2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Kizllar bugun iki cocukla esimde yok kafayi yedim bogazimda aciyor dun saglikocagina giderken kaka uapmis oglum degisirken ter icinde kaldim ve sonuc hastayim ..misafirler icin hazirlik yaptim biraz..kizimla cok catistik bugun ya canini yaktim sonunda offf bu cocukljar hep vicdan azabi guzel guzel kurabiye yaptk beraber yinede yetemiyorum hamuru o yogurdu bu sefer oyuncak toplamak iskence artk bana tv izliyor istemiyorum 2saat kapattim en son pes ettim az kaldi tamamen kaldircam tv yi

Allah kolaylik versin bende pazartesi doğum yapacam 2 çocuk cok zor geliyor allah kolaylik versin insaallah korkuyorum yetisememekten yada ikisini de ihmal edip mutsuz olmaktan inşallah akıllı uslu bi bebeğim olsun nolur ki çok mu şey istiyorum ilk çocuğum 4 yasina kadar gaz kolikti uyku falan herşey haramdi dua ediyorum allah herkese once sağlıklı evlat nasip etsin sevgisi var ya bakılıyor herseye rağmen yarin son günüm ve gecem ertesi sabah ameliyat korku sevinç heyecan sıkıntı ne varsa hepsi bende

Ah canim `Allah saglikla kavustursun sizi zir tabi ama bugune kadar bende iyiydim arada bunalm oluyor tabi Allah yardim ediyor

Canim cok gecmis olsun Inşallah tez zamanda kavusursun bebisine

Canim benim sezeryan sutum 3. Gün birinden 1 damla diğerinden 3 damla geldi.
Bol su içtim. Hoşaf, rezene cayi, isirgan otu cayi, galakto sut yapan damla ile allaha şükür gelmeye başladı suyun artik.

Kizlar ben de dun sezaryenle oglumu saglikla kucagima aldim. Darisi bekleyen herkesin basina insallah.
Maşallah canim. Hayirli olsun.
Genel aneatezi mi ?

Canim ben şöyle yapiyorum artik
Parmagimi şerbetli suya batirip emziriyorum iyice Tutana kadar parmagimi
Sonra o sudan meme ucuna 1 damla.şurup bebegin agzina veriyorum..2-3 denemede aliyor allaha şükür.
Birde bu yöntemi dene istersen

Kuzum benim Rabbim esirgesin evladini.
Rabbim bundan başka dert vermesin inşallah.

Larkin iyi olmaniza çok.sevindim. mevlidi de sorunsuz atlatirsiniz inşallah.

babyforwe canim nerelerdesin ?

Slm herkese biz pazartesi taburcu olucaz annişler çok mutluyum eve Dönelim Herşeyi anlatıcım doğum bekleyenlere Allah bi avazda kurtarsın doğum yapanlarda bebişleri bol bol koklasın öpüyorum
amin canım teşekkür ederiz.
Allah sizlere de sağlık versin.

Ben de pa

OTE="selcanefe, post: 39056599, member: 52475"]Allah kolaylik versin bende pazartesi doğum yapacam 2 çocuk cok zor geliyor allah kolaylik versin insaallah korkuyorum yetisememekten yada ikisini de ihmal edip mutsuz olmaktan inşallah akıllı uslu bi bebeğim olsun nolur ki çok mu şey istiyorum ilk çocuğum 4 yasina kadar gaz kolikti uyku falan herşey haramdi dua ediyorum allah herkese once sağlıklı evlat nasip etsin sevgisi var ya bakılıyor herseye rağmen yarin son günüm ve gecem ertesi sabah ameliyat korku sevinç heyecan sıkıntı ne varsa hepsi bende[/QUOTE]
Ben de pazartesi doğırqxqğ7m çok korku var.sezeryan şekli ne senin kaç günlük 26sında allah akıllı uslu sağlık lı bebekler versin

Kızlar bende bugün hastanedeydim pazartesi doktoruma gidicem kontrollere devam yani carsambaya kadar dogdu dogdu dogmadı carsamba erkenden hastaneye gidicekmişim cünkü bi hafta gecmiş oluyo ve suni sancı sezeryan artık bakalım nolcak..ah oglusum gel ya carsambaya kadar ne bu tembellik (

Insallah cok saol[/QUOTE]
Sağol cnm amiin inşallah :)

Carsamba gel dedi canim doktorum bekleyelim biraz dedi carsamba bi daha nst falan bakalim sancin olacak mi dedi sen kac gunde bi gidiyorsun sancin cikiyor mu hic
Ben haftada bir gidiyordum canım. Pazartesi ntsye girerim ben de sonra karar vericez. Sancım çıkmadı en son benim de. Vajinal tabletle kendi ağrının gelmesini bekliycez demişti doktor ama inşallah gerek kalmaz.

Benim de öyle olcak canım. Gelmez ise haftaiçi bi gün belirleyip erkenden hastaneye gidicem doğum için. Oğluşlarımız rahatına düşkünler.

Merhaba.
Ben bu sabah 10 da yaptım doğumumu spinal anestezi ile.
Prensesim gayet sağlıklı dünyaya geldi :)
Sezaryenden nefret ediyorum ama normal doğumu zorlayın kızlar.
Her şeyimiz sancılar dışında yolunda.
Görüşmek üzere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…