2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
ay acaba bu gece bu listeden ayrılcakmıyım yoksa
korkunç kasıklarım ağrıyor,bıçak vurur gibi ama karnımda belimde ağrı yok,çok aşırı bir kasık ağrısı baskı,5 dk da bir çişe gidiyorum damla damla ancak gelıyor,bu doğum sancısımı nedir anlamadım ki

Dr kontrolünden geldim
Pazartesi sabah 9 da genel anestezi ile sezeryan inşallah.
Öğlene ancak kendime gelir bebeği gorurum
Saglikli sihhatli kucagima alirim insallah
Herkese göre değişiyor canım çok cabuk ayılanlarda var iyi şeyler düşün öyle olsun bende cuma günü genel anesteziyle olucam rabbim hepimize yardım etsin ağrısız sancısız sağlıkla alalım bebeklerimizi kucağımıza...

iki defa aliiniyor

Canım göğüslerini sütten taş gibi onun için süt sağmsağma makinası alsan çocuğa vermesen bile göğsünden sıkışan sütü atsan iyi olur

Doğumun hayırlı olsun canımm

İyi akşamlar kızlar Allahın izniyle ben dogurdum . İkimizde iyiyiz. Darısı sizlern başina inşallah.
Gözünüz Aydın, Allah analı babalı sağlıkla büyütmek nasip etsin. İnşallah sağlığınız yerindedir. Darısı bizim başımıza artık.

Ne kadar az kalmışız

daha gelenler var bakalım sezeryanlarıda akliyim dedim en azından bakarız ne oldu ne bitti

canım 2 gün önce benim öyleydi ama daha bişey yok bakalım sana nasip olsa şu ağrılar da doğursak
İyi akşamlar kızlar Allahın izniyle ben dogurdum . İkimizde iyiyiz. Darısı sizlern başina inşallah.

canım gözün aydın iyi olmanıza çok sevindim herşey yolunda gitmiştir inşallah doğum hikayenide bekliyoruz ona göre

çok aşırı yürüme canım
ben çok yürüdüğüm bir gün sezaryene aldılar, sancın ve açılman var diyerek
o yüzden ocak annelerinden aralık annelerine terfi oldum :)
Artık doğum vaktim geldi doğsun diye yürüdüm. Yürürken bi kere kalçama sancı girdi onun haricinde bi etki olmadı.

Hayirli olsun dogum hikayeni bekliyoruz en kisa surede
daha gelenler var bakalım sezeryanlarıda akliyim dedim en azından bakarız ne oldu ne bitti
evet canim onlari da ekle iyi olur bugün daha önce yazmayan yeni kisiler de aramiza katilmis sanki

300 Ocak annesinden doğurmayan 20 kişi mi kaldı vay be. Sona kalmak diye buna derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…