2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
hihami canım süt hemen gelmiyor tek değilsin üzülme üçüncü gün gelmeye başlıyor emzirmek için uğraş vazgeçme ve sağ ben sağarak getirdim bir damlayla başlam@hihami canım süt hemen gelmiyor tek değilsin üzülme üçüncü gün gelmeye başlıyor emzirmek için uğraş vazgeçme ve sağ ben sağarak getirdim bir damlayla başlam@hihami canım süt hemen gelmiyor tek değilsin üzülme üçüncü gün gelmeye başlıyor emzirmek için uğraş vazgeçme ve sağ ben sağarak getirdim bir damlayla başlam@hihami canım süt hemen gelmiyor tek değilsin üzülme üçüncü gün gelmeye başlıyor emzirmek için uğraş vazgeçme ve sağ ben sağarak getirdim bir damlayla başlamıştı

teşekkür ederim. Doktor bu bilgiyi neden verdi siz mi sordunuz siz işitme testi yaptirdiniz mi ? Tekrar test yaptıracaz ama test yapılacağı günü düşününce bile kötü oluyorum inşallah sorun çıkmaz dua edin. İçimi rahatlatmak icin bilgi verdiğinden teşekkür ederim Sağol

prenses1805 canım dr a güven bende anlamadım erken yaptılar bu sefer ilk oğlumda geç yapılmıştı

bizimkide cihazda normal çıktı ama bana da sese tepki vermiyor gibi geliyor

için rahat olsun erken yapıldığı için doğru sonuç vermemiştir

Kaç haftalık oldu canım? Benimki de bugün 40 haftayı bitirdi. Hayırlı doğumlarımız olsun inşallah.

Emr

Rabbim tez zamanda sağlık versin canım. İçim kötü oldu sen böyle anlatınca. Meleğin iyi olucak inşallah

QUOTE="Girlboymom, post: 39049408, member: 613381"]Kizlar dogum yapan co k kisi oldu isim alintilsyamadim hihami @tugcegull Meraklii gozunuz aydin saglikla buyutun ins bebisleri kalan cok az kisi sanirim
@bestemeste AngelHeart Tiramisu35 Allah kolaylikla kavustursun sizi kuzulariniza zafergul seni de cok opuyorm ins saglikla kucagina alirsin sende ismini unuttuklarim kusura bakmayin D damlasu83 Rabbim sifa versin ins korktugunuza ugratmaz Rabbim ins degildir[/QUOTE]
Insallah cok saol

Guzel dileklerin Icin Alllah razi olsun insallah bi dahakine guzel heberlerle gelirim buraya

Bizde dun doktordaydik hic sancim cikmadi aslinda cok yogun kasik agrim var ama nst de bisey cikmiyor beklemeye devam edecegiz bakalim bu arada dogum yapanlar olmus hayirli ugurlu olsun dua edin biz bekleyenlere ne olurrr kolaycik doguralim insallah
Sen bugün kaçıncı günündesin canım?

Ben konunun sessiz takipçilerindenim, okuyorum ama yazmaya fırsat olmuyor pek. Benzer şeyler yaşadığım için cevap yazmak istedim. Ben de spinal sezaryenle doğum yaptım, ertesi gün yapılan işitme testinde sonuç çıkmadı. 10 günlükken tekrarladık ama yine sonuç yoktu. Hemşire amniyos sivisini tamamen atamamış kulak henüz, sonra tekrar yapalım testi, gelmeden önceki 3 gün bebeği yikamayin kulakları kuru olsun dedi. 20.gün tekrar gittik bi kulak pozitif, diğerinde yine sonuç yok.. ama seslere tepki veriyor dedi dr. Birinin pozitif olması diğerinin de duyduğu anlamına gelir genellikle dedi. uzun yazdım ama İçin rahat olsun Diye. Sağlıkla buyut bebeğini inşallah.

merhabalar uzun süredir takip ediyordum yazmak bugüne nasipmiş normalde bende ocakda doğum yapacaktım ama 37 haftalıkken bebegimin hareketleri azaldı doktorum suni sancı ile doğumu başlatıp hemen doğması gerektiğini söyledi keşke dinlemeseydim hemen doğması gerektiğini söyledi ama ben 3 gün sonra doğum yaptım tam 16 saat suni sancı verdiler 1 cm bile acılmam olmadı bir gün yine bekledik en son sezeryan oldum doğum yapmayan annelere tavsiyem lütfen acılmanız ve sancınız yoksa suni sancı denemeyin ben denedim kabus gibi 16 saat yanıma kar kaldi allahtan bebeğim çok sağlıklı

Cevap yazdığın için cook cook teşekkür ederim

Evet canım bugün ben de gelen gîden yok. Sen de durumlar nasıl? Maşallah üç evlat... Bu benim ilk bebeğim olucak kısmet ise. :)

Benden de yok canım beklemedeyim..benim dogumlarim hep sanciyla başlıyor suyum nisanim gelmiyor zaten hastanede patlatiyorlar ondan önce açılmam oluyor bebek 3 kgi geçince rahmim tasimiyormus.. Eşim de çok stres oldu açılma ne kadar ilerliyor bilmiyoruz sonuçta sabahtan beri sürekli tuvalete çıkıyorum afedersin ben de stres olmaya başladım kasilmalarim da geliyor ama öyle sık değil en çok karin agrim var 3. Doğumlar daha kolay oluyormuş öyle diyorlar sanırım biraz da ondan stres olduk..

Üçüncü bebis ama is sancilara doğuma gelince insan basa sarıyor sanki tecrübesiz gibi oluyorsun çünkü son zamanlarda insanin zaten her turlu şikayeti oluyor her yeri agriyor filan bu de dediğim gibi su nisan filan gelmediği için insan tam olarak anlayamiyor belki bu belirtiler normal belki de doğum iyice başladı
Çocuklar evin neşesi canım Allah tüm isteyenlere dinleyenlere nasip etsin sen de inş. Sağlıkla alırsın bebeğini kucagina

Amin canım. Sen de kolaylıklasağlıkla kucağına al inşallah. Sancın artarsa yolu tutarsın artık. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…