2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
selam kızlar bugün okula başladım sadece iki gün gideceğim öğleye kadar onda da arada birer saat eve geliyorum ama yinede çok huzursuzum sanki bugün bebeğim beni sevmiyo gibi hissediyorum, sanki beni neden bıraktın anne der gibi bakıyor gibi geliyor, biraz desteğinize ihtiyacım var, içim çok huzursuz, eşim çalışma diyordu o yüzden onada pek bişey söyleyemiyorum

Canim haftada 2 gün sadece öğlene kadar uzun bir süre degilki bebeğini bi anda bütün gün bıraksan belki huzursuz olur ama şimdi onun için olumsuz bi durum yok bence gönlünü ferah tut bakan kişiye güveniyosan sıkıntı yok

canım yapma böyle bak ben çalışıyorum hemde 3 aylıkken başladım çalışmaya
şimdi onu almaya gittiğimde bana bir kendini atması var dünyalara değer
kendine de ona da zaman ver arkadaşım üzülme lütfen ve inan çalışmak sana da iyi gelecek.

Canim ben 5 aylikken basladim sabah 8 aksam 6, inan calismak iyi gelcek sana da,bebegin de hemen adapte olur zaten hic uzulme

Teşekkür ederim dedteğiniz için... Öncrlikle bu biber dolmasında ne var onu merak ediyorum cidden ya bütün kv deler bebeklere biber dolması doldur deyip duruyor... İçimi dökeceğim kimse yok anneme anlatmayı denedim uyku eğitimi neymiş uyır bebe ne var kayınvalidenin dedikleri yapsan nasıl gelinsin deyinve bıraktım.... Şimdilik dişimi sıkıyorum asıl onlar gidince kızımla ne yapcam bilmiyorum... Uyku eğitimine başlasam atak döneminde gözüküyor... Rabbim yardım etsin ...

OTE="fatom43, post: 37891863, member: 617787"]selam kızlar bugün okula başladım sadece iki gün gideceğim öğleye kadar onda da arada birer saat eve geliyorum ama yinede çok huzursuzum sanki bugün bebeğim beni sevmiyo gibi hissediyorum, sanki beni neden bıraktın anne der gibi bakıyor gibi geliyor, biraz desteğinize ihtiyacım var, içim çok huzursuz, eşim çalışma diyordu o yüzden onada pek bişey söyleyemiyorum[/QUOTE]
Ben 5 aylik iken başladım sabah 8 akşam 7 çalışıyorum bebeğime bakıcı bakıyor.bakicisini çok sevmesini ragmen
akşam ben gelince kucağıma atliyor resmen.
hersey onlar için onların geleceği için çalışıyoruz

Canim ben 5 aylikken basladim sabah 8 aksam 6, inan calismak iyi gelcek sana da,bebegin de hemen adapte olur zaten hic uzulme

Ben 5 aylik iken başladım sabah 8 akşam 7 çalışıyorum bebeğime bakıcı bakıyor.bakicisini çok sevmesini ragmen
akşam ben gelince kucağıma atliyor resmen.
hersey onlar için onların geleceği için çalışıyoruz[/QUOTE]
çok teşekkür ederim canlar desteğiniz için sizin süreler çok daha uzun Allah hepimizin yardımcısı olsun, bakıcı çok acemi biraz da o yüzden tedirginim inş iyi olur girdik bir yola artık, iyiki varsınız:)))

Kizlar ya ben de annemle hic anlasamiyom artik,devamli laf sokuyo, gecen bizimki ole halinin ustunde oturmys oynarken bizimki sirt ustu dustu halinin ustunde otururken,annem henen baglriyir,se de hic cocuga dikkat etmiyosun diye,devamli boyle,ona gore ben herseyi yanlis yapiyorum

neden öyle yapıyor ki sizin evde mi kalıyor yoksa evine gidip geliyor mu, belki çok sıkılmışta olabilir, anneler çocukları üzülsün istemez ki vardır mutlaka bi sebebi

neden öyle yapıyor ki sizin evde mi kalıyor yoksa evine gidip geliyor mu, belki çok sıkılmışta olabilir, anneler çocukları üzülsün istemez ki vardır mutlaka bi sebebi
Bizde kaliyo canim,valla ben de anlamiyorum,gecen gun kurutmaya cocuklarin giysileri ile kendi kotumu attim diye kiyameti kopardi,cocuklarin kiyafeti ole zaten bizimkileri ayri yikiyom,kurutmada kot pantalonum onlarinki ile kurusa nolcak ki ya

Bizde kaliyo canim,valla ben de anlamiyorum,gecen gun kurutmaya cocuklarin giysileri ile kendi kotumu attim diye kiyameti kopardi,cocuklarin kiyafeti ole zaten bizimkileri ayri yikiyom,kurutmada kot pantalonum onlarinki ile kurusa nolcak ki ya
canım bak sen zaten hassasın. eee o da anane torunlarına çok düşkün oluyorlar
torunları üzülmesin her istediklerini yapıyorlar. bir de belki de bunalmıştır ya da canı bir şeye sıkılmıştır sana patlamıştır.
lütfen üzme kendini duymazlıktan gel. bak ne güzel seninle kalıyor ve çocukların bakımında sana destek oluyor. sen iyi tarafından bak. geçecek bugünlerde bir kaç yıl sonra hatırladığında güleceksin

peki bu saate kadar uyumuyorsa sabah kaçta uyanıyor birde gündüz kaç defa uyuyor, gündüz uyuyan çocuk gece uyumaz derler ya, ya da bi sıkıntısı mı var acaba
sabah 8 gibi kalkıyor 10 da uyutuyorum 1 buçuk saat uyuyor en uzun uykusu o zaten sonra 2 defa yarım saat uyuyor doktor uykuyu sevmiyor yapacak birsey yok diyor 7 aralıkta 9 ayı bitecek atak dönemimu acaba bu aralar iyice abarttı çünkü

hımm gerçekten uykuyu sevmiyormuş o zaman benim bebişte çok sevmiyo uykuyu ama sana göre ii, inş atlatır bu dönemi çabucak Allah yardımcın olsun cnm

kızlar birşey sormak istiyorum artık pek buralara takılan kalmadı galiba ama, aranızda emzirip diyet yapan var mı, ben bu aralar biraz az yemeye çalışıyorum ama sanki sütümde azalma var ya, kilo vermek istiyorum ama sütüm gider diye de korkuyorum

ben dikkat ediyorum yediklerime
karbonhidratı, şekeri, tuzu, ıvır zıvırı kestim.
2,5-3 lt su tüketiyorum.
spor yapmıyorum vaktim yok çünkü sadece yediklerime dikkat ediyorum canım.
sağlıklı şeyler tüketirsen aksine azalma olmaz daha besleyici olur. bir de dinlenmek şart

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…