2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
masallah kılosu gayet ıyımıs benımkınede dun 3400 dedı ama bellıde olmaz kı yanlıs olcumde yapılabılıyor. benım oglum 3250 dogmustu senınkı ne kadrdı
evet canım - + 200 gram fark olabiliyormş olçumlerde ama genelde yakın olçumler oluyr . Oglum 4 100 du cnm . Seninkinin kilosuda guzelmiş canim saglikli olsunlarda en onemlisi bu zaten.

@babyforwe nerelerde sesi çıkmıyor sanki
bu arada arkadaşlar pzt eflalimle beraber doğum yapacak olan buğdaytanesi arkadaşımızın cmt gecesi aniden suyu gelince apar topar sezeryanı alınmış hemen,çok yazamadı haliyle ama aşırı su kaybettiği için epilepsi krizi geçirmiş ve başka bir hastaneye sevk edilmiş,3 gün gözleri açık fakat bilinci yerinde olmadan yatmış :KK43: dün sanırım kendine geliyor,dediğim gibi çok detaylı yazışamadık ama inşallah oğlunun sağlığı yerinde,ne zmn taburcu olurum bilmiyorum yazmış,dua edelim kızlar arkadaşımızada biran önce toparlanıp evine dönsün inşallah :KK43: yawrusuna kavuşsunnn cnmmm yaaa,dualarımız seninlee @bugdaytanesi82
Ayyy çok üzüldüm ya buğday tanesinin Allah yardımcısı olsun dualarımiz onunla

Benimde yüzüm çenem sırtım sivilce doldu stresten Ahh ahhhh bi doğursaydık artık Doğumu hastaneyi Dr düşünmekten yoruldum bi de kocamı uçak kalkacak mı doğuma yetişecek mi falan filan Aklımda deli sorular hepsi cevapsız
ayy aynı bnde oyleyim şimdi dogursam annemler yetişebilirlermi uçak seferleri dururmu yollar kapanırmı ya gelemezlerse bu nedenlerden diye aklımda deli sorular. O sivilcelerden bndede olşmuş bugun alnimda hep sıkıntı stresten .

ayy aynı bnde oyleyim şimdi dogursam annemler yetişebilirlermi uçak seferleri dururmu yollar kapanırmı ya gelemezlerse bu nedenlerden diye aklımda deli sorular. O sivilcelerden bndede olşmuş bugun alnimda hep sıkıntı stresten .
Hakkımızda Hayırlısı artık bekliycez ama stres Yapmıyorum desem de yapıyorum çok belli

Kızlar karnım çok aşağıya indi bacaklariminda taşıyor gibiyim bebeği alt kısımda ağrılar var bazen adet ağrısı gibi ağrılar oluyor belimde de bazen ağrı oluyor kendimi iyi hissetmiyorum yorgunum hep yürümek çok zor odadan odaya gitmek bile zor . Sanırım zamanım az kaldı yarın kontrolüm var doktor bir şey demedi ama çatı muayenesi yapar mı doğum zamani hakkında yorum yapar mı ? Kafamda sorular hicbir muayeneden bu kadar tedirgin olmamıştım. Stres oldum o_Oo_O

Kızlar karnım çok aşağıya indi bacaklariminda taşıyor gibiyim bebeği alt kısımda ağrılar var bazen adet ağrısı gibi ağrılar oluyor belimde de bazen ağrı oluyor kendimi iyi hissetmiyorum yorgunum hep yürümek çok zor odadan odaya gitmek bile zor . Sanırım zamanım az kaldı yarın kontrolüm var doktor bir şey demedi ama çatı muayenesi yapar mı doğum zamani hakkında yorum yapar mı ? Kafamda sorular hicbir muayeneden bu kadar tedirgin olmamıştım. Stres oldum o_Oo_O
yapabilir canim 38 den sonra yapılıyormş galiba . Birde bna doktr beklenen dogum tarihini her gttgmde soyluyr ultrrasondan bakip.

