2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Aynen canim sen neleri dusunuyosun sonucta 9 aydir yanimizda kontrolumuzu yapan insan diyosun onun dusuncesine bak artik bizleri ne olarak goruyorlarsaarkadasa rica edeyim cmtsi icin ne demektir ya normal dogumunu bekleyen birine hemdecok sinir bir durum

hihami canim benim bebek gecen haftaya kadar tersti dondu mu bilmiyorum ama.normalden çok korkuyorum
Kasim alinirken bile aglayan biriyim aci eşiğim çok düşük
Bir bahane olsa.da sezeryan olsam diyorum hep icimden
Canım bahane olması en güzeli valla kararı sana bırakması berbat bir durum keşke ben de sezeryan olacaksam bir bahanesi olsa diyorum.

@bugdaytanesi82 Çok üzüldüm canım, inşallah şu an daha iyisindir bir an önce bebişini kucağına alırsın canım dualarım seninle
Larkin Canım hayırlı doğumun olsun inşallah, güzel haberlerini bekliyoruz

Günaydın kızlar bü gece benm için zor bir geceydi oğlum gece 2,30da gaz sancısıyla bi uyandı 4,30 a kadar uyumadık eşimde nobetcıydı kızım uyuyor yanimizda uyanmadı şükür ...kaç kere uyandı bilemedim Sabah ta sekizde başladı ağlamaya kuşakta ayakta gezersek uyuyakalıyor yatağa bıraktığım an ağlıyor artık en son hali kalmadı uyuya kaldı yarım saat önce ... Çocuk sakin derken sonuç bu dün komsular gelmişti nazar mi oldu onlar gidene kadar uyumustu

Akışına bırak bence. Normali deneriz olmazsa sezeryana alır ama hiç denemeden sezeryan demek iyi olmaz herşey müsaitken.

Bebekler döndü bizi de telaş sardı. Ufak bi ağrım olsa korku sarıyor geçtiğinde de doğururum ne var diyorum:)

Hayrına yapıyor sanki, şu an en çok ihtiyaç duyduğumuz şey cesaretlendirilmek. Korkuyorum dediğimde kardeşim abla biz ne adet sancıları çektik bunu da atlatcaksın diyor, gaza gekiyorum

Yuh yaaa. Öyle şey söylenir mi doğum yapacak kadına. Benim doktorum çok iyi demek ki ya. 10 gündür kaşıntı problemi ile uğraşıyodum kadın tahlillerimi laboratuvardan erken çıkartabilmek için neler yaptı ki normalde 5 günde çıkıyodu sonuçlar. Bizzat kendi koşturdu peşinde üstelik yılbaşı tatilinde idi. Nerdeyse gelip sırtımı kaşıycaktı ya o kadar üzüldü :) :) Bazı insanların mizacı sert olabiliyor canım. Buna yor bence(

minione hic anlamadim ki bn gittim sikayetin var mi dedi bnde fazla kipirdamiyo bir yere toplanip kaliyo dedim suyun azalmis olabilir nst de iyi degil dedi ultrosonda bakti yok suyun iyi bebekte kipirdiyo artik ters dondu ondan hareketleri azalmis olabilir dedi iceri gel konusalim dedi gittim evin yakin mi dedi ewet dedim cuma sabah erknden geliyosun nstye gir sonra yanima gel dedi c.tesi olayini soledi kaf karisti cok yarim belli olacak bklm

heyy maşallah subhanallah herşey çok gzl olmuşş cnm

bende anlamadım cnm ya,önceden epilepsi olması gerekmiyorumu,birde ani su kaybı yazmış sadece,ani su kaybı denilen şey nedir ? bebeğin suyu zaten belirli bir seviyede,günlerdir aklımda valla,allah yardımcısı olsun,en kısa zamanda evine dönsün inşallah

ne tuhaf şu yaşadıkların masal gibi gelıyor kulağıma halen kendimi bebek doğuracağım fikrine alıştıramadım,halbuki şu anlattıkların en geç 10 güne kdr başıımıza gelcek ama gel görki ben halen avare gibiyim

