2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Evet kzlar sabah randevumuz vardi. Nst fln girmedim alttan muayeneye de olmadim. Bebis kocaman kg olmus haftaya kdr daha da artar normal dogum seni yorar dedi benim cNim doktorum ki basindan beri beni normale yonlendiriodu guveniorum sana die. Persembe gunu sezaryenle dogum yapicam rabbimin yardimiyla. Darisi sizlerin basina
Hayirlisi olsun canimm

Kızlar doğum çantamı göZden geçirdim de kaç tane bebek bezi koydunuz? Ben 12 tane koydum ama yeterli mi?

Ben paketin tamamını koydum canım yerim vardı diye. Zaten hastanede de veriyolarmış. 12 yeter bence. Doğumhaneye gidecek kıyafetleri de bir keseye koymuştum. İki tane de o keseye koydum.
Benim paket sığmadı canım. İyi yapmışsın. Ben de bavulun en üstüne koydum hemşireye verilecekleri. Hayırlısı bakalım. :KK66:

Tipatip ayni konusmayi bana crs gunu dr um yapmisti,hakkimizda hayirlisi olsun artik,simdide yok dun ck hareketliydi bugun niye az hareketli diye takar oldum,gercekten hamilelik cok zor bir surecmis,su 9 ay yasadigim stres sikinti yok iyimi yok soylemi yok kipirdadimi omrumden omur gitti o yuzden yuzduk yuzduk kuyruguna geldik imkanlari zorlansninda faydasi yok,su saatten sonra ne hic birimiz hastanemizi nede dr umuzu degistiremeyiz mecbur onlar nederse guvenmk zorundayiz,hepimizin hakkinda hayirlisi olsun insallah
Hareket azalması sanırım yer darlığından kaynaklanıyor. Bana doktorun söylediği günde 10 kez hareket etmesi lazım en az. Ediyorsa sorun yok diyor. Son birkaç güne kadar hareketleri çok şiddetli hissediyordum, karnıma birşey koysam yere düşürtürdü o derece, son günlerde daha ufak hareketleri ve daha seyrek. Bunda bir sorun yokmuş. Nst sırasında 2 kez hareketini hissettim, sonuçta çıkınca bu hareketler iyi dedi. Bir arkadaş rüyasında eşime doğum ne zaman diye soruyormuş, o da pazar ya da Pazartesi diye yanıt vermiş. Hadi inşallah dedim anlatınca :)

Dogum yapan anneler

Acilll yardım !!!

topuk kanı kaç kere alınıyor yaaaa. Taburcu olmadan önce hastane de aldılar çocuk doktoru perşembe günü yine alınacak dedi offf yaaa çok kötü ilk topuk kani alınırken ben anne oldum dedim anne olduğumu ilk o zaman anladım bir daha dayanamam sağlık ocağı hastanede almazlar sa biz alırız alırlarsa topuk kani almayız demişlerdi hastanede 2 kere diyo yaaaa bilgisi olan var mı yaptıran var mı ?[/QUOTEtopuk kanı kaç kere alınıyor yaaaa. Taburcu olmadan önce hastane de aldılar çocuk doktoru perşembe günü yine alınacak dedi offf yaaa çok kötü ilk topuk kani alınırken ben anne oldum dedim anne olduğumu ilk o zaman anladım bir daha dayanamam sağlık ocağı hastanede almazlar sa biz alırız alırlarsa topuk kani almayız demişlerdi hastantopuk kanı kaç kere alınıyor yaaaa. Taburcu olmadan önce hastane de aldılar çocuk doktoru perşembe günü yine alınacak dedi offf yaaa çok kötü ilk topuk kani alınırken ben anne oldum dedim anne olduğumu ilk o zaman anladım bir daha dayanamam sağlık ocağı hastanede almazlar sa biz alırız alırlarsa topuk kani almayız demişlerdi hastanede 2 kere diyo yaaaa bilgisi olan var mı yaptıran var mı ?[/QUOTEtopuk kanı kaç kere alınıyor yaaaa. Taburcu olmadan önce hastane de aldılar çocuk doktoru perşembe günü yine alınacak dedi offf yaaa çok kötü ilk topuk kani alınırken ben anne oldum dedim anne olduğumu ilk o zaman anladım bir daha dayanamam sağlık ocağı hastanede almazlar sa biz alırız alırlarsa topuk kani almayız demişlerdi hastaned

Bu son günler geçmiyor valla
Ben Şubat annelerindeyim ama Ocak annesi olucam
Bir hafta önce nişanım geldi ama kızım hala gelmedi
Gelesi de yok zaten
Sizde durumlar nedir
Şubat annelerinde bile bir sürü doğuran oldu
Burda doğurmayan kalmamıştır sanırım nerdeyse :KK70:

olmaz mı hiç liste yapıyoruz senide ekletelim istersen

Henuz dogum yapmayanlRi ekliorsaniz ben de varim ama persembe dogum var allahin izniyle

normal bekleyenleri yazıyoruz canım ama senide yazıp yanına gününü ekleyebilirim istersen

Yazsın bakayim günü geçenler tabi benden başka çıkarsa :-):-):-):-):-)

takvim bile kalmadı tabikide bennnnn

Kızlar doğum çantamı göZden geçirdim de kaç tane bebek bezi koydunuz? Ben 12 tane koydum ama yeterli mi?

canım ben 10 tane koydum gerekirse alırlar diye düşündüm

Son düzenleme:
olmaz mı hiç liste yapıyoruz senide ekletelim istersen

normal bekleyenleri yazıyoruz canım ama senide yazıp yanına gününü ekleyebilirim istersem

takvim bile kalmadı tabikide bennnnn

canım ben 10 tane koydum gerekirse alırlar diye düşündüm
Evet canım gerekirse alınır yine.

prenses1805 prenses1805 alıntıda çıkmamış hayırlı uğurlu olsun bebeğin sağlıkla büyüt
topuk kanını ben hastanede aldırmadı iki kere canı yansın istemedim topuk kanı anne sütünün sebep olduğu bazı hastalıkların tespiti için alınıyor sağlık ocağında alınan daha önemli mutlaka aldır

sütünüde sağ göğsünde birikmesin

X