2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
maşallah bebişineee :)
ohhh ablanla çitlembiğinle avm nin altını üstüne getirin bakalım :)

Sağol balım :)
Hamile olan ben aşeren ablam
Yemek yedik yine acıkmış ben ablamla fazla takılırsam kapıdan içeri zor girerim
Bu arada kızımın bacakları çok uzunmuş
Teyzesine çekecek sanırım kız kardeşim 17 yaşında 1.78 boyu var :)
Zaten telefonumun duvar kağıdını kardeşimin resmini koymuştum inş ona benzer meleğim

Son düzenleme:

Hatira defteri aklima gelmemisti. Ben kendim gunluk tutuyorum, ona hatira da yazdirabilirim aslinda, hersey bir arada olur :) ama su notluk ne onu bilemedim :S bak benim dusunmedigim neler cikiiyoo eminonunu gez muhakkak, aklina gelmeyen bi cok fikri de orda farkedebilirsin. Hatta bize de soylersin haber bekleriz biz yaaanniiiiii Ben de burda gezincem, once su alisverislerim bitsin, son iki ayimi da boyle sus pus isleriyle gecircem insallah.

Gezmecelerr gezmeceleeerr :) alinca tabi guzel haberleri masallah bebisinee annesi, hep boyle sevindirsin sizi

iyi akşamlar kızlar... bugün ayrıntılı usgmiz yapıldı. 3 kere gittim geldim usgçi bayanın yanına. kalbine iyi bakabilmem için şekerli bişeyler ye dedi. yedim gene bizimki yer değiştirmemiş. tekrar bekledim yürüdüm falan gene aynı pozisyondaydı ama gene de iyi baktı doktor. herşeyi normalmiş çok şükür. plasentam da olması gereken yerdeymiş artık. çok mutlu oldum. doktorum da rapora gerek yok işe başlayabilirsin dedi. 40 gün rapordan sonra yarın gene okula gidicez bakalım nasıl olacak

canım oraya da üye oldum ama daha gelmedi aynı gün ikisine de olmuştum benimde yenidoğan geldi sana da iki adet mi geldi sadece birde mektup tarzında yazı var başka da birşey yok yinede sağolsunlar.

milupadan biraz geç geliyo. 2 3 ay sonra falan... sana da öyle gelir. beni pirmadan bi hafta önce arayıp kaç numara istiyorsunuz diye sordular. ben de hamileyim yenidoğan için olsun dedim öle geldi.evet bi kitapçık var bi de mektup evet fena değil gene de:)

kızlar direk siteye girip üye mi oluyoruz mulipanın ve primanın?

evet cnm direk siteye giriyosun üye oluyosun. adres tel bilgilerini falan giriyosun.

Gözün aydın canım çok şükür sende bebeğinde iyi inşallah bundan sonra hersey dha güzel daha rahat olur :)

kızlar az önce akşam yemeği yedik koçişim ile yemekten sonra söylediği şu: çok fazla yiyorsun, abarttın artık özellikle ekmeği... Bnden cevap ne yapım aşkım doymuyorummm artık az ile. Oldu ondan cevap farkındaysan ilk defa sana tepki veriyorum ve çok ciddiyim çok yiyorsun..... Oldu

Gözün aydın canım, maşallah uzun meleğine Keyifli alışverişler:107:

Çok sevindim gülüm, gözün aydın. Senin de riskli durumun geçti, nisan annelerinde sıkıntılı kimse kalmadı (bildiğim kadarıyla) şükür

Proteini bol tüketirsen, tokluk hissi çabuk oluşur&uzun süre de acıkmazsın canım. Ama üzülmekte haklısın, ne bileyim ben de alıyorum-veriyorum zaman zaman; hayatta uyarmadı. Bilakis zevk alıyor beni yemek yerken izlemekten

Ohh afiyet olsun..
Sorma canım o bizdede var..bizde aşeren kocammm
Oyy maşallah uzun olsun boşver. .

Hadi gozun aydin canim, plasentanin yukari cikmasina sevindim. İnsallah hamileliginin bundan sonrasini da boyle guzel haberlerle tamamlarsin. Git bakalim okula, zaten somestreye ne kaldi. Sonrasinda da dogum izni :) aslinda hic baslamayip somestreye kadar arayi baglamayi dusunmuyo musun?

Anne adaylari benim bi sorum olcak. Su gogus ucu koruyucu kalkanlar vr ya, onlarin boylari var, small medium large diye. Bu boylar neye gore belirlenio, bebegin ayina mi yoksa gogus ucunun iriligine mi?? Nasil karar vercez alirsak?

