2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551

Hoş geldin canım...
Bizler iyiyiz şükürler olsun ki...
Kas ağrısı sanırım bağsettiğin kalça kemiğin yürürken batıyormuş gibi oluyor.
Bende yaşıyorum ara ara dikkat et..
Anne kız oturup sohbet edin dertleşin, senin adına sevindim =))
Annemle yan yana gelince ya sarmaya sarılıyoruz ya da o güzel ellerinden bana kısır yapıyor...
Yanına ayran ya da çay =)
Ohh mis..

esmer bana biri bir şey yazdığı zaman bildirim geliyordu artık gelmiyor canım sıkıldı bu duruma sizde de öyle mi ? annem yaprakla lahana saracak da kayınvalidemi bekle dedim bana yaptırmaz tek de yapsın istemiyorum

popondaki ağrı derken..ben de de bir ağrı var 1 haftadır. Kuyruk sokumumda ve popomun sağ tarafında yürürken topallıyorum.öyle bir ağrımı....

başta çatı kemiğim ağrıyor zannediyordum ama vajina da ağrı var kıl dönmesi gibi ağrı garip bi durum

Sitede sorun var bir kaç haftadır canım mesaj bildirimi gelmiyor.
Sadece beğeni bildirimi geliyor.
İnşallah hallederler takip etmek zor oluyor böyle...
Vajina ağrı çekmedim hiç.
Doktor kontrolünde sor doktoruna istersen.
İnşallah hemen geçer.

benimde popomda yani kuyruk sokumumda ağrı oluyor ama vajinada değil
genelde oturarak çalıştığımdan kalkarken oluyor zorlanıyorum sonra geçiyor.
Benim de bugün 3-4 saattir sarı akıntım var kızlar açık sarı ve yapışkanlı az oluyor ama akıyor günlük pede.

Üşütmüşsündür canım ya da idrarda enfeksiyon varsa o yüzden oluyordur.

ayy inşallahh bendede öyle olur zorlanmam geçen kontrolde dr eşime bir liste verdi bunları alıp gelin eczanede bir dahaki sefer şeker yüklemesi için dedi, ama hiç listeye bakmadım malzemelerdir kesin, birde ben ordayken bayanın biri bayıldı şeker yüklemesi yüzünden onu görünce korktum bayağı herkeste farklı tepkiler veriyor demekki inşallah bizde ve yaptırmayan arkadaşlarda senin gibi hafif atlatır

Üşütmüşsündür canım ya da idrarda enfeksiyon varsa o yüzden oluyordur.

belki üşütmüşümdür canım geçen hafta idrar testi temiz çıkmıştı idrarımı yaparken yanma yok ama akıntı var işte bugün
benim idrarda değil de kanda var enfeksiyon:)

belki üşütmüşümdür canım geçen hafta idrar testi temiz çıkmıştı idrarımı yaparken yanma yok ama akıntı var işte bugün
benim idrarda değil de kanda var enfeksiyon:)

Bende de idrar enfeksiyonu var, yanma hiç yaşamadım ama böyle akıntı oluyor işte.
Demek ki, senin de kan enfeksiyonu tetikliyor.
İnşallah geçer...
Hamilelik zor, sonrası zor =(
Ne edicez yahu..

s.alykm arkdaşlar bugün elh. daha iyi daha umutlu hissediyorum kendimi dualarınız sayesindedir inş. bu süreç içinde burdan vaktim oldukça bolbol yazıcam okudugunuz her duaya bebegimi ve benide eklerseniz umudum daha da artacak inş. sizin güzel haberlernizi burdan okumakta beni mutlu ediyo hepinizi ve bebişleri öpüyorum :)

ahhh kuzum ahhh kaç kere yaptı aynısını..konuşuyorum bak eskisi gibi değilim yoruluyorum ediyorum falan tamam aşkım diyo..sonra tekrar aynı..
kayınvalidem erken gelecekti güya..kayınpederim gelmiş eve canı sıkılmış iş yok diye üşümüş..
ve benim kocam 1 haftadır grip nezle aynı zamanda diş tedavisine başladık sürekli dişi ağrıyo ona rağmen dükkanda hep..
denecek çok şey var karnımdaki miniğimi düşünüyorum o yüzden sinirlenmiyorum..
asla sana kızmam çnkü haklısın fındığım..

boşver sen takma kafana canım miniğini düşün.

popondaki ağrı derken..ben de de bir ağrı var 1 haftadır. Kuyruk sokumumda ve popomun sağ tarafında yürürken topallıyorum.öyle bir ağrımı....

Büyük ihtimalle siyatiktir.

Benim ilk hamileliğimde olmuştu yürürken zorlanıyodum belin alt kısmında kalıyo..Jel gibi bişey vermişti doktor geçmişti.Ama uzun bi süre zorlanmıştım..

Geçmiş olsun

hadi bakalım belkiyoruzz heyecanla

Seninle aynı duruyoruzdur =)
Bu arada çok güzel çıkmışsın onu avatar resmi yapta gözümüz gönlümüz açılsın..
Albümünde ki fotondan bağsediyorum tatlım =))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…