2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Ay cok sinirlendim gorunmcene :KK43: insan niye boyle bi konuda bi de ailesinden birinin canini sikmak ister kiii..! Sen yine de bos ver, niyeti kotuyse de kendine, degilse de kendine. Keyfini kacirmasina izin verme. Hic takma kafana canim, moralini de bozma. Cok huzursuz olursan git doktora, icin rahatlasin. Bebisinde bi problem olsaydi coktan farkederdin, hareketlerini her gun hissedemeyebilirsin. Bu seni korkutmasin, emin ol hersey yolunda :KK70:

bir an önce mesai bitsede eve gitsem artık zaten iş yerinde ayaklarım çok üşüyor kabanla oturuyorum resmen... akşam çaya misafirlerim gelecek ( artık aile gibi olduk ama olsun) öğle arası hamur yoğurdum acele acele , acılı ekmek yapayım diyorum çayın yanına boş olmasın onu malzemesini hazırlayıp fırına verecem, sonra yatağımı felan toplayacam, çamaşırlarım var onları toplayıp katlayacam offf off iş çok anlaşılan ama nese ki allah sağlık versin yaparım ne olacak sanki ama çalışan anne adayı olmak var yaa işte o çok zorr 8'den beri masa başı otur otur popom uyuştu resmen yaa :KK17: amaaa olsun yine sağlıklı olmak var çok şükür

bir an önce mesai bitsede eve gitsem artık zaten iş yerinde ayaklarım çok üşüyor kabanla oturuyorum resmen... akşam çaya misafirlerim gelecek ( artık aile gibi olduk ama olsun) öğle arası hamur yoğurdum acele acele , acılı ekmek yapayım diyorum çayın yanına boş olmasın onu malzemesini hazırlayıp fırına verecem, sonra yatağımı felan toplayacam, çamaşırlarım var onları toplayıp katlayacam offf off iş çok anlaşılan ama nese ki allah sağlık versin yaparım ne olacak sanki ama çalışan anne adayı olmak var yaa işte o çok zorr 8'den beri masa başı otur otur popom uyuştu resmen yaa :KK17: amaaa olsun yine sağlıklı olmak var çok şükür

kolay gelsin cnm şimdiden sana... ben de son ders zili çalsa da gitsem diye bakıyorum artık. ayakların için arada hareket edebiliyorsan hareket et diyim ben sürekli oturduğun için de üşüyebilir...

bende masa başı çalışıyorum ama sürekli oturma canım, arada merdiven in çık koridorlarda yürü, otururken de bacak bacak üstüne atma

kolay gelsin cnm şimdiden sana... ben de son ders zili çalsa da gitsem diye bakıyorum artık. ayakların için arada hareket edebiliyorsan hareket et diyim ben sürekli oturduğun için de üşüyebilir...

arada kalkıyorum odanın içinde dönüyorum ama pek bir faydası yok masa altına konulan küçük sobalardan bakacam yarın almak için yoksa geçmez böyle kış

Bunları 10 dk önce aldım...
Böylelikle kıyafet devrimiz bitti diğer aldıklarımla =)

Hayırlı olsun canım, hepsi çok güzel. Güle güle giysin prensesin:nazar::emir_bebek:

Merhaba kızlar
bebeklerini kaybeden anneye çok üzüldüm allah sabır versin
benide bu haberin üzerine görümcem aradı...pek aramaz beni
rüyasında görmüş kötü gördüm dedi.bana beyaz giydirmişler kına yakıyorlarmış... Iyimisin dedi... Evet dedim iyiyim dedim bebekte iyi dedim.sustu biraz sanki kötü bişey duymak ister gibi...
Hayr a yordum ama yani ben görsem asla aramam söylemem de
hem 2 gündür pek hareket etmiyor bebeğim beni böyle kötü düşüncelerin içine koydu kapattı telefonu...
Yazık bize yaaa...

Takılma rüyalara gülüm, ben hergün kabus görüyorum. Hayra yor:107:

Hayırlı olsun canım, hepsi çok güzel. Güle güle giysin prensesin:nazar::emir_bebek:

Takılma rüyalara gülüm, ben hergün kabus görüyorum. Hayra yor:107:

bende hergün rüya görüyorum hem de saçma sapan yarım yamalak hatırlıyorum sonra rüyalar yüzünden doğru düzgün uyuyamıyorum hatta bugün annemlerin evindeyim kıyamet gibi bir ses geliyor dışarı çıkıyorum mahalledeki çocuklar kavga ediyor 5-6 kişi var çocuklardan biri diğerinin boğazına kemer ile asılmış sıktıkça sıkıyor sıkıyor diğerleri bırak ölüyor ölüyor diye çığlık çığlığa ama yok çocuk bırakmıyor ayırmaya çalıştı diğer çocuklar başaramadılar... kemer ile boğazı sıkılan çocuk nasıl dönüyor böyle hem sıkıyor var gücü ile hem kendi etrafında dönüyor sonra çocuk ip gibi savruldu durdu öldü böyle sonra birden diğer çocuklar kaçtı ayıramadılar ve çocuk öldü ama bunun öncesinde kendim ile bir sürü sacçma rüya gördüm bağlantılı idi ama şimdi sadece bunu hatırlıyorum....
benimde allah izin verirse erkek evladım olacak rabbim hepimize evladın hayırlısını nasip etsin kötü yollardan uzak tutsun vatana millete bizlere hayırlı aklı başında akıllı gençler olsunlar inşallahh .....
çocuk büyütmekte zor bu devirde allahımm neler neler var ayy rabbim korusun bizleri ve onları inşallahh

yarın kontrolüm var doktor bişey demedi ama heralde benim detaylı ultrasonda yapılır bakalım ne dicek doktor hayırlara çıkarsın Rbbim içim sıkılıyo

X