2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
PINAR45 göbek hemen nasıl gitsin ebru şallı sanıyorlar bizi herkese dertmiymiş göbeğimiz boş ver

benim dr korse takma kasları tembelleştiriyor dedi

Dogum yapan tecrubeli anneler bsey sorcam biz daa 3 gunluguz :) dun az uyudu oglum. Sabaha karsi 5 te bi daldi 6 saat uyudu. Bugun de uzun uzun iki kere uyyuyo. Normal mi yani 3 saatte 1 uyandrmam mi lazim emzirmem icin? Dun kakasini yapamadi. Annem kulak pamuguna halis zyagi damlatip makattan azcik soktu kakasini yapti rahatladi. Bu uyku olayini napicam? Gece uyyamicak mi ya

Meraklii canım çok güzel geçmiş doğumun sevindim canım

aman diyeyim uyur bebeğin ama mutlaka iki saatte bir emzir canım şekeri düşer sarılık olur Allah korusun uyuyor diye vermemezlik etme zorla uyandır

kakasını doymadığı için yapmaz en az 6 kere kakalı çişli bezi olmalı bu doyduğunun göstergesi

poposuna müdahale etmeyin ona alışır hep öyle kaka yapmak zorunda kalır

yeni doğan saat başı istese emzirilmeli

sık sık emzir mutlaka

öpüyorum:)

sezaryanla doğum yapanlar kızlar serumlar şişiriyor ödem yapıyor o yüzden tartıda öyle fazla çıkıyor kilo

bol su için ödem atmak için

hamilelikte yaşamadığım ödemi doğumlarımdan sonra yaşıyorum

birde dikkat edin dinlenemediğizde göbek daha çok şişiyor

O kadar çok benziyo ki doğum hikayemiz yazmadan duramadım :) genel anesteziden çok korkuyodum ben geç uyancam bebeğimle geç tanışcam diye ama odadan alınmam ve odaya geri getirilişim arasında tam 1 saat vardı,hemen uyandırılmak,emzirmek fln..
Ayrıca da aman diyim 6 saat sakın uyutma bebişi benim kızım açlıktan uyumadı sürekli emzirdiğim halde sütüm yeterli gelmediğinden sarılığı yükseldi mama takviyesi yapmak zorunda kaldık çok şükür fototerapiye gerek olcak kadar yükselmedi ama yükselebilirdi de o yüzden sen dikkat et

Çok sevindim canim sorunsuz bir doğum gecirmene
Benimki o.kadar iyi olmadi ama
Amaliyathaneden 15 dk.sonra bebek 45 dk sonra ben ciktim.
Ama acilar içinde uyandim.
2 günüm de agrili.sancili geçti. Yururken, yatağa yatip.kalkarken cok.zorlandim.
Bebek.agladiginda kalkip.kendim.kucagima.alamadim.
2 gece hastanede kaldik. Bebek.1.haftalık. 2 gecedir kendim.alip birakabiliyorum

Sutum 4. Gün geldi çok şükür.
Yine de herşey unutuluyor. Rabbim yavrularimiza saglik.versin.

Canim zor bi dogum olmus tez zamanda unutursun kötü anilarini hic yasamamis gibi olursun insallah

Hmm demek o yüzden günde 3 Lt şu iç diye tembihlediler. Su içmeyi zaten çok severim, şimdi daha iştahla içebilirim :)
Teşekkürler bilgi için

Ben de yarın gitçem doktora canım. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Evet sezeryan benim de malesef. Hep hayalim normal doğum yapıp hemen ardından karnımı sarmaktı ama şimdi ameliyatla ameliyatlı karın da sarılamıyor

Ben sezaryen oldum canim ama doktora sordugumda korseyi rahat ediceksen basla kullanmaya dedi hemen

Arkadaşlar şuan hastanedeyim su gelmiş ama sızıntı şeklinde beni içeri aldılar bırakmıyolar bekliyoruz dualarınızı esirgemeyin nolur. 15 dk bir sancı var ama düzene binmedi.sonum nolcak belli değil bekliyoruz..küçük prensesimi de arkadaşa bıraktım aklım onda yanımda kimsem yok iyiki sizler varsınız...

Ayy canim sakin ol iyi düşün bende sabah sezeryan olacam uyku girmiyor gözüme allah kolaylik versin bana ve bizim gibi doğum yapacaklara dua et sanci çekerken kabul olurmuş umarım okuyacak zamanin olur cevabimu bende sana dua ediyorum allah bir nefestkurtarınsin inşallah

Allah yardımcın olsun canım. Arıyıp çağırcağın kimse yok mu?

Allah kolay doğum nasîp etsin inşallah.

Allah yardimcin olsun canım.. Yapilabilecek en iyi dua herhalde..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…