ayy o nst yede uyuz oluyorum,3 ünüde denedim bozukmudur nedir,ama şunu anladım sen sabahları gidiyorsun ya,ben çok denedim sabah saati gitmek hem çok sıra oluyor hemde tabi ben kendi adıma söleyım ben bebeğim o saatlerde uyuyor,kahvaltı yapıp evden çıkıyorum beklerken çıkolata yıyorum sanırım kahvaltı daha kana karışmadan nst ye çıkıyoruz çocuğa daha tat gitmeden bebek uyuyo nst de yavaş çıkıyo hareketler bende ilk defa dün 1 kere girdim ,diğer günler hep 10 da giriyordum çocuk hareketsiz çıkıyordu,dün saat 2 idi çok kıpır kıpırdı zaten,iyi çıktı,aklında olsun seninde ya erkenden kahvaltı yapnst ile arası 1,5 saat geçsin yani,ben şuan 38+2 yim 40.haftaya kdr doğum olabilir,ama ne açıklığım var ne sancım,ne ağrı,daha kanalada inmemişken sen hangi akla hizmet cmt ben yokum arkadaşım doğurtur diyorsun hey allahım yarabbim,bana yarın gelince mutlaka yaz,bakalım ne diyecek yrn için sana

milupanın rezene çayı var mama kutusu gibi bir kutunun içinde doktor benim kızıma ondan önermişti tabii 6,5 yıl öncesinden bahsediyorum ve 2 çay kaşığı falan veriyordum gazını hemen çıkarıyordu çünkü gazlı çocuk çok zor oluyor ağlıyor çaresi yok emmez yatmaz uyumaz o yüzden belki kullanabilirsin allah yardımcın olsun

doktor işini çok kafaya takma bence yani özellikle normal doğumsa sen uğraşıyorsun zaten ebeler bile çok rahat doğumu yaptırabiliyor ben 2 doğumumudada gece yaptım ve acile gittim kim varsa doğumuma yardımcı oldu hiç canını sıkma ayrıca normal doğumda şu gün doğar diye bişey yokki ben oğlumda hamilelik astımı yaşadım ve son 2 ayımı hastanede geçirdim ve 41+5de muayene olup 3 gün sonra gel deyip hastaneden çıkarıldım ve muayeneye rağmen çıktım gece saat 3de suyum geldi ve doğuma geldim yani doktorunu fazla kafaya takma senin zamanın az kaldı böyle şeylerle enerjini harcama zamanı gelsinde kim olsa doğumuna yardımcı olur allahın izniyle

Kizlar selam yazdiklarim bosa gitms
Dr um cumartesi hastaneden ayriliyor carsamba diger hastanede baslickmis
Aradaki vakit calismicakmis
Alttan muane etti 2 parmk aciklik varmi sancida var dedi
Yarin sabah yat seru. Baglayip dogurtaym seni dedi oglen 2-3 gibi dogurursun dedi dusun dedi

Kararim bebek ne zaman isterse o zamn gelmesi
Nasipse o dr a denk gelir gelmezse hasim bey de iyiymis o ogurtur

teşekkür ederim cnm aynende öyle valla,forumda zatwn gittiğim hastanede yapılmış doğumları okuduğumda nöbetçi giren dr ların çok daha hünerli doğum hıkayelerini bile okudum aslında ,ama mesala dr şunu söylüyor, en son doğum tarihi 21 ocak diyor,o güne kdr doğum oldu olldu olmadı diyor müdahale edicem,ne demek istiyor bak yıne düşinmiyim diyorum ama yıne biryerden kurcalıyorum işte diorumki suni sancımı vercek sezeryanamı alır öyle bir durumda
tmm tmm takmıyorumm sözzz,sadece dua ediyorum bol bol Allah hepimize hakkımızda hayırlı doğumlar yazsın inşallah tek temennim bu aryıkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…