2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Ü
36 haftada 2300 çıktı. Usg o boyutu 33 hafta olarak verdi yani 3 hafta geri kalmış görünüyordu. Yarın tekrar kontrole gidicem. Bakalım 1 haftada ne kadar değişmiş. 3 günde bir de nst ye çağırıyor.
İnşallah bebeğin büyümüştür kaç kilo dogrusu çok önemli değil esasen sağlıklı olsun da yaz buraya sonuçları[/QUOTE]
2350 olmus cnm 1 haftada 50 gr almış anca:KK43:[/QUOTE]
Anladım canım durum biraz farklı o ned2nle doktora güvenip kararları ona bırakmak endoğrusı olacak hayorlı dogumlar net tarih falan belli mi ?

Hamileler benim ikinci bebeğim ve sezeryan yerimde incelme var doktor pazarresi gün verecek bi şey anlatmıyo erken almak istiyo Allah biliyo ya bu gebeliğimde en çok pimpiriklendiğim konu 39u geçerek aldırmaktı.bemde hiç istemiyorum Sİzce doktorla pazarlık yapayım mı 3 gün 5 gün dite yoksa ne derse o mu olsın offf

Uzun zamandır giremedim kızlar.
10 Aralıkta saat 10:03'te 2500 gram ve 48 cm olarak güzel kızımız DERİN epidural sezeryan ile dünyaya gözlerini açtı çok şükür.38+0idik. İlk ve son halinin resmini de atıyorum sizlere. Fındık kurdum diye seviyorum onu :)RABBİM BU GÜZEL DUYGUYU İSTEYEN HERKESE YAŞATSIN İNŞALLAHHH :)

Eklentiler

• IMG_20141211_124554.jpg
    IMG_20141211_124554.jpg
    113,9 KB · Görüntüleme: 139
  • 20150105_135826.jpg
    20150105_135826.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 118
Kızlar bende 5 ocak saat 5te egepol hastanesinde oğlumu dünyaya getirdim. Foruma daha önce hiç yazmamıştım şimdi oğlumu kucağıma aldım rahatladım yazıyorum. Oğlum 3.650 kg 51 cm doğdu. Allahım tüm anneleri çocuklarına kavuştursun bian önce sağlıkla inşallah

Ya kizlar hala dis eti kanayan var mi fircalarken? Bi de bel agrisi artik regl agrisi gbi sanciyla ufaktan hissettirio :) psikopat miyim ne sevdim ben bu agriyi sanki oglumu yaklastirio :)
Benim kanıyor fırçalarken canım. Doktor normal olduğunu söyledi. Hormonlarla ilgiliymiş.

Kızlar ben doğum yaptım dün çok şükür oda bende iyiyim.Darısı bekleyenlere olsun Hayırlısı ile inşallah.
gozun aydın cnm kavuşmussun bebegine darısı butun hamilelerin başina . Ayy ruya gbi ya bnde yazcakmiyim acaba buraya bnde dogurdum diye zaman hç geçmiyr sanki.

Kızlar bende 5 ocak saat 5te egepol hastanesinde oğlumu dünyaya getirdim. Foruma daha önce hiç yazmamıştım şimdi oğlumu kucağıma aldım rahatladım yazıyorum. Oğlum 3.650 kg 51 cm doğdu. Allahım tüm anneleri çocuklarına kavuştursun bian önce sağlıkla inşallah
Aaa maşallah canım amin inşallah. Ben de kısmet ise egepolde doğum yapıcam. Memnun kaldın mı? 5 Ocak'ta egepolde 11 bebek dünyaya gelmiş. :KK66:

gozun aydın cnm geçmiş olsun normal dogummu sezeryanmş oldu

Ü

İnşallah bebeğin büyümüştür kaç kilo dogrusu çok önemli değil esasen sağlıklı olsun da yaz buraya sonuçları
2350 olmus cnm 1 haftada 50 gr almış anca:KK43:[/QUOTE]
Anladım canım durum biraz farklı o ned2nle doktora güvenip kararları ona bırakmak endoğrusı olacak hayorlı dogumlar net tarih falan belli mi ?

Hamileler benim ikinci bebeğim ve sezeryan yerimde incelme var doktor pazarresi gün verecek bi şey anlatmıyo erken almak istiyo Allah biliyo ya bu gebeliğimde en çok pimpiriklendiğim konu 39u geçerek aldırmaktı.bemde hiç istemiyorum Sİzce doktorla pazarlık yapayım mı 3 gün 5 gün dite yoksa ne derse o mu olsın offf[/QUOTE]
doktorun ne diyosa onu yap canım sonra keşke dememek için . İstersen bi sor 39 u doldurmasında bi sakınca varmı diye o zaten bebegin ve senin durumuna gore en dogru kararı verecektr.

Kızlar ben doğum yaptım dün çok şükür oda bende iyiyim.Darısı bekleyenlere olsun Hayırlısı ile inşallah.

