2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Teşekkürler canim benim dr alıyorda dogumhaneye falan hastane almıyor kendi anlastıgi kisi haricindekileri demislerdi neyse haftaya ogrenirim artık

Sn epidural için mi kan verdin ne zaman nasıl doguracaksın? Belim ağrıyor diyenler var onların ağrıları bir süre sonra geçiyor mu? Allah kolaylık versin

benim de ağrılar bu gün bi tuhaf karnımın her yeri acıyo ve alttan baskım arttı ve her hareketi sancı veriyo ve afedersiniz sümüksü avuç içi kadar akıntım oluyo su böylemi geliyodu doğum ağrıları böylemi başlıyodu hepsini unutmuşum yeni doğum yapanlar bekliyimmi hastaneye gideyimmi

Sn epidural için mi kan verdin ne zaman nasıl doguracaksın? Belim ağrıyor diyenler var onların ağrıları bir süre sonra geçiyor mu? Allah kolaylık versin
Spinal olacak benimki salı günü, sanırım epidural daha iyi ama hastane epidural sezeryan yapmıyormuş. Anestezi uzmanı tahlil istedi, o yüzden kan verdim. Ağrıları olan da var çok rahat geçiren de var. İnşallah kolay atlatanlardan olurum. Bir de ben daha önce iki kere genel anesteziyle ameliyat oldum, ayılma safhaları vs. çok ürkütüyor beni. O yüzden genel istemedim

Sen neden genel aneztesi oluyorsun canim ?

bende ACİLLL CVP bekliyorum kızlarr ne yapıyım bende gideyim mi ? arabayla 5 dk hastane,şimdi yaşadıklarımı anlatayım,korkunç kasık ağrım var,10 dk bir çok şiddetli vuruyor geçiyor,ama çamaşırıma bakıyorum kanlı bir akıntı nişan belirtisi yok,bacaklarım yada karnımda ağrım yok çok hafif belimde var,oturunca daha iyiyim ama ayağa kalkınca yürüyemıyorum çok pis vuruyor,bebeğin hareketlerini hissediyorum bu arada,idrar yolları iltihabı olduğuım zamanki kasık ağrısı gibi ama bu daha farklı baskı hissede var,ay ne yapmalıyım sizce ?

Ben varım normal bekliyorum 40+4 oldum yok gelmiyor

İyi akşamlar kızlar Allahın izniyle ben dogurdum . İkimizde iyiyiz. Darısı sizlern başina inşallah.

Cok tebrik ederim
amin insallah canim

Maşallah. Erkek bebekler gününü doldururmuş. Amin inşallah.

Evet herkes boyle diyordu canim
bizimkisi erken dollenme oldugu icin daha erken geleceğini dusunduk
ama yanilmisiz
Doktor da 8-9 u gibi gelebilir demisti
Demek dollenmeye bagli diil bu isler

Dinlenince geciyosa doğum sancısı değil devam ederse git bence

Yakınsa git bi nst ye gir canım.

Bende varım.. Beklemedeyim..

Canim sadece belinde agri varmis ya bence biraz bekle zaten yakınmış hastanede hayirlisi olsun bakalım

Yaşayanlar daha net yanıt verecektir ama ben sadece araştırmalarıma göre yardımcı olmaya çalışayım. Doğum sancısı dinlenme ile geçmezmiş, 30 sn lik kasılma olarak gelir. Yalancı sancı ise dinlenince geçiyor olmalı. Nişan herkesten gelecek diye bir kaide yok illa nişan gelecek diye bekleme. Doktora sancıları nasıl ayıracağım deyince şimdiye kadar kimse doğum sancısını karıştırmadı gelince sen de anlayacaksın demişti. Muhtemelen şiddeti ile ilgili. Sancı sıklığını iyi kontrol et, doktor bana 5 dk da bir olunca gel demişti. Şu an gerçekten doğum sancısı ise biraz daha sıklaşırsa gitmen gerekecektir. Hayırlısı olsun inşallah...

öyle yapıcam artık cnm,belkide idrar yolları enfeksıyonu oldum yine,tıpkı oda böyle kasık ağrısı yapardı bende,bir müddet daha bekliyim

slm kizlar nasilsiniz ben iki cocuk koca ev temizlik derken cok ypgun uykusuz ve yorgunum minione düzen sıklıgına bak agrının ilk sancılar öyle olabiliyor başlangıç sancısı artarsa zaten duramazsın gidersin şimdilik evde bekle 7dk 5dk bir olursa mutlaka git opuyorum iyi geceler geçmişi okuyamadım by

Sen neden genel aneztesi oluyorsun canim ?
İlkimde spinal olmuştum canım sonra çok baş ağrılarım oldu o yüzden korkuyorum tekrar olur diye dikiş ağrılarım geçmişti birden baş ağrılarım başlamıştı. Şuanki doktorumda genel öneriyor spinalde sıkıntı olabiliyor dedi bakalım umarım hayırlısı budur...

Siklastimi agrilarin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…