2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
evet işte el kaldıranlar başka varsa yada gözümden kaçan varsa yazsın lütfen

sevil yigit 33 sevil yigit 33
fairytale0713 fairytale0713
Dafiduck Dafiduck
minione minione
ozlmsd ozlmsd
xyzwoman xyzwoman
aslianne aslianne
AngelHeart AngelHeart
raindrop26 raindrop26
M mnskc
Meraklii Meraklii perşembe doğum var
S summela
zafergul zafergul
F fatvolege

yok mu arttıran :KK49:
:KK49:
ay acaba bu gece bu listeden ayrılcakmıyım yoksa o_O
korkunç kasıklarım ağrıyor,bıçak vurur gibi ama karnımda belimde ağrı yok,çok aşırı bir kasık ağrısı baskı,5 dk da bir çişe gidiyorum damla damla ancak gelıyor,bu doğum sancısımı nedir anlamadım ki:KK17:

Dr kontrolünden geldim
Pazartesi sabah 9 da genel anestezi ile sezeryan inşallah.
Öğlene ancak kendime gelir bebeği gorurum :KK43:
Saglikli sihhatli kucagima alirim insallah
Herkese göre değişiyor canım çok cabuk ayılanlarda var iyi şeyler düşün öyle olsun bende cuma günü genel anesteziyle olucam rabbim hepimize yardım etsin ağrısız sancısız sağlıkla alalım bebeklerimizi kucağımıza...

Dogum yapan anneler

Acilll yardım !!!

topuk kanı kaç kere alınıyor yaaaa. Taburcu olmadan önce hastane de aldılar çocuk doktoru perşembe günü yine alınacak dedi offf yaaa çok kötü ilk topuk kani alınırken ben anne oldum dedim anne olduğumu ilk o zaman anladım bir daha dayanamam sağlık ocağı hastanede
iki defa aliiniyor

Kızlar 15 Ocak ta sezeryanla doğumum gerçekleşti agrilarim çok fazla sütüm başta gelmedi bebek emsin diye çok ugrastik şimdi göğün uçları m yer yer morardi çok ağrıyor göğsümde de süt var bugün hem bebeğin emmeyi canımı acıtıyor hem de emmiyor uzun süre süt bırakıyor gogüle rim taş gibi çok ağrıyor şimdi doktor garmaston adlı bir krem verdi şimdi sürdüm bakalım iyi gelecek mi ? Birde ultrasonda 3700 olan bebek 3100 olarak doğru böyle sürprizlere hazırlıklı olun moral bozmak istemem ama suan günler çok zor geçiyor hamileliğin zorlukların arar oldum bir iki hafta sonra sıkıntılar geçer inşallah çok giremiyorum telefonu elime alamıyorum yaaa
Canım göğüslerini sütten taş gibi onun için süt sağmsağma makinası alsan çocuğa vermesen bile göğsünden sıkışan sütü atsan iyi olur

Doğumun hayırlı olsun canımm

İyi akşamlar kızlar Allahın izniyle ben dogurdum . İkimizde iyiyiz. Darısı sizlern başina inşallah.
Gözünüz Aydın, Allah analı babalı sağlıkla büyütmek nasip etsin. İnşallah sağlığınız yerindedir. Darısı bizim başımıza artık.

Ne kadar az kalmışız:KK50:

daha gelenler var bakalım sezeryanlarıda akliyim dedim en azından bakarız ne oldu ne bitti

ay acaba bu gece bu listeden ayrılcakmıyım yoksa o_O
korkunç kasıklarım ağrıyor,bıçak vurur gibi ama karnımda belimde ağrı yok,çok aşırı bir kasık ağrısı baskı,5 dk da bir çişe gidiyorum damla damla ancak gelıyor,bu doğum sancısımı nedir anlamadım ki:KK17:

canım 2 gün önce benim öyleydi ama daha bişey yok bakalım sana nasip olsa şu ağrılar da doğursak
İyi akşamlar kızlar Allahın izniyle ben dogurdum . İkimizde iyiyiz. Darısı sizlern başina inşallah.

canım gözün aydın iyi olmanıza çok sevindim herşey yolunda gitmiştir inşallah doğum hikayenide bekliyoruz ona göre

çok aşırı yürüme canım
ben çok yürüdüğüm bir gün sezaryene aldılar, sancın ve açılman var diyerek
o yüzden ocak annelerinden aralık annelerine terfi oldum :)
Artık doğum vaktim geldi doğsun diye yürüdüm. Yürürken bi kere kalçama sancı girdi onun haricinde bi etki olmadı.

Hayirli olsun dogum hikayeni bekliyoruz en kisa surede:KK69:
daha gelenler var bakalım sezeryanlarıda akliyim dedim en azından bakarız ne oldu ne bitti
evet canim onlari da ekle iyi olur bugün daha önce yazmayan yeni kisiler de aramiza katilmis sanki:KK51:

evet işte el kaldıranlar başka varsa yada gözümden kaçan varsa yazsın lütfen normal doğumu bekleyenler

sevil yigit 33 sevil yigit 33
fairytale0713 fairytale0713
Dafiduck Dafiduck
minione minione
ozlmsd ozlmsd
xyzwoman xyzwoman
aslianne aslianne
AngelHeart AngelHeart
raindrop26 raindrop26
M mnskc
S summela
zafergul zafergul
F fatvolege
LadyLeyla LadyLeyla
G garf26
pkasss pkasss
@sarfansari pazartesi genel anestezi sezeryan
D Duru ipek cuma genel anestezi sezeryan
Meraklii Meraklii perşembe doğum var
300 Ocak annesinden doğurmayan 20 kişi mi kaldı vay be. Sona kalmak diye buna derim.

X