Canim gozun aydin olsun. Allah hayirli evlat eylesin yavrunu.. Ayirmasin sizi hic.. Ayrintilari istiyoruz uygun oldugunda..

10 Aralıkta saat 10:03'te 2500 gram ve 48 cm olarak güzel kızımız DERİN epidural sezeryan ile dünyaya gözlerini açtı çok şükür.38+0idik. İlk ve son halinin resmini de atıyorum sizlere. Fındık kurdum diye seviyorum onu :)RABBİM BU GÜZEL DUYGUYU İSTEYEN HERKESE YAŞATSIN İNŞALLAHHH :)

Masaallah pamuk pamuk mubarek. Allah nazardan saklasin kuzucugunu. Cok guzel bir bebek. Iyi olmaniza sevindim. Merdeyse 1 aylik olmussunuz. Darisi bizim basimiza insaallah.m

Masaallah canim gozunuz aydin. Rabb'im hayirli evlat eylesin. Senden de dogum hikayeni bekliyoruz..

Oyyyyy maşallah kuzummmm Allah nazardan saklasın inş ne de güzel büyümüş darısı bizim Başımıza artık

Hadi inşallah sağsalim sende kucağına al. Ben çok memnun kaldım özellikle doktorum Hakan Sabırlıya sonsuz teşekkürler 2 defa kaybım olmuştu herzaman yanımda oldu moral verdi doğumda ve sonrasında yanımda olduğunu hep hissettirdi. Hastanede odama gelio beni ve bebeğimi kendi canıymış gibi sardı öptü resim çekildi çok candan bi adam. Hastane çok temiz aklıma gelenler bunlr sorularınız varsa cevaplayabilirim

Canım ne güzel kavuşmuşsun oğluna sağlıklı hayırlı evlat olsun inş

selamlar hemen yazıp çıkıcam geçmişe henüz bakamıyorum unun süre bakamayabilirim, oğlum mememi emmiyor sütümü sağıp şırıngayla vermek zorundayım o yüzden hiç zamanım yok, pazartesi 10.30 da oldu spinal sezaryan dr servise bidirmeyi unuttuğu için doğumum o saate kaldı neyse.. sıkıntısız bir doğum oldu sadece tansiyonum düştü ameliyat anında onuda halletiler, oğlum çın çın ağlamasıyla inletti orayı:) tıpkı abisi ona benziyor :) 3350 gr 50 cm doğdu daha çok bekliyorduk ama neyse sağlığı yerinde:) böbreği için henüz bakılmadı özelde ki dr biraz büyüsün dedi ama biz devlette ki oğlumun dr una götürücez birde araştırma hastanesinde çocuk nefrolojisine inşaallah

kakasını çişini yaptığı için sıkıntı olmadığı düşüyorlar, saat başı beslememe rağmen dr dün sinir etti aç kalmış cvs diye tabi ki sonra yanıldığı ortaya çıktı!

eşim her zaman ki gibi lohusa :) ben her zaman ki gibi güçlü olmak zorunda kaldım her şeye yetişen süper kadın süper anne modundayım

ameliyat sonrası en büyüm korkum ayağa kalkma anıydı işin açığı ama o kadar rahat oldu ki hayret ettim, çok rahat kalktım desteksiz dolaşabildim, akşama gazımı çıkarabildim, yaptığım hoşaf sağolsun:) süreki ağrı kesici yaptılar zaten ve gerçeketn çok rahat bir sezaryan oldu maşaallah diyeyim kendime:) hemşireler çok güzel igilendi, özelde olması çok doğru bir kararmış, dr un eli dedikleri gibi ağır değilmiş çokta rahatım şu an

oğlum kesinlikle mememi tutmuyor şırıngayla mama verdik önce sonra ikinci gün sütümü sağmaya başladım iyi ki pompam varmış damla damla derken şimdi çoğalmaya başladı hamdolsun inşaallah daha da çoğalır oğlum da memei tutar, tembel çıktı emmek için uğraşmak istemiyor, ilk günden gaz olmaz diyen ben büyük yanlış biliyormuşum tam bir gazman :)

uykusuz ve de çok yorgunum şimdi sütümü sağıp hazır etmem lazım, iyi ki kv falan var yoksa ben yanmıştım, ebbeğimin her türlü ihtiyacını ben ve eşim gideriyoruz, babannesi evi süpürüp silip oğlumla ilgileniyor

şimdilik böyle, herkesi çok merak ediyorum inşaallah geçmişi okuyacak zamanımda olur, doğum yapan var mı bilmiyorum

herkese dua ettim doğum yapacak olanlara bebek bekleyenlere

Gözün Aydın canım hayırlı olsun

Kızlar Sancı desem değil Ağrı desem değil böyle bir acı var karnımda bugün çok Ağladım çok üzdüm yavrumu ondan mı oldu acaba bilmiyorum ki ama karnımda üst kısma doğru Değişik ağrımsı bişey var tedirgin oldum çok

Ohh canım maaşallah size 1 aylık bile olmuşsunuz çok tatlısunıZ darısı bekleyen herkesin başına

X