arkadaşlar ilk doğum olacak inş..bende hala tık yok..sancı nasıl olacak birden olup mu bitiyor yoksa 2-3 gün sürer mi ilk olduğu için..birde pazartesi süremiz bitiyor..pazartesiye kadar doğmazsa ne kadar daha bekleriz ki..ben artık çok sabırsızlanıyorum bugün kalktım çenem hep sivilce dolmuş stresliyim galiba ..:KK43:
Stres yaptıkça daha cok gelmeyecekleri tutuyo
kuzenimin esi doğum yaptı cumartesi gece başlamış sancisi pazartesi aksam doğurmus yurtdışında bi de olsen de almıyo sezeryana

Merhaba arkadaslar planli sezeryanimiz bugundu ama oglus 24 saat bekleyemedi. 7 Ocak sabahi suyumun gelmesiyle ayni gun 12:10 da oglumu kucagima aldim..Bir arkadas sormustu bende hafif kahverengi lekelenmeyle birlikte geldi... spinal epidural kombin ile gerceklesti..Hastahane ile ilgili belli sorunlar yasasamda operasyon basariliydi.. agri kismina gelirsek bugun dune gore daha fazla dikis acisi yasadim ama kalcadan yapilan agri kesiciyle rahatladim. Aksam yapilan pansumanda tampon cikarildi ve gayet rahatladim..sezeryan bahsedildigi kadar aci verici ve sonrasinda bebeginizle ilgilenemeyecek durum gerektiren bir olay degil en azindan ben yasamadim..sezeryan tedirginligi yasayan annelere moral olabilir..Hast bezi ile rahat edemedim, hastahaneden kullan at lohusa camasiri verdiler son derece rahat.. hizli yaziyorum cumle dusuklukleri icin ozur..herseyi unutun ilk sesini duymak ilk dokunus omure bedel gerisi bos..ne temizlik, ne hediyelikler, ne kv kp sorunlari...bir tek siz ve bebeginiz..gerisi bos..anin tadini cikarin.. dogan bebislere saglik ve mutluluklar. Yolda olanlara basarili dogumlar:)

Kasık agrisi bel.agrisi ikisi bi arada.olduguju söyle
nstde sanci çıkarsa yapar muayene

Merhaba arkadaslar planli sezeryanimiz bugundu ama oglus 24 saat bekleyemedi. 7 Ocak sabahi suyumun gelmesiyle ayni gun 12:10 da oglumu kucagima aldim..Bir arkadas sormustu bende hafif kahverengi lekelenmeyle birlikte geldi... spinal epidural kombin ile gerceklesti..Hastahane ile ilgili belli sorunlar yasasamda operasyon basariliydi.. agri kismina gelirsek bugun dune gore daha fazla dikis acisi yasadim ama kalcadan yapilan agri kesiciyle rahatladim. Aksam yapilan pansumanda tampon cikarildi ve gayet rahatladim..sezeryan bahsedildigi kadar aci verici ve sonrasinda bebeginizle ilgilenemeyecek durum gerektiren bir olay degil en azindan ben yasamadim..sezeryan tedirginligi yasayan annelere moral olabilir..Hast bezi ile rahat edemedim, hastahaneden kullan at lohusa camasiri verdiler son derece rahat.. hizli yaziyorum cumle dusuklukleri icin ozur..herseyi unutun ilk sesini duymak ilk dokunus omure bedel gerisi bos..ne temizlik, ne hediyelikler, ne kv kp sorunlari...bir tek siz ve bebeginiz..gerisi bos..anin tadini cikarin.. dogan bebislere saglik ve mutluluklar. Yolda olanlara basarili dogumlar:)
Hayırlı uğurlu olsun canım Allah bagislasin :) sorunsuz olmasına cok sevindim anne oldun sende :))) sira bize de gelsim artık

A
amin inşallah bizimde kolay doğumlarımız olur ben de çok bunaldım bu ara oğlum gelsin de huzurum olsun onun gülüşü bakışı kendime getirsin beni diye bekliyorum

X