaydı iki sene atlatamadım neden neden diye ağzımızın tadı kalmamıştı

sonra dedim sezaryan olmasaydı bebeğim ölecekti daha neyi sorguluyorum Allah ın takdiri buymuş

ağrılarının dayanılmazlığı isteksiz mutsuz bir şekilde sezaryana girmen

benim ilk öyleydi ah nasıl ağrılardı ikincide öyle olacak sandım ilk ayağa kalkma kabusumdu

ama bu sefer kabullenerek rahat girdim inan ağrım daha azdu tek başıma kalkıp yürüdüm çok rahattım

sende şöyle düşün iyi ki sezaryan vardı da bebeğim sağ salim doğdu

öpüyorum seni bir an önce toparlanırsın inşaallah

Seninde sezeryanmiydi hamilelik şişlikler duruyo inşallah şişlik tir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…