2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Allah kolaylik versin cnm,zaten doguran ortada yok dogurmayanlar olarak bizler surekli nobetci gibi burdayiz ordan anla cnm yalniz degilsin bebegini doguran mucadele pesinde,bakma iste bizde basimiza geleceklerin uykusuz gecelerin sizlayan memelerin muzdaribi olacagiz ama hicbiryere sigmayan saga sola donemeyen koca karnimizdan sanirim ck skildik,ondan dolayi raziyiz yani olacaklara

merhaba
evet iki kere alınıyor topuk kanı
hatta alınan ikinci topuk kanı asıl önemli olan
herhangi bi sağlık problemi varsa orda çıkıyor
Rabbim yavrunuza uzun bereketli bi ömür versin inşaallah

Bu son günler geçmiyor valla
Ben Şubat annelerindeyim ama Ocak annesi olucam
Bir hafta önce nişanım geldi ama kızım hala gelmedi
Gelesi de yok zaten
Sizde durumlar nedir
Şubat annelerinde bile bir sürü doğuran oldu
Burda doğurmayan kalmamıştır sanırım nerdeyse

Mrb ben özel hastanede doğum yaptım sezeryan ile.dogumun ertesi sabahi hastanede aldılar. Bir hafta sonra sağlık ocağına gidin orda da alacak dediler.bir hafta sonrada sağlık ocağında aldılar.hatta sonra ki gitmelerimizde sarilik testi için topuklukan aalmadılar. Bir makine ile alnından bbaktılar.
Sizin bebekte sarilik ciktimi? Merak etme zaman çok çabuk geçiyor biz 20 günlük olduk çok şükür doymamasi haricinde bir sorunumuz yok. Inşallah sende de hersey yoluna girer sağlıcakla.

Spinalmi genelmi yaptın canım ya umarım ağrıların çabuk geçer sütünde bol bol olur...

Hayirliolsun allah bagislasin bu sıkıntılı günleri inşallah en hafif bi sekilde atlatirsin 600 gr bayaa fark varmis kac haftalik oldu

Hayırlı uğurlu olsun canım
insallah bi an önce düzelir emme durumlari da

1 kere ilk dogdugunda 2. Yi de 1 hafta sonra dedi sağlık ocağı

Doğurmayan var canım :) burdayızz...

Beeeen nasipse kısmetse pazartesi kontrolüm var ama bakalım ne diycek. Normal doğum taraftarı olduğu için seçtim bu doktorumu. Sezeryan derse de kuzu kuzu giderim peşinden :) güvenim tam yani...
Benim de pazartesi kontrol var bakalım ne dicek doktorlarımız ve nst de ne çıkçak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…