2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Hayırlı olsun gözün aydın.bol bol sütün olsun. Takma kafana sütünü etkiler bende normal çok istiyordum nasip olmadı üstelik ilk bebeğim önemli olan sağlıklı olmaları

Kızlar doğumun 2 . günü işitme testi yapıldı hastanede tepki veriyor sese ama makinada duymuyor görünüyor 10 gün sonra tekrar test yapalım dedi. Doktor da sağlık bakanlığı istediği için bu kadar erken yapıyoruz yoksa test için erken en az 10 gün geçmesi lazım kafaya takmaya dedi. 2 güne kadar takmiyor dum 2 gündür hep aklımda korkuyorum üzülüyorum sütüm bile azaldı yaaaa benim gibi bir durum yaşayan var mı ???????????????????????

Canim emzirmeye baslamadan once sutunle sil yumusak olsun kuru kuru emdigi icin catliyir. Bire tahinin yagii iyi geliyor evde dtahin varsa yag iuste cikiyor patmagiina batir sur gecer insallah

çok sağol cnm :) inşaallah pazartesi alcam kucağıma miniğimi erkenden aç karnına gel dedi doktor dün akşam yine doktora gittik karnım sert oldu tansiyonum düştü normalmis bende öpüyorum seni :) dualarınızı esirgemeyin nolur korkuyorum biraz iğne vuruyorum kan sulandırıcı ,coraspirin biraktirdi doktor tehlike arz ediyormuş tedbir alıncakmis Ekstra.

Günaydın annisler dün akşam doktora gittik bebiş ters hala .Pazartesi günü alcaklar erkenden dua edin bize lütfen allahım hepimizi korusun meleklerimizi de sağ salim alalım kucağımıza inşallah çok heyecanlıyım doğum yapan ve yapacak olan herkese allahım yardım etsin inşallah :)

@Larkin ins mustafa aliyordur kilo sutun bololsun mevludunuz hayirli olsun
@ssule07 minikkizin nasil @babyforwe. Nerelerdesn tombik kizin nasil normal
dogumyapanlar niye meydanlarda. Yoksunuz alt dikisleriiz nasil @Mrssuperfine ozledik seni
Normal doğum yaptım dikislerim hala aciyor 11 günlük olduk kanamamda hala var...bebegimin gobisi 8 gunlukken dustu...onun harici bebisim obur surekli emmek istiyor tansiyonum dusuyor günde 1 kez arada mama veriyorum bıdık uyandi kactimm byeee

Dualarımiz seninle Allah yardimcin olsun

Merhaba güzel anneler ..ben bu gün rüyamda sezeryan olduğumu gördüm çok korkuyorum ya insanın korktuğu başına gelirmiş hala bende bişey yok neden gelmedi bebeğim ..ben doğum yapınca ilk kızımı 3 gün nereye bırakıcam diye kafayı yerken eğer sezeryan olursa 10 gün kızım aralarada

Bence cnm korkmadan dikkatli bi şekilde istediğini ye her yediğin şeye çay kaşığının ucuyla kimyon ekle inş bişey olmaz..bizde yeni doğum yapana az bişey domatesle simit plavı yaparlar..ince bulgur la aşırı gazlı şeyler haricinde ye bence inş biley olmaz..

Amin canimmm cok cok tesekkurler seviyorum sizleri dua eden herkese tesekkurler

Hayirlisi olsun canim demek pazartesi sende kavusuyorsun darisi bizlere

uykusuz yorgun kaş bıyık birbirine karışmış anneden selamlar:)

dün büyükm oğlum ateşli diye yazmıştım çok ateşlendi ve hep ağladı hiç böyle olmazdı üzüntüden oldu eminim kardeşini kıskandığı için

bugün daha iyi sayılır

küçük oğlumda gazdan nazdan uyumuyor:)

emzirme savaşına devam pes etmek istemiyorum ama gücüm kalmadı emsin diye hoplayıp zıplamaktan ameliyat yerim çok acıyor

@sarfansari dün senin paylaştığın yazıdan sonra bende baktım tomrisin emzirme günlüğü diye bir site var güzel bilgiler paylaşmış orda en zor olanın benim durum olduğunu yazmış süt olduğu halde memeyi reddetme birde engelsiz emzirme sitesi var emzirme reformuda var ama o @sarfansari dün senin paylaştığın yazıdan sonra bende baktım tomrisin emzirme günlüğü diye bir site var güzel bilgiler paylaşmış orda en zor olanın benim durum olduğunu yazmış süt olduğu halde memeyi reddetme birde engelsiz emzirme sitesi var emzirme reformuda var ama o @sarfansari dün senin paylaştığın yazıdan sonra bende baktım tomrisin emzirme günlüğü diye bir site var güzel bilgiler paylaşmış orda en zor olanın benim durum olduğunu yazmış süt olduğu halde memeyi reddetme birde engelsiz emzirme sitesi var emzirme reformuda var ama o @sarfansari dün senin paylaştığın yazıdan sonra bende baktım tomrisin emzirme günlüğü diye bir site var güzel bilgiler paylaşmış orda en zor olanın benim durum olduğunu yazmış süt olduğu halde memeyi reddetme birde engelsiz emzirme sitesi var emzirme reformuda var ama o facede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…