2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Bu arada puzzle mati sip.verdim e bebekten yarin gelir herhalde 4 e kadar olan sip.yarin geliyomus sıkildim su yere serdigim ortuden toplaniyo agziba sokuyor doluyor kendini icine bu hem duz zemin ilcak hemde sık sık silerim bunu hijyen olur diye dusundum

Slm kizlar benim kizim ciglik atiyor kumru gibi ses cikariyor ama baba dede falan demiyor 6 ayimiz yeni bitti sizde durum nasil

Bu arada puzzle mati sip.verdim e bebekten yarin gelir herhalde 4 e kadar olan sip.yarin geliyomus sıkildim su yere serdigim ortuden toplaniyo agziba sokuyor doluyor kendini icine bu hem duz zemin ilcak hemde sık sık silerim bunu hijyen olur diye dusundum
Ben alalı 1 hafta oldu ama benimki oyun halısı kadar pek ilgilenmedi sanki

benim oldum olasi hep duzenlidir ama emzirme doneminde duzensizlikler oluyor.gecen ay bende kafayi yemistm.1hafta gecmisti.hamileyim sandm mhvoldm.test aldm yaptim.testi yaptiktan sonre regl oldm hemen.psikolojik de aalinda.icini rahat tut kafani takmamaya calis.tekrar hamile kalmaktan korktugumuz icin senaryolar yazip duruyoruz

Hic bu kadar olmayi istememistim valla hala olmadim evde bi tane test vardi galiba gidince yapicam bu gece ama cok korkuyorum:KK43:bi de emzirirken cift cizgi cikma ihtimali de varmis. Hamile oldugumu dusunmek bile istemiyorum:KK43:

benim kızım matında duruyor ama bu ara matın parçalarının kalktığını keşfetti. kaldırıp ağzına sokuyo her tarafını. koyverdim gitti ben de hikyen diye bişey kalmadı zaten :)
Slm kizlar benim kizim ciglik atiyor kumru gibi ses cikariyor ama baba dede falan demiyor 6 ayimiz yeni bitti sizde durum nasil
benimki de aynı.

X