2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Hayirlisi olsun canimm

Kızlar doğum çantamı göZden geçirdim de kaç tane bebek bezi koydunuz? Ben 12 tane koydum ama yeterli mi?

Ben paketin tamamını koydum canım yerim vardı diye. Zaten hastanede de veriyolarmış. 12 yeter bence. Doğumhaneye gidecek kıyafetleri de bir keseye koymuştum. İki tane de o keseye koydum.
Benim paket sığmadı canım. İyi yapmışsın. Ben de bavulun en üstüne koydum hemşireye verilecekleri. Hayırlısı bakalım.

Hareket azalması sanırım yer darlığından kaynaklanıyor. Bana doktorun söylediği günde 10 kez hareket etmesi lazım en az. Ediyorsa sorun yok diyor. Son birkaç güne kadar hareketleri çok şiddetli hissediyordum, karnıma birşey koysam yere düşürtürdü o derece, son günlerde daha ufak hareketleri ve daha seyrek. Bunda bir sorun yokmuş. Nst sırasında 2 kez hareketini hissettim, sonuçta çıkınca bu hareketler iyi dedi. Bir arkadaş rüyasında eşime doğum ne zaman diye soruyormuş, o da pazar ya da Pazartesi diye yanıt vermiş. Hadi inşallah dedim anlatınca :)

olmaz mı hiç liste yapıyoruz senide ekletelim istersen

Henuz dogum yapmayanlRi ekliorsaniz ben de varim ama persembe dogum var allahin izniyle

normal bekleyenleri yazıyoruz canım ama senide yazıp yanına gününü ekleyebilirim istersen

Yazsın bakayim günü geçenler tabi benden başka çıkarsa 

takvim bile kalmadı tabikide bennnnn

Kızlar doğum çantamı göZden geçirdim de kaç tane bebek bezi koydunuz? Ben 12 tane koydum ama yeterli mi?

canım ben 10 tane koydum gerekirse alırlar diye düşündüm

Son düzenleme:
Evet canım gerekirse alınır yine.

prenses1805 alıntıda çıkmamış hayırlı uğurlu olsun bebeğin sağlıkla büyüt
topuk kanını ben hastanede aldırmadı iki kere canı yansın istemedim topuk kanı anne sütünün sebep olduğu bazı hastalıkların tespiti için alınıyor sağlık ocağında alınan daha önemli mutlaka aldır

sütünüde sağ göğsünde birikmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…