2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar hamileliğimin 39.haftasında, 8 Ocakta normal doğum yaptım ikimizde iyiiyiz çok şükür Allah sizlerede nasip eder inşalah

Ayy sağol canım ya, ben de çok heyecanlıyım. Bugün hastaneye gidip anestezi uzmanıyla falan görüştük, dedim gerçekten doğurucam ben artık Hepimiz sağlıkla alalım inşallah kucaklarımıza.
Inşallah canim dua edicem senin icin kolay olur dogumunbende haftaya gorusucem anestezi uzmanıyla tahliller falan yapılacakmıs sana yaptilar mı o tahlilleri uzun sürüyor mubi de dısardan fotografcı alıyorlar mı sen hic konustun mu ? Medline dısardan hic biseyi kabul etmiyor demislerdi de canim ondan soruyorum.

Ayy sağol canım ya, ben de çok heyecanlıyım. Bugün hastaneye gidip anestezi uzmanıyla falan görüştük, dedim gerçekten doğurucam ben artık Hepimiz sağlıkla alalım inşallah kucaklarımıza.
Amin arkadaşım valla bende hastaneye gidip iş ciddileşince korku sardı sanki hiç doğurmıcam sanıyodum öyke böyle derken 1 hafta kaldı

26 ocak pazartesi Sezeryan türüne karar veremedim

Aslıcım bir de günü geçenler arasında kaçı erkek kaçı kız bebek anketi mi yapsak? Günü geçerek doğum yapmış olanları da katarız. Bakalım kızlar mı daha nazlı erkekler mi annelerinden ayrılmıyor :)

Çok sağol canım, ben de doğumda dua edicem inşallah hepimiz için Ben doktora bir şey söylemeden gittim bugün merak edip, direkt anestezi uzmanına yönlendirdiler. O da bilgi formu gibi bir şey doldurdu daha önceki ameliyatların, alerjik durumların vs. Sonra da iki tüp kan alındı o kadar. Eğer yakın bir zamanda hastanede kan tahlili yaptırmış olsaydım onu da almayacaklardı.
Ben fotoğrafçıyı hiç sormadım, doktorumun doğumda kimseyi kabul etmediğini duymuştum çünkü. Haziran'da baba olan bir arkadaşım var, doktor kesinlikle almıyormuş ne eşi ne fotoğrafçıyı

Amin arkadaşım valla bende hastaneye gidip iş ciddileşince korku sardı sanki hiç doğurmıcam sanıyodum öyke böyle derken 1 hafta kaldı
Evet bir garip oluyor insan işin içine iyice girince böyle.. Yavaş yavaş gözümde canlanmaya başladı doğumun olacağı gün

Normal doğum sancılarına dayanamazsam epidural alırım diyorum ama o anda karar verince yaparlar mı? Yoksa baştan söylemek mi lazım tahlil falan yaptırmak gerekiyor mu?
Bence baştan söylemende yarar vardır. Epidural herkese yapılamıyor sanırım, nadiren de olsa sıkıntı yaratacak durumlar olabiliyor. Önceden tahlil yaptırmak daha uygun olur. Benden iki tüp kan aldılar bugün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…