Ohhh maşalllahhhh bebişine, gözün aydın inşallahh hep güzel gider bundan sonra amannnnn içinde kalmasın süslü süslü mağazalarda herşey harika görünürr

Evet daha çok dikkat etmem gerek bundan sonra proteini daha çok tüketeyimmm de kilo artışım fazla fazla olmasın

Benim tocam da oyle. Bizim ailede kiloya yatkinlik var, genler problemli anlayacagin. Tocam da cok korkuyo kilolu olcam diye, tanistigimiz gunden beri surekli beni frenlemeye adamis kendini. Ama gebelik doneminde cok dikkatli olmaya calisiyorum hem tocamdan laf duymiim moralim bozulmasin die, hem de 30 kiloyla doguma gitmiim die. Butun kuzenlerim oyle oldu cunku Ben de iki gun abarttim, hemen soylenmeye basladi. Ah tocalar, anne adaylarinin psikolojisi nerde kaldi?? snowy nin dedigi gibi canim, karbonhidrat yerine protein agirlikli beslenirsen hem bebegin icin daha besleyici olur, hem de tokluk hissedersin. Bi de kahvaltida ozellikle ceviz oneririm tok tutuo cidden. Karbonhidratin besin degeri cok fazla degil, bebeklerimize pek yarrli sayilmaz sonucta.

Yardimlariniza ihtiyacim var. İcinden cikamiyorum su bebek malumatlarinin gidiyorum ariyorum aastiriyorum hepten kafam karisiyo bebek uyku setlerini arastiriyodum, yine kk da bi forumda birisi yazmis ki standart bebek uyku setleri 70*130 besiklerine buyuk geliomus, park yatak uyku seti almak daha mantikliymis buyuyen besik alacaklar icin belki daha iyidir ama ya benim gibi normal besik alanlar naapsin? Fikirlerinize ihtiyacim var

Kizlar selam bebisimin arabasi maxi cosi mura 3 arastirdim ve memnun kalanlar cok tabiki memnuniyetsiz olanlar da vardir ...Sadece benden bir fikir Türkiye deki fiyatlari bilmiyorum ama

Eki Görüntüle 887942

maşallah bebegine.ben de 23+4um haftaya şeker icin gidecem senin kac haftalik

Gezmecelerr gezmeceleeerr :) alinca tabi guzel haberleri masallah bebisinee annesi, hep boyle sevindirsin sizi
Amin canım
Rabbim hepimizin meleğine sağlık versin...
Onlar bizim herşeyimiz..

Çok ama çok sevindim senin adına canım...
Allah daim etsin inşallah sorunsuz bir şekilde atlacağız hepimiz.

Gözün aydın canım, maşallah uzun meleğine Keyifli alışverişler:107:
Çok sağol canım benim
Ohh afiyet olsun..
Sorma canım o bizdede var..bizde aşeren kocammm
Oyy maşallah uzun olsun boşver. .
Sağol canım
Ohhh maşalllahhhh bebişine, gözün aydın inşallahh hep güzel gider bundan sonra amannnnn içinde kalmasın süslü süslü mağazalarda herşey harika görünürr
Evet aynen öyle canım =)
İnsanın baktıkca bakası geliyor.

Günaydın hanımlar, keyifler ne alemde? Hava durumu haberlerine inanmayacağım bundan böyle. Ben kar bekliyordum bu sabah yahu... Ne hakkınız var tazecik anne adayının duyguları ile oynamaya

Evet daha çok dikkat etmem gerek bundan sonra proteini daha çok tüketeyimmm de kilo artışım fazla fazla olmasın

Üzgün "" smiley kullanma lütfen hiç gerek yok. İçinde bulunduğun dönemin tadını çıkar. Sağlıklı olduktan sonra fazladan alınan birkaç kilonun kimseye zararı yok, doğumdan sonra hızla verirsin hiç endişe etme:107:

iyi akşamlar kızlar nasılsınız

Yuvarlanıp gidiyoruz, sende ne var ne yok canım?:107:

Günaydın canım..Bosver ne yapacaksın karı falan kar yağınca hayat felç oluyo.
Biz kızımla iyiyiz misafirimiz gelecek bugün ama hala yatakta keyif yapiyoruz..
Misafir gelince hamur yoğurup bişeyler yapcaz..sizce tatlı yapmama gerek var mı?

Evde olup, dışarı çıkmam gerekmeyince tuzum kuru oluyor Kızını şimdiden alıştıracaksın işe-güce desene

Günaydınnn :) aynen canım haklısın aslında takmıyorum ya dün üzüldüm ama yapacak bişe yok :) hiç bişeyi takmıyorum herşey olacağına varır...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…