2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
kızlar hepimiz son günlerimize yaklaştık biliyorum kafamıza hiç bişey takmamamız lazım doğuma odaklanmamız lazım ama bu aralar kafama taktığım bir konu var eşim normalde 20 günde falan annesiyle konuşurdu şimdi hergün konuşuyorlar o aramasa annesi arayıp konuşyr gün içinde benle 1 2 kelime edip yoğunum deyip kapatıyor ama annesiyle hergün konuşuylr ve eve geldiğinde yüzünde kocaman aptal bir tebessüm coşkulu mutlu hemen anlıyorum annesiyle konuşmuş niye bu kadar annesine düşkün oldu anlam veremiyorum ve çok sinir oluyorum 1 gün beni arayıp hamileliğin nasıl gidiyor diye sormayan bir kadın oğlu hiç görmüyor bunları aşık oldu resmen annesine

boşver yaaa evladı anası konuşsun seni zorlamıyor ya illa annemle konuş diye
bizimki beni ilk başta çok zorlardı annemle konuş diye en son bi cıngar çıkardım s...rım anana diye sen istersen her dakka konuş ama beni bulaştırma dedim şimdi kendi konuşur beni bulaştırmaz

hayır evliliğimin başından beri böyle olsalar kafama takmazdım diyorum ya 20 günde falan konuşur bu kadar düşkün değildi şimdi nerden çıktı bu düşkünlük annemle konuştum derken bile gözlerinde bir ışık yüzünde mutluluk bunlar sinir ediyor beni,şimdi arayım yoğunum der hemen kapatır anasına gelince sınırsız vakit

cnm belkide , nede olsa eşimle hergun beraberiz gbisinden duşundgu için işte telefnda konuşmuyrdur yada ne biliyim bazı erkekler eşleri hamileyken annelerine çok duşleşiyorlar çogu kez duydum bunu .

cnm belkide , nede olsa eşimle hergun beraberiz gbisinden duşundgu için işte telefnda konuşmuyrdur yada ne biliyim bazı erkekler eşleri hamileyken annelerine çok duşleşiyorlar çogu kez duydum bunu .
Ayy hamilelik bitince bu düşkünlüğü de biter insallahhergun ne o oyle rapor verir gibi herseyimizi bilmesin o kadın

Geçen telefondan hesapladımda oglum tan 40. haftada dogmuş ben 39+1 sanıyordum degilmiş . Bu bebeşin gidişatta 40. hafta galiba .

Biximki de öylee anneciğim filan hemen sesi incelir beni devarar ama kısa keser babası bypass olunca hergğn aramaya başladı bsna da bazen cinnet geliyor

TE="Elifala, post: 38738117, member: 512188"]Küçük değil gibi 34 haftalık mi 2300du. Sanki normal. Bitki de 34+4 te 2300du küçük bebek mi? Tabi doktorun bir bildiği vardır

36 haftada 2300 çıktı. Usg o boyutu 33 hafta olarak verdi yani 3 hafta geri kalmış görünüyordu. Yarın tekrar kontrole gidicem. Bakalım 1 haftada ne kadar değişmiş. 3 günde bir de nst ye çağırıyor.[/QUOTE]
İnşallah bebeğin büyümüştür kaç kilo dogrusu çok önemli değil esasen sağlıklı olsun da yaz buraya sonuçları[/QUOTE]
2350 olmus cnm 1 haftada 50 gr almış anca

Slm kızlar... Dogum yapan arkadaslarımı tebrik ederim.. Rabbim analı babalı büyütsün..
Biz 8. Günümüzdeyiz.. Gaz mesaimiz basladı.. GAZamız mubarek olsun..
Hhihihi...
Kızlar sütüm yetmiyor benim oglana.. Sürekli bişiler yiyip içmem gerekiyo..özel bildiginiz corba karısım falan varsa tavsiyelernizi bekliyorum.. Hast lactamiş verdiler.. İçiyorum.. Hipp in süt arttırıcısını aldım..kayısıüzüm komp yaptım.. Ay su suyu 3 lt ye cıkarsam birde co iyi olucak..
Gögsüm catladı sag gögsüm yarıldı resmen.. Lansınoh kullanıyorum.. Bu sefer işe yarıyo sanki daha rahatım ama yarılan gögsüm cok acıyo.. Acıların hatunu oldum resmen...iki cocuklu anne olmak zor imiş:)))
Ama güzel:)) inş bu aıkıntılı günlerde geçicek)
Bazen isyanlarda gibiyim.. Sonra şükrediyorum.. Evlatlarım saglıklı ben öle.. Bunlarda olcak.. İçcen yicen sütüm artcak.. Gerekırse sabaha kadar gaz cıkarcaz:))))))
Nedek anammm malum söz:))
ANNELİK KOLYY DEGİLL

rahim ağzım uzunmuş birde sanırım dar,,,
bende haftaya kadar doğurdum doğurdum, yoksa sezeryan olacağım, haftaya cuma yada cumartesi,,,
Iyide rahim ağzı kapalıyken dar uzun ve sert olur sancıyla incelir kısalır ve açılır. . Bu dr larıda anlayamıyorum bazen bi dr olarak

Avent in göğüs kalkanı nı al canım almadıysan.. çok övgüsünü duydum

Erzulüm

Herhalde bizden hamileliğin ve anneliğin zorluğunu görüp annelerinin değerini anlıyorlar.

Kızlar süt pompası aldınız mı. , konu komşusu yada kendi kullanan memnun kalanlar marka olarak soylerse çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…