2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Selam anneler bizimde dun kontrol vardi sagligimiz yerinde sukur drmuz gaz sancilari basladiginda sutunu sag icine bikac damla zeytinyağı damlat hem sagligi icin hem gazini cikarmasinda yardımcı olur dedi gaz icin ne verirsem veriyim faydasi olmaz dedi kendi yediklerine dikkat et inek sutu icme dedi
sizlerle paylasmak istedim
hepimize bebislerimizle saglikli gunler diliyorum:emir_bebek:

D damlasu83 inşaallah yanılmıştır dr lar canım sonuç yüzünüzü güldürür inşaallah

hihami hihami canım hayırlı uğurlu olsun sağlıkla büyüt bebeğini

Tiramisu35 Tiramisu35 canım inşaallah açılman devam eder sağlıklı bir normal doğum olur

Kızlar doğumun 2 . günü işitme testi yapıldı hastanede tepki veriyor sese ama makinada duymuyor görünüyor 10 gün sonra tekrar test yapalım dedi. Doktor da sağlık bakanlığı istediği için bu kadar erken yapıyoruz yoksa test için erken en az 10 gün geçmesi lazım kafaya takmaya dedi. 2 güne kadar takmiyor dum 2 gündür hep aklımda korkuyorum üzülüyorum sütüm bile azaldı yaaaa benim gibi bir durum yaşayan var mı ???????????????????????
Gönlünü ferah tut nolur emin ol birşeyciği yoktur. Doktorun açıklamasından direkt bir sorun olmadığı anlaşılıyor. Tecrübeli olanlar onlar. Sese tepki verdiğini ve 10 güne kadar sonuçların yanlış çıkabildiğini söylüyorsa öyledir. İnşallah Allahın izniyle en kısa zamanda güzel haberler alırsınız.

Larkin Larkin canım sende özlendin yazdıklarına katılıyorum yardım eden varsa geri çevrilmemeli ah ah.......

Kızlar bişi sorucam
Dikiş yerimin sol kısmından 1.5 haftalıkken böle ip gii bîşi cıktı ufacık dikiş attı heralde.. Ama bnm dikiş yapıstırma.. Bnm sadece sol tarfta böle bi kaç santim yerim acuyo hala.. Diger keıgı hıssetmıyorun.. Bugun baktım sol tarf böle hafif kzarmıs gibi iltihap falan yok..nolmus olabilir.. Sezeryan deneyimi olan arkadaslar dr görünsemmi dr rabdevum 1 ay sonra erkenden gitsemmi..

Dogum yapan arkadaslarımıza göÜ aydın olsun diyorum...
Dogum yapacak olanlara da rabbim yardım etsin...
Larkinim hepimiz birbirimizi özledik inan.. Ama cocuklar malum...
İnş kırkımız cokana kadar toparlanıcaz... Eski günlere dönncez...

Merhabalar. Ben bugün taburcu oldum evime geldim ama bebeğin hastanede kaldı maalesef. Pazartesi ya da salı operasyon geçirecek, muhtemelen 1 hafta sonra evimize getirebileceğiz. Son kez 1-2 dk yoğun bakımda görüp çıktık. Herkes bebeği ile çıkarken çok zor geldi. Daha hiç emzirmedim, bugün sağıp hastaneye göndermeye başlayacağım, inşallah gelir sütüm. Çok üzülmemeye çalışıyordum buna da şükür Allah dermansız dert vermesin diye ama dün yoğun bakımda gördüğüm hali mahvetti beni. Ağzı kımıl kımıl meme arıyordu. Gözünde de yaş vardı. Düşündüm ki orada ne kadar ağlarsa ağlasın kimse kucağına alıp ilgilenmiyor. Gece yan odalarda. Her bebek ağlama sesi duydukça ben de ağladım. Bu hafta bir an önce geçsin istiyorum artık :KK43: dualarınızı esirgemeyin bizden.

Gönlünü ferah tut nolur emin ol birşeyciği yoktur. Doktorun açıklamasından direkt bir sorun olmadığı anlaşılıyor. Tecrübeli olanlar onlar. Sese tepki verdiğini ve 10 güne kadar sonuçların yanlış çıkabildiğini söylüyorsa öyledir. İnşallah Allahın izniyle en kısa zamanda güzel haberler alırsınız.
Teşekkür ederim inşaallah öyledir. Moral verdiğin için sagol . Dua edin .

Kızlar doğumun 2 . günü işitme testi yapıldı hastanede tepki veriyor sese ama makinada duymuyor görünüyor 10 gün sonra tekrar test yapalım dedi. Doktor da sağlık bakanlığı istediği için bu kadar erken yapıyoruz yoksa test için erken en az 10 gün geçmesi lazım kafaya takmaya dedi. 2 güne kadar takmiyor dum 2 gündür hep aklımda korkuyorum üzülüyorum sütüm bile azaldı yaaaa benim gibi bir durum yaşayan var mı ???????????????????????
Canım sıkıntı yapma bebek doğarken kulağına su kaçıyormuş işitme testinde duymuyor görünüyormuş bunun için 10 gün sınra testi tekrsrlıyorlarmış asıl o zaman belli oluyormuş çocuk doktorumuz söykedi çok geçmiş olsun

Seninki de canım benim :KK19: ben takvimin sonlarını göremiyorum hic bu üçüncü bebegim ama en fazla bu kadar durabiliyorlar iste.buna da şükürler olsun kuzularimiz sağ saglim dogsunlar da hiic kafama takmiyorum diğer şeyleri.. Yani p.tesi beraber dogurabiliriz senle öyle mi :KK49: tabii bebekler p.tesiden önce gelmezlerse :KK48:
Evet canım :KK66: bugün ben de gelen gîden yok. Sen de durumlar nasıl? Maşallah üç evlat... Bu benim ilk bebeğim olucak kısmet ise. :)

kizlar bir saat cektgm agrisii hafif sanciyla hastaneye geldm. 4 cm aclms bir saatte hersey ck iyiydi ama yuksek tansiyon dolayisyla sezeryana alndm secm sansm olmadi . bn ck istyrdm normal ama ksmet deglmis . oglm saglikli uyuyor yani basmda . Allah hepinzi kurtarsn .
Amin canım. Allah analı babalı büyütsün. Sağlık versin.

Kizlar dogum yapan co k kisi oldu isim alintilsyamadim hihami hihami @tugcegull @Meraklii gozunuz aydin saglikla buyutun ins bebisleri kalan cok az kisi sanirim
@bestemeste AngelHeart AngelHeart Tiramisu35 Tiramisu35 Allah kolaylikla kavustursun sizi kuzulariniza zafergul zafergul seni de cok opuyorm ins saglikla kucagina alirsin sende ismini unuttuklarim kusura bakmayin D damlasu83 Rabbim sifa versin ins korktugunuza ugratmaz Rabbim ins degildir
Amin canım teşekkür ederiz. Rabbim sîze de sağlık versin.

X