2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Bugün itibariyle 40 haftayı doldurduk, uzatmalara geçtik. Ben internetten 18 Ocak olarak hesaplamıştım ama doktor hep 17 Ocak diyordu. Sabah gittik, ilk kez nts ye girdim, açılma falan kontrol etmedi. Hala normal doğum pozisyonunda dedi. Aşağı inmiş mi diye sordum. Inmesi ya da inmemesi sancın olmadıkça hiç birşey ifade etmez dedi. Şu an için suyu, hareketi vs normal olduğu için uzatmaları oynamaya karar verdik. Hala doğmamış olursa Salı günü de gideceğiz. En fazla Cuma gününe kadar bekleriz, doğmazsa suni sancı vererek doğuma alacağız dedi. Nasıl olacak bilmiyorum. Artı dönemi yaşamak daha stresliymiş. Eğer endişen varsa beklemek zorunda değilsin diye kararı bana bıraktı ama hiçbir belirti olmadan suni sancı da işe yaramayacaktır. Salı gününe kadar kendi isteğiyle gelir inşallah...

Hoşgeldin aramıza...
suni verelim demiş ama açılma hiç yoksa suni de veremez aynı benim su an ki durumum gibi açılma olsaydı dün verecekti suniyi ama yok 0

Tipatip ayni konusmayi bana crs gunu dr um yapmisti,hakkimizda hayirlisi olsun artik,simdide yok dun ck hareketliydi bugun niye az hareketli diye takar oldum,gercekten hamilelik cok zor bir surecmis,su 9 ay yasadigim stres sikinti yok iyimi yok soylemi yok kipirdadimi omrumden omur gitti o yuzden yuzduk yuzduk kuyruguna geldik imkanlari zorlansninda faydasi yok,su saatten sonra ne hic birimiz hastanemizi nede dr umuzu degistiremeyiz mecbur onlar nederse guvenmk zorundayiz,hepimizin hakkinda hayirlisi olsun insallah

Kızlar 15 Ocak ta sezeryanla doğumum gerçekleşti agrilarim çok fazla sütüm başta gelmedi bebek emsin diye çok ugrastik şimdi göğün uçları m yer yer morardi çok ağrıyor göğsümde de süt var bugün hem bebeğin emmeyi canımı acıtıyor hem de emmiyor uzun süre süt bırakıyor gogüle rim taş gibi çok ağrıyor şimdi doktor garmaston adlı bir krem verdi şimdi sürdüm bakalım iyi gelecek mi ? Birde ultrasonda 3700 olan bebek 3100 olarak doğru böyle sürprizlere hazırlıklı olun moral bozmak istemem ama suan günler çok zor geçiyor hamileliğin zorlukların arar oldum bir iki hafta sonra sıkıntılar geçer inşallah çok giremiyorum telefonu elime alamıyorum yaaa

Allah yardımcın olsun canım. Her şey zamanla düzene girecektir. Annelik sabır işi gerçekten.

Dogum yapan anneler

Acilll yardım !!!

topuk kanı kaç kere alınıyor yaaaa. Taburcu olmadan önce hastane de aldılar çocuk doktoru perşembe günü yine alınacak dedi offf yaaa çok kötü ilk topuk kani alınırken ben anne oldum dedim anne olduğumu ilk o zaman anladım bir daha dayanamam sağlık ocağı hastanede almazlar sa biz alırız alırlarsa topuk kani almayız demişlerdi hastanede 2 kere diyo yaaaa bilgisi olan var mı yaptıran var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…