2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

Cnm fiyati nekadar .bide bi tanemi siparis verdin

Kizlar bizimde ilk dişimiz çıktı Hemde ikisi birden !!! 3 gun once göründü. Ama tam heralde eti patlatirken çoook acıdı çünkü gecenin saat 1 inde oglum aglayarak uyandi ve 2 saat susmadi yaa yavrum nasi içli içli agliyodu bi gormeniz lazim. Sakinlesince bi dise bakiyim dedimki bisey elimi kesiyoo

Ay ne guzel alttan iki disi cikan bebeklere bayiliyorum bizimkinde tık yok bu sıralar sık uyaniyor ama buyume atagi doneminde olduğundan sanirim cok merak ediyorum nasil olucak disli:)

Bizimki de 2 tane çıkıyo görünüyodu 2 hafta önce, ama biri patladı daha yeni.hayırlı olsun dişlerimiz

kızlar emekleme, sürünme, oturma mevzularınız ne alemde??
Merhaba uzun zaman oldu yazmayali. Hep takipteyim ama bi türlü yazamadım. Bizim kız bir aydır emekliyor. 1 haftadır da bir yerlere tutunup ayağa kalkıyor. Kalkınca çok mutlu oluyor tırtıl. Oturmayi sevmedim buda ablası gibi :))

Kızlar sizleri takip ediyorum da çoğunuz ciddi ciddi ek gıdaya baslamissiniz. Biz hala baslayamadik doğru düzgün. Günde iki öğün ek gıda vermeye çalışıyorum. Kahvaltı filan başlamadım. Meyve veya sebze çorbası veriyorum. Birde yatarken kaşık maması veriyorum. Onlarda tam öğün olarak yemiyor. Anne sütüne devam ediyoruz ağırlıklı olarak.

Bizde de durumlar ayni yogurt sevmedigi icin veremiyorum sebze puresi veriyorum bir ogun bi de aksam uykusuna yatirmadan kasik mamasi veriyorum ikisini de severek yiyor bitince agliyo bile:) ama mama yedigi halde 3 saat sonra bidaha acikiyor emiyor anlamadim gitti

Biz de kahvaltiya basladik yavaş yavaş bisküvi peynir yarim yumurta sarisi pekmez ceviz anne sütüyle islatip bulamaç halinde yediriyorum ama tatlarini tam olarak almadigi için ilerde ayri ayri yemesi zor olurmu diye düşünüyorum sizler nasıl yapiyorsunuz sebze puresini meyvesini de yiyor güzelce birtek yoğurtla pek aramiz yok ama pes etmek de yok hergun az da olsa vermeye calisiyorum

Canim ben kahvaltiyi tek tek besliyorum agzinda evirip cevirip yutuyor ole alistirdim puturlu yemesi ileride rahat olur bence ole denemelisin bizimkinin iki alt disi var eline elma veriyorum minik minik disliyip kopariyor cigneyip yutuyor alistir bence yoksa surekli bulamac isticek

Bende 2 öğün veriyorum öğlen genellikle sebze oüresi akşam üzeri yoğurt ya da meyve püresi veriyorum miktarı 1 yemek kaşığı geçmiyor sizleri gördükçe ve kayınvalidemde olduğum için az veriyormuş gibi hissediyorum kahvaltıya başlamadım daha bayağı tepki topluyorum(( kısacası baskı altında hissediyorum .... Öylemi gerçekten bilmiyorum ..... Doktora gittik o da brn ne desem boş bir anne evladını en iyi tanıyan kişidir dedi :):)

Beslenme acisindan gercekten her cocuk farkli ve annenin gozlemlemesi gerekiyor sevip sevmedigibi verdiginin yetip yetmedigini benim oglum cok istahli bi bebek ne versem afiyetle yedi ve az az veriyodum ve baktimki istiyo gozu tabakta kaliyor artirdim simdi kahvalti ve sebzeyi ogun olarak yiyo ve doyuyo diger ogune kadar tutuyor yani aksam ustude ozellikle yogurt vermeye calisiyorum miktarida tepeleme 3 y.kasigi diyebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…