2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551

gözün aydın canım..keyifli vakit geçirin inşallah..
benim kardeşimde senin ne kadar garip karnın var diyo

Esmer üstünde çalışıyordu, sabırla bekliyoruz canım

Mahçup oldum size ya =(
Hazır listem gitti şimdi yenisini yapmak için tembellik yapıyorum.
Kendi hazırlıklarım keşiflerim beni alıkoyuyor
Ama söz yenisini bitireceğim...
Sabrının yanaklarından mucuk mucuk öpüyorum demetcim
Az yağcılık yapayım demi :78:

Havalar az düzelsin tahtakaleyi keşife çıkacağım =)
Kafama koydum şu olayı kesin yapmam lazım..
Eşim şimdi fazla tutar laf ederse kumbaramı patlatacağım =))
Benim kız kardeşim ve küçük ablam gelince karnımı açıp öpüyorlar utanıyorum
Büyük ablamda arada kızımla konuştuğumda bana bir bakış atıyor =)
Ne oldu abla diyorum seni ben büyüttüm küçücüktün şimdi anne olacaksın diyor yine utanıyorum
Kız kardeşin şimdi sana ilaç gibi gelir eminim =)
Doya doya geçirin zamanı..

bu defa gelenler kimler canım senin düşünmüyor mu bu gelenler ya evet seni çağırsınlar artık hamile bayansın bu yaptıkları düşüncesizlik bence.

Latife gülüm, ne mahcubiyeti. Zorlama kendini, ne zaman paylaşırsan o zaman istifade ederiz. Benim fazla düşkünlüğüm yok alış-veriş&süs&süsleme vs., ne lazımsa 3-5 alıp koyacağım o kadar:107: Maşallah kaç kardeşsiniz esmer?

bu defa gelenler kimler canım senin düşünmüyor mu bu gelenler ya evet seni çağırsınlar artık hamile bayansın bu yaptıkları düşüncesizlik bence.

eşimin ikiz amcası ve kayınvalidemler gelecek..aslında benim eşimde de biraz var gelecek olanları yemeğe çağırıyo..
bende kızıyorum sen mi yapıyosun yemekleri diye ama işe yaramıyo

Anlaştık o halde
4 kız kardeşiz canım...
Ben 3 numarayım ve tek evli olanları benim içlerinde =)

eşimin ikiz amcası ve kayınvalidemler gelecek..aslında benim eşimde de biraz var gelecek olanları yemeğe çağırıyo..

Sende kabahat, elin lezzetli demek ki Benim gibi misafirin önüne lahana&ıspanak çorbası ve brokoli haşlaması çıkar, bak bakalım bir daha geliyorlar mı

Sende kabahat, elin lezzetli demek ki Benim gibi misafirin önüne lahana&ıspanak çorbası ve brokoli haşlaması çıkar, bak bakalım bir daha geliyorlar mı

ayyy sorma yaa kendimi övmeyi sevmem ama yemeklerimin lezzeti yerinde olur..
valla bunların önüne kahvaltıda koysam yine gelirler yine gelirler :)
çorba kuru fasülye pilav fırında tavuk patates semizotu salatası normal salata yapcam doya doya yesinler bundan sonrada ben gideyim artık birilerine :)

ben de ilk defa duyuyorum böyle bi rahatsızlık inş bebeğinin şansı yüksek olur ve kurtulur... Dualarım seninle kendini üzme ferah tut cnm...( söylemesi kolay ama)

Eki Görüntüle 893181

çok net değil ama oğluşum
530 gr 23 cm, herşeyi normal Allaha şükür, 1 ay sonra şeker yüklemesi için gittiğimde daha net bi resim olur umarım

maşallah cnm oğluşuna bana ayrıntılı usg de böyle resim vermediler ya 3. ya da 4. boyutlu da göremedim. oysa onun için çok heyecanlanmıştım gittiğim hastanenin imkanlı kısıtlıydı heralde.

bu arada ne güzel 5 6 kilo almışsınız ben 12 kilo aldım boy kilo endeksine göre 18 kilo alabilirmişim. iyi daha 6 kilo daha hakkım var:)

Geç bile kalmışsın sinemcim =))
Az da onlar çeksin zahmeti demi...

Anlaştık o halde
4 kız kardeşiz canım...
Ben 3 numarayım ve tek evli olanları benim içlerinde =)

Çok şanslısın. Doğumdan sonra da yardımcın bol desene, hiç zorlanmazsın:107:Hep ablam olsun istemiştim, iki tane erkek kardeşle hayat çok zor

bu arada ne güzel 5 6 kilo almışsınız ben 12 kilo aldım boy kilo endeksine göre 18 kilo alabilirmişim. iyi daha 6 kilo daha hakkım var:)

Sağlığın sıhhatin yerindeyse kiloyu sorun etme gülüm, doğumdan sonra birkaç ayda verirsin:107:

hadi eşin anlamıyor ki seni anlaması gerek seni ondan başkası düşünemez kayınvaliden hazır yemeğe mi geliyor kızım sen gebesin sakın birşey yapma ben yaparım gönderirim sana sonra da misafirlerle gelirim demiyor mu hiç. Ya da misafirlerine gelinim hamile bizde yemek yiyelim onlara çay içmeye gideriz diyemiyormu?
Neyse takma kafana çok yorma kendini kolay olan bir yemek yap geç. Kolay gelsin canım. Bana da kızma ama düşüncesizliğe tahammülüm yok ondan bu sitemim.

çok fazla dert etmiyorum:) bi de boyum uzun biraz gene kiloyu götürüyo o yüzden şimdilik pek sorun yok.

Canım gittiğim hastanede bardakta ya da pet şişede karıştırıp vermiyolar.Hastane kantininden parayla alıyosun.Aynı kutu kola şişesi gibi bi şişede glikoz markası da , gazlı şekerli su yazıyndan aldırdılar.Gittim önce 2 tüp kan alındı.5 dk içinde o suyu iç dedi.Ben de midem bulanır kusarım falan diye annemle gitmiştim.Oturdum diktim kafaya gazoz niyetine içtim. 1 saat bekliyosun 2. kanı alıyolar.Ondan 1 saat sonra da 3. kanı alıyolar.Sonra yemek serbest.Maşallah ben hiç etkilenmedim.İnşallah sende de öyle olur.Gözünü çok korkutma.Ama yine bi ihtimal tek gitme.Yanında biri olsun.

merhaba annişler benim annem geldi iki gün önce çok şükür artık gurbette yalnız değilim. hamileliğim popomdaki ağrı yüzünden biraz zor geçiyor bir hafta oldu bu gün hala geçmedi canım çok sıkılıyor bebeğim iyi çok şükür ya da umarım iyidir 2 hafta oldu görmeyeli özledim sizler nasılsınız ?

Yaw o kadar kilo almışsınız hani göbiş resimleri
Kimse eklemiyor artık ya..
Ne güzel bakıyorduk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…