2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Selam güzel anneler. Çok şükür bugün bende kızımı kucağıma aldım. 3200 gr doğdu. Dönmedigi için sezaryen le doğdu minigim. Sezaryen sırasında ya uyuşmazSam diye korkuyodum ya hatta burda paylaşması. Tamda dediğim gibi oldu ve ikinci defa iğne yemek zorunda kaldım. Aklımdan geçen başıma geldi neyse.. çok şükür bebeğim sağlıklı şimdi uyuyor.benimde hafif ağrılarım var. Ama hersey çok güzel allah im hepinizin yavrularını sağ salim kucağına almasını nasip etsin.

Kizlar gecmisi maalesef okuyamiyorum.
eksik hissediyorum okuyamayimca ama idare edin inşallah herkes iyidir.

Ben bugun saat 10 u 10 gece spinal-epidural anesteziyle dogum yaptim.
hem igne hem katater.

3.730 gr. 50 cm dunyalar guzeli ama dunyalar guzeli bi oglumuz oldu elhamdulillah.
Bakmalara seyretmelere doyamiyoruz.

Emzirme savasi veriyoruz. Ama hemsireler israrci. Mutlaka ogrenec3k emmeyi diyorlar
Su an gayet iyi gidiyor.

Ancak bir hirilti problemimiz var. Bugun 3 saat benden ayri tuttular.
dinlendiriyorlar ve takip ediyorlarmis.
simdi yine aldilar maalesef.
mak o kadar zorkii
o kadar guzelkiii
o kadar guzel kokuyorkiii
ne kadar sukretsem az elhamdulillah

Ameliyatla ilgili dusuncelerimi baska zaman paylasirim.
birde kistim kanamis bebek cikarken doktorum kanamayi durdurmakla ugrasti miyom varmis cok fazla kistten dolayi yapisiklik varmis vs
bildigimiz seylerdi zaten
O yuzden ameliyat uzun surdu biraz.
baska doktorum elinde olsaydim yumurtaliklarimi alirdi heralde şok olup.

Amaa simdi cok iyiyim elhamdulillah.
Dua edin bize iyilessin gecsin inlemesi melegimin insallah

Hepinizi öpüyorum insallah hepiniz cok iyisinizdir
gene yazmaya calisacagim

Ne bicim doktormus ya birak git hastani bi de.ozel olacak o kadar para veriyo.bu insan sana

Vajinismus. Olanlari zaten normal cok önerilmiyo diye biliyorum canim

Tebrik nederim tatlim.gecmis olsun kanaman icinde... Allah im anali babali büyütsün Insallah cok.opuyotum.seni de oglunu da :)

Canolar ben dün tekrar gittim doktora hareketli sanci yok dedi nstye girdim sadece zaten... nstde sanci olana kadar muayene yapmayacam dedi sağolsun zaten korkuyorum o da.bunu.biliyo...
yarin tekrar gidecem dün sanki biraz kasik agrim vardi ama o bence yatmaktan yatmaya alışık degik vücut benim
bugün evi supurdum ütü yaptım daha dinç im.valla

Ya çalıştığım hastanede usg bile yaptırmadım asistan hiç sallanmazki. Senin ablan şanslıymış

Hayırlı olsun canım
Maşallah hep sevgiyle bakın bebişinize

Hayırlı olsun maşallah bebeğine alışır inşallah bebişin bol bol emer. Kokla kokla seyret bebişini . Darısı başımıza benimde çok aşağı indi karnım ağrılar da var gelecek yakında sanırım stres oldum. Bu arada kist içinde çok geçmiş olsun.

oyle zor ya ılk zamanlar dahada zor bırsey annelık allah hepımıze kolaylık versın lansınohu aslında oneceden alıp surmek lazımmıs catlamadan bırde ark demıstı kuru kuru emzırme emzırmeye baslamadan once gogsunu sık memenın etrafına catlamaz

arkadaşlar ilk doğum olacak inş..bende hala tık yok..sancı nasıl olacak birden olup mu bitiyor yoksa 2-3 gün sürer mi ilk olduğu için..birde pazartesi süremiz bitiyor..pazartesiye kadar doğmazsa ne kadar daha bekleriz ki..ben artık çok sabırsızlanıyorum bugün kalktım çenem hep sivilce dolmuş stresliyim galiba ..

benım oglumda 39*1 de dogmus kız daha erken elır dıyorlar beklıyoruz 38* 3 teyız sımdı
senin ikinci kızmı canım ohh ne gzl . Evet kız erken gelir derler ama kısmet bnada ikinci daha erken gelir dediler ama gidişat aynı olcak galiba. Oglum 40. haftada dogmuş tam Allahım buda 40 haftayı tamamlarsa kaç kilo olur acaba on iki gunku muanede 3 300 du kilosu daha bir hafta daha dogmassa kim bilir kaç olur . Zayıf dogcak diye endişelenirken bu seferde çk kilolu olck endişesi sardı .

İnşallah bir an önce emer bebeğin. Kilosu da güzel maşallah rahat olmasına çok sevindim . Kv den Allah razı olsun . pompa almış olman çok iyi olmuş bende her ihtimale karşı aldım.

Benimde yüzüm çenem sırtım sivilce doldu stresten Ahh ahhhh bi doğursaydık artık Doğumu hastaneyi Dr düşünmekten yoruldum bi de kocamı uçak kalkacak mı doğuma yetişecek mi falan filan Aklımda deli sorular hepsi cevapsız

masallah kılosu gayet ıyımıs benımkınede dun 3400 dedı ama bellıde olmaz kı yanlıs olcumde yapılabılıyor. benım oglum 3250 dogmustu senınkı ne kadrdı

aayyy kızlar sesım cok kotu kısılmıs evde oglumunda aynı onerebılecegınız bırsey varmı doguma boyle gıtmem ısallah

bnde çok stresliyim bu aralar her agrıyı sancıyı doguma yorar oldum ama bndede tık yok daha beklemedeyim . Gunun bittigi zamn doktor bi muane eder ona gore karar verilir canim mesela sancın çıkarsa açilmanda olursa suni sanci ile dogumu baslatabilir . Haftanda dolmş oluyr ama eger bebegn durumu iyiyse eşinde suyunda bi sıkıntı yoksa bekletebilirde. Bol bol yuruyuş yaparak sancini tetikleyebilir açilmanı kolaylaştırabilirsin.

Hayırlı olsun maşallah bebişine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…